تور ترکیبی اروپاتور ۹ روزه با کشتی کروز اروپا
قیمت از : نرخ ریالی + 1990 یورو

تور ۹ روزه کشتی کروز اروپا (تکمیل ظرفیت)
قیمت از : نرخ ریالی + 1990 یورو

تور 12 شب کشتی کروز شمال اروپا(تکمیل ظرفیت)
قیمت از : نرخ پرواز + 2790 یورو
اروپا به دليل قرار گرفتن در منطقه ی معتدل شمالي به قاره سبز معروف است و دارای سه شبه جزيره مهمِ اسكانديناوي، بالكان و ايبري می باشد. این قاره بين آب‌هاي درياي خزر و درياي سياه در جنوب شرقي، مديترانه در جنوب، اقيانوس اطلس در غرب و درياي آدرياتيك در شمال قرار دارد. در قاره اروپا ناهمواري ها به دو بخش متفاوت تقسيم مي شوند به این صورت که در مناطق شمالي اروپا از لحاظ زمین شناسی كوه ها قديمي و فرسوده اند، داراي قله هاي گنبدي شكل هستند و ارتفاع آن ها كم است. همچنین در اين مناطق جلگه هاي پهناور و درياچه هاي زیادی ديده مي شود.

اروپا در اصل شبه جزيره‌اي در شمال غرب اوراسيا و در شمال قاره آفريقا است. با وجود مساحت نسبتاً كم خود، اروپا دومين قاره جهان از نظر تراكم جمعيت پس از آسيا است. تعدادی از شهرهاي مهم و تاريخي جهان ازجمله لندن، رم، مسكو، آتن،پاريس، و برلين در اروپا قرار گرفته‌اند. اروپا هم‌چنين جزاير بسياري دارد كه از جزاير بزرگ آن مي‌توان به جزاير بريتانيا و ايسلند اشاره كرد.

امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور ترکیبی اروپا


دیدگاه های مرتبط با :تور ترکیبی اروپا

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)