category cover image

پکیج تور های برزیل

مدت اقامت: 10 شب و 11 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 44,000,000 تومان + 2,590 دلار مشاهده جزییات
مدت اقامت: 9 شب و 10 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 45,000,000 تومان + 3,490 دلار مشاهده جزییات
مدت اقامت: 13 شب و 14 روز
ایرلاین: قطر ایر قطر ایر
شروع قیمت از 49,000,000 تومان + 3,990 دلار مشاهده جزییات

ویدیو گردشگری برزیل

برزیل! یکی از نام آشناترین کشورها در زمینه فوتبال، کشوری که شاید اگر قهرمانی فوتبالیست هایش این قدر سر زبان ها نمی افتد جایگاه امروزی خود را در صنعت گردشگری نداشت.

اطلاعات سفر

phone پیش شماره: 55+
duration زمان سفر: بیش از 15 ساعت و نیم
passport ویزا: دارد
currency واحد پول: رئال
relegion مذهب: مسیحی
language زبان: پرتغالی
distance فاصله از مرز: 193
emergency اورژانس: 192
police پلیس: 190
clock difference اختلاف ساعت: 5:30-

درباره تور برزیل

برزیل! یکی از نام آشناترین کشورها در زمینه فوتبال، کشوری که شاید اگر قهرمانی فوتبالیست هایش این قدر سر زبان ها نمی افتد جایگاه امروزی خود را در صنعت گردشگری نداشت. سالانه مردم زیادی از سراسر جهان و همین طور ایران برای سفر با تور برزیل اقدام می کنند و حجم این سفرها هر بار با قهرمانی فوتبال این کشور بیشتر می شود؛ اما این تنها عامل نیست چرا که فستیوال های این کشور نیز شهره جهانی دارند. مردم برزیل مردمی شاد هستند که در طول سال به بهانه های مختلف فستیوال های زیادی برگزار می کنند و این جشن ها به خودی خود نوعی عامل جذب توریست به حساب می آید. این کشور در آمریکای جنوبی قرار دارد و از نظر آب و هوایی منطقه ای گرم به حساب می آید، هرچند که گاهی در مناطق جنوبی این کشور ممکن است هوا سرد شود اما بیشتر آن را به کشوری گرمسیر می شناسند. بیش از نیمی از جنگل های آمازون در برزیل قرار دارد و گونه های منحصر به فرد جانوری در آن دیده می شود. بخشی از جذابیت تور برزیل نیز به همین طبیعت زیبایش است و کمتر کسی وجود دارد که نخواهد جنگل های آمازون را ببیند اما حتما به خاطر داشته باشید به هیج عنوان به تنهایی وارد این جنگل ها نشوید؛ حتی اگر با تور سفر نکرده اید، باز هم برای گشت و گذار در جنگل از گشت های مخصوص و جنگل بانان کمک بگیرید چون در این جنگل ها گونه های جانوری خطرناک نیز وجود دارد.
 
تور برزیل
 
برای سفر به برزیل هم می توانید شخصی اقدام کنید و هم با تورهای مسافرتی همراه باشید. البته این نکته را هم باید در نظر بگیرید که سفر به برزیل سفر ارزانی نخواهد بود و اگر برای بار اول می خواهید این سفر را تجربه کنید، بهترین و معقول ترین راه انتخاب تور مسافرتی است. در سفر با تور برزیل همه چیز از قبل مشخص است و تمام هزینه های اصلی ابتدای سفر پرداخت می شود و دیگر دغدغه ای بابت محل اقامت و یا رزرو بلیت هواپیما نخواهید داشت. همین طور بیمه سفر که از الزامات سفرهای خارجی است نیز روی پکیج تور لحاظ شده است.
 

اطلاعات ضروری برزیل

 • زبان رسمی: پرتغالی
 • دین رسمی: کاتولیک
 • اختلاف زمانی نسبت به ایران: 7:30- ساعت البته در برخی مناطق این اختلاف تا 9:30- نیز می رسد.
 • واحد ارز: رئال
 • کد کشور: 55+
 • امداد و نجات: 911
 • پلیس: 190
 • آتشنشانی: 193
 • فوریت های پزشکی: 192
 • برق شهری: 220 ولت و 60 هرتز
 

شرایط اخذ ویزای برزیل

شما برای دریافت ویزای برزیل به هیچ عنوان نمی توانید بصورت انفرادی اقدام کنید و می بایستی در قالب تورهای گروهی اقدام به اخذ ویزای برزیل نمایید. تمکن مالی مورد نیاز ویزای برزیل برای هر نفر باید 50,000,000 تومان باشد و نیز تمامی مراحل ویزای برزیل از قبیل ارسال مدارک و تکمیل فرم به صورت آنلاین انجام می ‌شود و شما با رسید دریافتی پرتال مورد نظر سفارت، باید برای انگشت نگاری و عکس برداری به سفارت برزیل مراجعه کنید. ویزای برزیل در مدت زمان ۷ روزه صادر می ‌شود و برای ۳ ماه نیز اعتبار دارد. مواردی که در ادامه به شما نام می بریم، طبق اطلاعات دریافتی از سفارت برزیل در ایران است و بهتر است برای دریافت ویزای برزیل این شرایط را داشته باشید تا هزینه و زمان خود را تلف نکنید! شرایط اخذ ویزای برزیل به شرح زیر است:
 
۱. اقدام در قالب تور گروهی برزیل: ویزای برزیل فقط در قالب تورهای گروهی اقدام می ‌شود؛ منظور از اقدام به صورت تور گروهی این است که درخواست ویزای شما از سوی آژانس ‌های مسافرتی و یا کارگزاران تور برزیل برای سفارت ارسال خواهد شد و کارهای سفر شما را آزانس مربوطه برایتان انجام می دهند.
 
۲. تمکن مالی: تمکن مالی ویزای برزیل برای هر نفر باید مبلغی بین 50,000,000 تومان تا 70,000,000 تومان است که تمکن مالی ویزای برزیل باید بر حسب دلار و یا رئال برزیل صادر شود و توسط مدیر شعبه صادر کننده به مهر و امضا برسد.
 
۳. گردش حساب: منظور از گردش حساب ویزای برزیل، مبالغ ورودی و خروجی به حساب نیست و فقط تعداد تراکنشات اهمیت دارد و اینکه هرچه تعداد تراکنشات حساب شما بیشتر باشد، شانس بیشتری برای اخذ ویزا خواهید داشت. ضمنا گردش حساب ویزای برزیل باید برای ۶ ماه آخر باشد.

 

ویزای تور برزیل 

قیمت تور برزیل

قیمت تور برزیل ارزان نیست، اما با این حال سفری غیر قابل دسترس هم نیست. طبیعتا اگر در فصل های کم توریست سفر کنید می توانید تور را با قیمت پایین تری تهیه کنید و همین طور شانس پیدا کردن تور برزیل لحظه آخری برای تان بیشتر می شود. در مجموع هزینه های تور برزیل از قبل مشخص است و بیشترین مقدار آن نیز به هزینه هتل و بلیت رفت و برگشت مربوط می شود. اگر می خواهید تور برزیل ارزان نصیب تان شود، باید از برخی فاکتورها چشم پوشی کنید. مثلا به دنبال پروازهای ارزان تر باشید و همین طور بلیت تان را اکونومی رزرو کنید. بلیت های بیزنس کلاس و فرست کلاس به ترتیب بلیت های گران تری هستند. این موضوع در مورد هتل ها نیز به همین صورت است و انتخاب هتل های پنج ستاره و لاکچری شما را از تور برزیل ارزان دور می کند. البته یکی از علت های گران بودن این تور این است که پرواز مستقیمی از تهران به برزیل انجام نمی گیرد و برای سفر مجبور هستید در کشورهایی مثل امارات، ترکیه، سوئیس، قطر و یا آلمان و ... توقف داشته و سپس با پرواز دیگری راهی برزیل شوید که همین موضوع باعث می شود هزینه های پروازتان گران تر شود.
 
نرخ تور برزیل
 

تورهای ارزان و لحظه آخری برزیل

شما عزیزان برای خرید تورهای ارزان و لحظه آخری برزیل چند انتخاب پیش رو خواهید داشت! اول اینکه می ‌توانید تورهای لحظه آخری برزیل را تهیه نمایید، چون معمولا وقتی تورهای برزیل از لحاظ تعداد مسافر به حد نصاب نمی ‌رسند و آفرهای هیجان انگیزی روی این تورها ارائه می شود و تورهای لحظه آخری برزیل از جمله تورهای ارزان بشمار می روند. انتخاب دوم شما این است که برای خرید تور ارزان قیمت این مقصد انتخاب هتل های ارزان و پروازهای ارزان این مقصد است. هتل های 3 ستاره و هتل های 2 ستاره برزیل از جمله هتل های ارزان قیمت این مقصد بشمار می روند. همچنین پروازهای چارتری برزیل هم در مقایسه با پروازهای دیگر خیلی ارزانتر برای شما تمام می‌ شوند. 

 

تور برزیل ارزان

 
بنابراین برای خرید تورهای ارزان قیمت برزیل باید پروازهای چارتری که بسیار هم ارزان می شوند را با هتل های ارزان برزیل رزرو نمایید. انتخاب سوم شما برای تجربه تور ارزان این است که در فصل های لوسیزن و کم گردشگر سفر کنید. برای خرید آفر تور برزیل باید در فصل هایی که مسافر زیادی برای این کشور نیست اقدام به سفر نمایید؛ در فصل هایی کم گردشگر پروازها و هتل های این مقصد تقریبا خلوت می شود و به همین دلیل می ‌توانید تورهای ارزان برزیل را براحتی خریداری کنید. انتخاب آخر برای خرید تور ارزان این است که تور مورد نظرتان به این مقصد را از آژانس مسافرتی گلبرگ سیر خریداری کنید؛ شما با خرید از این مجموعه مسافرتی در مقرون به صرفه ترین حالت ممکن سفر می کنید و همچنین می توانید از تماشای چنین جاذبه هایی که در طول سفرتان کلی لذت ببرید.
 

بهترین زمان سفر به برزیل

برزیل از نظر آب و هوایی به بخش های مختلفی تقسیم می شود. در برخی مناطق به دلیل همجواری با دریا هوایی گرم و شرجی دارد ولی در مناطق مرکزی هوا بیشتر گرم و خشک است. همین طور نیز در بخش هایی از آن مناطق کوهستانی دیده می شود که هوایی سرد تر دارد. به طور کلی اغلب شهرهای برزیل دو فصل دارد که یکی شامل فصل گرم و خشک و دیگری شامل فصل بارانی می شود. البته در جنوب کشور مناطق چهار فصل نیز دیده می شود. در نهایت باید بگویم بهترین زمان برای سفر به برزیل اواسط زمستان تا اواسط بهار است.
 
سفر به برزیل
 

فرودگاه های مهم و بین المللی برزیل

برزیل 34 فرودگاه بین المللی دارد که در شهرهای مختلف آن قرار دارند و تنها یکی از آن ها تعطیل شده است. مهم ترین آن ها دو فرودگاه بین المللی برازیلیا و فرودگاه بین‌المللی ریو دوژانیرو گالیائو هستند.

 
 • فرودگاه بین‌ المللی برازیلیا | Brasília International Airport
این فرودگاه بین المللی در پایتخت برزیل یعنی برزیلیا قرار دارد. فرودگاه با طول باند 3300 متر، به صورت مسافربری و نظامی به بسیاری از نقاط جهان پرواز مستقیم دارد.
 
 • فرودگاه بین ‌المللی ریو دوژانیرو گالیائو | Rio de Janeiro/Galeão International Airport
فرودگاه ریودوژانیرو از دیگر فرودگاه های مهم این کشور است که در شهر ریودوژانیرو پایتخت قدیم برزیل  واقع شده است. این فرودگاه هم کاربری نظامی و هم کاربری مسافربری دارد.
 

مهمترین فستیوال های برزیل

برزیل به جز فوتبال به فستیوال ها و کارنوال هایش نیز بسیار معروف است. جشن هایی همگانی به مناسبت های خاص که در کوچه و خیابان شهر برگزار می شود و حتی برخی از آن ها چند روز طول می کشد. این فستیوال ها یکی از جاذبه های فرهنگی و توریستی و همین طور بخشی از آداب و رسوم مردم برزیل هستند. سالانه مردم زیادی سفرهای خود را طوری برنامه ریزی می کنند تا بتوانند حداقل یکی از این کارناوال ها را از نزدیک ببینند.
 
 • کارنوال ریو | Rio Carnaval
 • فستیوال سائوپائولو | Sao Paulo Festival
 • سیریو دو نازاره | Cirio de nazare
 • فستا جونینا | Festa Junina
 • لاواژم دو بونفیم | Lavagem do Bonfim
 • برزیل سابور | Brasil Sabor
 • فستا دو پیائو | Festa do Peão
 • فستیوال دو لمانژا | De Lemanja
 • فستیوال فولکلور پارینتینز | Parintins Folklore Festiva

 

فستیوال های برزیل

راهنمای رزرو تورهای برزیل

خرید تور برزیل بهترین روش برای سفر به این شهرهای توریستی برزیل است. با خرید آنلاین تور این کشور می توانید تمامی مراحل سفرتان را در کمترین زمان و تنها با چند کلیک انجام دهید و در آخر نیز خدمات مورد نیاز مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و... را نیز برای سفرتان رزرو کنید. برای خرید آنلاین تور این مقصد وارد سایت شوید، مبدا سفر را مشخص کنید و در ادامه تعداد مسافران و کلاس پروازی (اکونومی کلاس، بیزینس کلاس و فرست کلاس) را نیز وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت و مشخص شدن بازه سفرتان جست و جو را بزنید.
 
صفحه ای که به آن وارد می شوید همان جایی است که شما می توانید تور برزیل ارزان را در هر هتل و با هر ایرلاینی برای سفر خود خریداری کنید. در این بخش تورهای مسافرتی برزیل از ارزان به گران برای شما نمایش داده می شود و می توانید قیمت هر کدام از گزینه ها را با ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی نیز مقایسه و مشاهده نمایید. همچنین فیلترهایی نظیر تعداد ستاره های هتل، امتیاز مسافران، نوع مکان اقامتی (هتل، بوتیک هتل، هتل آپارتمان)، هتل های زنجیره ای، قیمت و موقعیت مکانی می توانید جست و جو خود را دقیق تر کنید و بهترین تور برزیل را برای سفر خود آنلاین بخرید.

سایر تورها

نظرات


امتیاز 4.9 از 5 | از بین 22 امتیاز دهنده به تور برزیل


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان