category cover image

پکیج تور های مالدیو

مدت اقامت: 5 شب و 6 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 24,400,000 تومان + 1,085 دلار مشاهده جزییات
مدت اقامت: 6 شب و 7 روز
ایرلاین: فلای دبی فلای دبی
شروع قیمت از 23,100,000 تومان + 1,210 دلار مشاهده جزییات
مدت اقامت: 9 شب و 10 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 38,900,000 تومان + 2,170 مشاهده جزییات
مدت اقامت: 5 شب و 6 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 24,400,000 تومان + 1,085 مشاهده جزییات

ویدیو گردشگری مالدیو

مالدیو یکی از بهشت های روی زمین است؛ این تعبیری است که از این جزیره زیبا می شود. در چند سال گذشته، تصاویر مالدیو در فضای مجازی به شدت پیچیده و نظر گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است.

اطلاعات سفر

phone پیش شماره: 960+
duration زمان سفر: حدودا 8 ساعت
passport ویزا: ندارد
currency واحد پول: روپیه
relegion مذهب: اکثریت اسلام
language زبان: دیوهی
distance فاصله از مرز: 118
emergency اورژانس: 119
police پلیس: 102
clock difference اختلاف ساعت: 1:30+

 

تور مالدیو، بهشت تکرار نشدنی

بی شک مالدیو یک تکه از بهشت بر روی زمین است؛ این تعبیری است که از این جزیره زیبا می توان بیان کرد. در چند سال گذشته، تصاویر مالدیو در فضای مجازی به شدت پیچیده و نظر گردشگران بسیاری را به خود جلب کرده است. به طوری که باعث شده تور جزایر مالدیو بیشتر از گذشته محبوب شود. جزیره مالدیو، با آب های فیروزه ای رنگ و آبزیان رنگارنگی که دارد، سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند. با این که مالدیو کوچکترین کشور قاره آسیا است و جمعیت بسیار کمی دارد اما تمام امکانات تفریحی مدرن را برای گردشگران خود فراهم کرده است و قطعا در تور مسافرتی مالدیو بهترین مکان های اقامتی، بهترین تفریحات آبی و بهترین غذاهای بین المللی را در این منطقه تجربه خواهید کرد. مالدیو مجمع الجزایری از 1200 جزیره در اقیانوس هند می باشد و در بین این جزایر، تنها 202 جزیره در مالدیو، مسکونی هستند و هتل های مالدیو نیز در 88 جزیره این کشور قرار گرفته است و بهترین خدمات را به شما مسافرین ارائه می دهند.

 

تور مالدیو

 

در تور جزایر مالدیو می توانید سوار بر قایق های تندرو شوید و در میان جزایر و ماهی های رنگارنگی که از آب های شفاف و فیروزه ای دیده می شوند، کلی تفریح و خوش بگذرانید. غواصی هم از دیگر تفریحاتی است که می توانید در جزیره مالدیو داشته باشید. جالب است بدانید غواصی مهم ترین ورزش در مالدیو است و این مهارت به حدی در این اهمیت دارد که نخست وزیر مالدیو به هیئت دولت خود دستور داده تا همگی غواصی را فراگیرند. بیشترین درآمد مالدیو از گردشگران و توریست ها به دست می آید و بعنوان ترین لوکس ترین مقصد بکر دنیا به شهرت قابل توجهی رسیده است.

آیا برای سفر به مالدیو نیاز به ویزا داریم؟

ویزای مالدیو جزو ویزاهای فرودگاهی است و این خبر خوبی برای مسافران ایرانی است چرا که  شما می توانید بدون دریافت ویزا به مالدیو سفر کنید و به محض رسیدن به فرودگاه، با ارائه مدارک معتبر، ویزای فرودگاهی دریافت کنید. ویزای فرودگاهی یکی از مهمترین دلایل توریستی شدن این کشور است. برای دریافت ویزا باید پاسپورت خود را که حداقل 6 ماه اعتبار دارد، همراه با برگه رزرو قطعی هتل و یک قطعه عکس تمام رخ، به مامورین فرودگاه تحویل دهید. در هنگام ورود شما، هزینه ای معادل با 50 دلار به ازای تعداد روزهایی که قصد اقامت در این کشور را دارید، از شما دریافت می شود. ویزای توریستی این کشور، به مدت 30 روز اعتبار دارد.

 

تور مالدیو گلبرگ سیر

 

قیمت تور مالدیو

قیمت تور مالدیو در شرایط و فصل های مختلف، متفاوت ارائه می شود. مالدیو جزو مقاصد گردشگری لوکس و بسیار پرطرفدار در بین گردشگران است و معمولا تور مالدیو، 5 روز و 6 شب برگزار می شود. قیمت تور مالدیو را تعداد شب هایی که قصد اقامت در این کشور را دارید، به همراه نوع هتل انتخابی، نوع پرواز و تفریحاتی که در این منطقه قرار است انجام دهید، تعیین می کند. برای این که تور ارزان مالدیو را تجربه کنید، می توانید در فصل هایی که گردشگران کمتری به مالدیو سفر می کنند، این کشور را انتخاب کنید. این فصل ها که معمولا فصل های بارانی هستند و چون هوای گرمی نیز دارند، رطوبت فزایش پیدا کرده و به همین دلیل گردشگران کمتری به این منطقه سفر می کنند. این موضوع باعث شده نرخ رزرو هتل و پرواز تا حد زیادی کاهش یابد و همین طور بیشترین میزان تور مالدیو لحظه آخری در این بازه زمانی باشد. در صورتی که در فصل های پاییز و زمستان، به دلیل هوای نسبتا خنک جزیره، گردشگران به مراتب بیشتر هستند و به دنبال آن هزینه تور مالدیو افزایش می یابد.

 

قیمت تور مالدیو

 

تورهای ارزان و لحظه آخری مالدیو

شما عزیزان برای خرید تورهای ارزان و لحظه آخری مالدیو چند انتخاب پیش رو خواهید داشت! اول اینکه می ‌توانید تورهای لحظه آخری مالدیو را تهیه نمایید، چون معمولا وقتی تورهای مالدیو از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی ‌رسند و آفرهای هیجان انگیزی روی این تورها ارائه می شود و تورهای لحظه آخری مالدیو از جمله تورهای ارزان مالدیو بشمار می روند. انتخاب دوم شما این است که برای خرید تور ارزان قیمت این مقصد را انتخاب کنید که شامل هتل های ارزان و پروازهای ارزان این مقصد است. هتل های 3 ستاره و هتل های 2 ستاره مالدیو از جمله هتل های ارزان قیمت این مقصد بشمار می روند. همچنین پروازهای چارتری مالدیو هم در مقایسه با پروازهای دیگر خیلی ارزانتر برای شما تمام می‌ شوند. 

بنابراین برای خرید تورهای ارزان قیمت مالدیو باید پروازهای چارتری که بسیار هم ارزان می شوند را با هتل های ارزان مالدیو رزرو نمایید. انتخاب سوم شما برای تجربه تور ارزان این است که در فصل های لوسیزن و کم گردشگر سفر کنید. برای خرید آفر تور مالدیو باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای این کشور نیست اقدام به سفر نمایید؛ در فصل هایی کم گردشگر پروازها و هتل های این مقصد تقریبا خلوت می شود و به همین دلیل می ‌توانید تورهای ارزان مالدیو را براحتی خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان این است که تور مورد نظرتان به این مقصد را از آژانس مسافرتی گلبرگ سیر خریداری کنید؛ شما با خرید از این مجموعه مسافرتی در مقرون به صرفه ترین حالت ممکن سفر می کنید و همچنین می توانید از تماشای چنین جاذبه هایی که در طول سفرتان کلی لذت ببرید.

 

آفر تور مالدیو

 

بهترین هتل های مالدیو، هتل های روی آب

شاید شما هم تصاویر وسوسه‌ کننده‌ ای و بکری از مناظر مالدیو دیده‌ اید و تحت تاثیر زیبایی تالاب‌ های فیروزه‌ ای و صخره‌ های مرجانی آن قرار گرفته اید. مالدیو از جمله کشورهای است که علاوه بر طبیعت بکر و استثنایی اش، هتل‌ ها و ریزورت‌ های لوکس و روی آب متنوع و بسیاری دارد. شاید نمی‌ دانید در کدام یک از هتل‌ های این جزایر زیبا اقامت کنید؟ یا شاید بپرسید بهترین هتل های مالدیو کدامند؟ انتخاب هتل از میان استراحتگاه‌ های مختلف جزایر مالدیو می‌ تواند بسیار دشوار باشد؛ در ابتدا می بایستی بودجه و سبک سفر خود را مشخص کنید. امکانات لوکس هتل‌ های مالدیو انکار نشدنی هستند و اما در بین بهترین‌ ها همیشه هستند هتل‌ هایی که از هر نظر حرف اول را میزنند و در سالهای اخیر توانسته‌ اند یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبای خود قرار گیرند.

ما در این بخش فهرستی از بهترین مکان‌ ها برای اقامت در مالدیو را تهیه کرده ایم؛ همراه ما باشید.

  • هتل کرومبا | Kurumba Maldives
  • هتل پارادایس آیلند ریزورت | Paradise Islasnd Resort
  • هتل شرایتون فول مونت | Sheraton Maldives Full Moon Resort & Spa
  • هتل ولاسارو | Velassaru Maldives
  • هتل باروس | Baros Maldives
  • هتل سوانا گیلی | Soana Gili
  • هتل ساحلی لیلی | Lily Beach Resort
  • هتل پارادایس آیلند ریزورت | paradise Islasnd Resort  
  •  هتل نالادو | Naladhu hotel

 

هتل های تور مالدیو

 

بهترین زمان سفر به مالدیو

جزایر مالدیو در طول سال هوای گرم و آفتابی دارد. میانگین دمای آن ۲۳ الی ۳۱ درجه سانتی  گراد است و بهترین زمان سفر به مالدیو ماه نوامبر (ماه آبان) تا ماه آوریل (ماه فروردین) است. فصل پر گردشگر جزایر مالدیو بین ماه های دسامبر (آذر) و مارچ (اسفند) می باشد و نیز باران های موسمی جزایر از ماه می (ماه اردیبهشت) تا ماه اکتبر (ماه مهر) ادامه پیدا می کند. اوج این باران های موسمی در ژوئن (خرداد) اتفاق می افتد. آبسنگ های شمالی جزایر مالدیو بین ماه های می - نوامبر (اردیبهشت تا آبان) و آبسنگ های جنوبی این جزایر بین نوامبر - مارچ (آبان تا اسفند) بیشترین باران های موسمی را تجربه می کند. 

با توجه به آب و هوای این مقصد بکر و رویایی ارزش این را دارد که با پرداخت مقداری بیشتر هزینه سفر به مالدیو را در فصل پرگردشگر و های سیزن مالدیو یعنی درست زمانی که آفتاب در آسمان می درخشد و گرمای خود را به شن های ساحل و دریای زلالش می دهد، انتخاب کنید. با این حال، اگر ترجیح می دهید در فصل های بارانی از جزایر مالدیو دیدن کنید می توانید به غواصی بروید، ورزش کنید و غذا و نوشیدنی های جزیره بچشید و کلی خوش بگذرانید.

 

سفر با تور مالدیو

 

رزرو تور مالدیو از سایت گلبرگ سیر

خرید تور برزیل بهترین روش برای سفر به این جزیره های توریستی مالدیو است. با خرید آنلاین تور این مقصد می توانید تمامی مراحل سفرتان را در کمترین زمان و تنها با چند کلیک انجام دهید و در آخر نیز خدمات مورد نیاز مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و... را نیز برای سفرتان رزرو کنید. برای خرید آنلاین تور این مقصد وارد سایت شوید، مبدا سفر را مشخص کنید و در ادامه تعداد مسافران و کلاس پروازی (اکونومی کلاس، بیزینس کلاس و فرست کلاس) را نیز وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت و مشخص شدن بازه سفرتان جست و جو را بزنید.

صفحه ای که به آن وارد می شوید همان جایی است که شما می توانید تور مالدیو ارزان را در هر هتل و با هر ایرلاینی برای سفر خود خریداری کنید. در این بخش تورهای مسافرتی مالدیو از ارزان به گران برای شما نمایش داده می شود و می توانید قیمت هر کدام از گزینه ها را با ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی نیز مقایسه و مشاهده نمایید. همچنین فیلترهایی نظیر تعداد ستاره های هتل، امتیاز مسافران، نوع مکان اقامتی (هتل، بوتیک هتل، هتل آپارتمان)، هتل های زنجیره ای، قیمت و موقعیت مکانی می توانید جست و جو خود را دقیق تر کنید و بهترین تور مالدیو را برای سفر خود آنلاین بخرید.

سایر تورها

نظرات


امتیاز 4.8 از 5 | از بین 17 امتیاز دهنده به تور مالدیو


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان