category cover image

درباره مالزی سنگاپور

 
 

 

سفر کردن از لذت بخش ترین تفریحات زندگی است و هرچقدر بیشتر سفر کنید با دنیاهای متفاوتی رو به رو می شوید و تجربه تان بیشتر می شود. افرادی که اهل سفر کردن هستند به خوبی معنی این جمله را درک می کنند که در هر بار سفر، بخشی از روح و شخصیت شان رشد می کند. انتخاب مقصد و زمان سفر اهمیت زیادی دارد، هرچند که به نظر هر شهر یا کشوری ارزش یک بار دیدن را دارد. به هرحال شما می خواهید از سفرتان لذت ببرید نه این که در سرما یخ بزنید و یا از شدت گرما نتوانید از هتل بیرون بیایید. شاید تصور کنید پیدا کردن کشوری خوش آب و هوا خیلی کار راحتی نباشد خصوصا این که همه افراد دوست دارند در فصل کم توریست سفر کنند تا هزینه کمتری متحمل شوند. برای مثال خرداد ماه درست در زمان امتحانات حجم سفر ها کاهش می یابد و یا زمستان که یکی از آن فصل های کم توریست است، با کاهش گردشگری رو به رو می شویم اما خب در این فصل اغلب کشور ها هوای سردی دارند. بخشی از آسیا که در محدوده جنوبی شرقی دارد یکی از ایده ال ترین مقاصد برای سفر در هر فصلی است. آب و هوای این بخش اغلب گرم و مرطوب است و تغییرات دمایی بسیار کم هستند. از مهم ترین کشورهای این منطقه می توان به مالزی و سنگاپور اشاره کرد. این دو کشور در حالی که هم از نظر زیبایی طبیعی و تاریخی جاذبه های فراوانی دارند، از نظر تکنولوژی و پیشرفته بودن نیز جز کشورهای سطح بالای آسیا شرقی هستند. به طور کلی اگر فرصت تنها یک سفر را به این منطقه داشته باشید بی شک پیشنهاد ما به شما تور مالزی سنگاپور است. تعجب نکنید، این تور ترکیبی از تور مالزی و تور سنگاپور است که در واقع با یک سفر شما را به دیدن دو کشور می برد.

 

معرفی تور مالزی سنگاپور

 

قیمت تور مالزی سنگاپور

همانطور که گفته شد تور مالزی سنگاپور ترکیبی از دو تور است، در واقع شما از ایران به یکی از این کشورها سفر می کنید و از آنجا نیز راهی دیگری می شوید و در نهایت  به سمت ایران باز می گردید. خب تا همین جا تعداد پروازها از سفر به یک مقصد تنها، بیشتر شد. پس طبیعی است که هزینه رفت و آمدتان نیز بیشتر باشد و در نهایت هزینه تور بالا برود. اغلب مردم تور مالزی سنگاپور را با تور مالزی تنها یا تور سنگاپور تنها مقایسه می کنند و افزایش قیمت به نظرشان زیاد می آید. در حالی که این مقایسه کاملا اشتباه است، چون شما به دو کشور سفر کرده اید و اگر بخواهید مقایسه ای هم انجام دهید بهتر است مجموع هزینه های سفر مالزی و سفر سنگاپور را با تور ترکیبی مالزی سنگاپور مقایسه کنید. بنابراین افزایش قیمت کاملا منطقی است. در مورد هزینه های اقامتی می توانید با توجه به بودجه تان هتلی را در نظر بگیرید و از تجملات بیش از حد خودداری کنید. هتل های 3 ستاره و 4 ستاره خوب نیز سفر بسیار لذت بخشی برای تان به یادگار می گذارند.

 

تور مالزی سنگاپور ارزان

پیدا کردن تور مالزی سنگاپور ارزان جدای از انتخاب هتل ارزان تر و همین طور بلیط هواپیمای معمولی به فصلی که می خواهید سفر کنید نیز مربوط می شود. اگر پیش خودتان می گویید که خب این کشورها تقریبا در همه سال آب و هوای یکسانی دارند و همیشه پر توریست هستند، کاملا درست می گویید؛ اما منظور زمان هایی مانند فصل امتحانات مدارس یا اول مهر است. در این بازه اغلب خانواده ها سفرهای شان کنسل می کنند و یا به حداقل می رسانند و این فرصت خوبی فراهم می کند تا بتوانید قیمت های مناسب تری برای سفر پیدا کنید.

 

تور مالزی سنگاپور لحظه آخری

برای خرید تور مالزی سنگاپور لحظه آخری باید بیشتر از خرید یک تور معمولی دقت کنید. اول از همه این که اگر می خواهید به دنبال تور خارجی لحظه آخری باشید همیشه باید پاسپورت تان اعتبار داشته باشد. بعد از آن نکته مهم این است که به هر تور لحظه آخری نمی توان اعتماد کرد. برخی آژانس ها با ارائه تور سطح پایین تر از شما قیمت کمتری می گیرند اما فقط اسم لحظه آخری را روی آن می گذارند. در حالی که تور لحظه آخری واقعی باید با تور اصلی در یک سطح باشد و تنها به دلیلی مانند پر شدن ظرفیت تور تخفیف تخفیف داشته باشد.

 

جاذبه های گردشگری و تفریحی در تور مالزی سنگاپور

سفر به مالزی و سنگاپور قطع یکی از بهترین سفرهای تان خواهد بود که از آن سیر نمی شوید. در این سفر جاذبه های زیاد و متنوعی منتظر شما هستند از معابد قدیمی و طبیعتی که شاید مانندش را در هیچ جای دیگر جهان نبینید تا ساختمان های زیبا و شگفت انگیزی که سر به آسمان کشیده اند. موزه ها، پارک ها، مراکز خرید، آکواریوم، پارک آبی، شهر بازی و هر چیزی که فکرش را کنید در این سفر وجود دارد. از مهم ترین جاذبه های این دو کشور باید به برج های دوقلو، غار میمون ها، پارک سان وی لاگون، محله چینی ها، معابد هندو و چینی در مالزی و همین طور مجموعه مارینا، باغ های خلیج، دهکده چینی ها، اسکله کلارک، مجموعه تفریحی سنتوسا در سنگاپور اشاره کرد. این ها تنها بخشی از جاذبه های این دو کشور بودند و اگر بخواهید جز به جز آن ها را ببینید یک سفر که هیچ، حداقل چندین سفر باید به هر کدام آن ها داشته باشید.

 

برای سفر با تور مالزی سنگاپور، چه زمانی بهتر است؟

وقتی برای سفر، تور مالزی سنگاپور را انتخاب کرده اید یعنی در طول سفر در هر فصلی که باشید نباید از بارش باران غافلگیر شوید. این دو کشور در نزدیکی استوا قرار دارند و تقریبا همیشه هوای آن ها گرم و مرطوب است و همین طور همیشه باران های فصلی دارند. این باران ها در طول زمستان و پاییز بیشتر می شوند و در طول تابستان نیز کمتر هستند. اگر از باران های گاه و بی گاه آن ها چشم پوشی کنیم، هوا همیشه مطبوع است و در هر فصلی می توان برای سفر برنامه ریزی کرد.

نظرات


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور مالزی سنگاپور


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان