category cover image

پکیج تور ترکیبی برزیل آمازون

تور ترکیبی برزیل آمازون

هتل radisson paulista

هتل radisson paulista

با صبحانه ، ناهار
هتل recanto cataratas

هتل recanto cataratas

با صبحانه ، ناهار
هتل hilton copacabana

هتل hilton copacabana

با صبحانه ، ناهار
دوتخته

3,990 دلار

یک تخته

5,290 دلار

کودک با تخت

3,490 دلار

کودک بدون تخت

2,490 دلار

اطلاعات سفر

مدارک مورد نیاز

  • اصل پاسپورت با 7ماه اعتبار
  • کارت واکسن دیجیتال

خدمات آژانس

  • خدمات تور:
  1. اقامت : 1 شب اقامت در هتل 5 ستاره در سائوپائولو با صبحانه و شام در رستوران باربکیوی برزیلی + 3 شب اقامت در هتل 5 ستاره در ایگوآسو با صبحانه و یک شام + 4 شب اقامت در هتل 5 ستاره در ریو دو ژانیرو با صبحانه و یک ناهار + 2 شب اقامت در هتل 5 ستاره در کمپوس دو جوردا با صبحانه + 3 شب اقامت در هتل پنج ستاره در مانائوس با صبحانه ،ناهار، شام.
  2. گشتها : گشت شهری سائوپائولو + گشت بازدید از آبشار ایگوآسو + نمایش 11 کشور و اقوام قاره آمریکای جنوبی همراه با شام در سالن رافایین در در ایگوآسو + گشت شهری ریو دو ژانیرو و شوگرلوف با تله کابین همراه با ناهار + گشت بازدید از مجسمه مسیح منجی در ریو با قطار کوهستانی + گشت کمپوس دو جوردا +گشت بازدید از جاذبه های رود و جنگل آمازون با کشتی + گشت شهر مانائوس و موزه و باغ گیاه شناختی آمازون و بازار محلی . 
  • پرواز ایگوآسو به ریو دو ژانیرو ، پرواز سائوپائولو به مانائوس + ترانسفر های فرودگاهی + پرداخت ورودیه ها + بیمه مسافرتی + راهنمای گردشگری 

توضیحات تکمیلی

  • برنامه سفر : 

1: پرواز از ایران به سوی دوحه قطر . ورود به دوحه و سپس پرواز به برزیل ، بزرگنرین کشور قاره آمریکای جنوبی . ورود به سائوپائولو ، انتقال به هتل . شب صرف شام در رستوران باربکیوی برزیلی . اقامت در سائوپائولو .

 

2: ترک هتل ، گشت شهری آشنایی با جاذبه های گردشگری سائوپائولو ، پایتخت اقتصادی برزیل و بزرگترین شهر آمریکای جنوبی . سپس انتقال به فرودگاه و پرواز به سوی غرب برزیل و شهر ایگوآسو ، در مرز مشترک با پاراگوئه و آرژانتین . انتقال به هتل . اقامت در ایگوآسو .  

 

3: گشت بازدید از آبشار زیبای ایگوآسو ، پهناور ترین آبشار جهان در پارک ملی ایگوآسو و مرز مشترک برزیل و آرژانتین . اقامت در ایگوآسو . 

 

4: روز آزاد در ایگوآسو . ( امکان وقت آزاد برای استراحت و خرید یا بازدید از سایر نقاط شهر و گشت های دیگر به صورت اختیاری ، با همراهی راهنما وجود دارد ). شب ، تماشای نمایش آداب و رسوم 11 کشور و اقوام قاره آمریکای جنوبی ، همراه با صرف شام به صورت بوفه و باربکیو در سالن رافایین . اقامت در ایگوآسو . 

 

5: ترک هتل . انتقال به فرودگاه و پرواز به سوی ریو دو ژانیرو در کرانه اقیانوس اطلس . انتقال به هتل . اقامت در ریو .

 

6: گشت شهری بازدید از جاذبه های گردشگری ریو دو ژانیرو و صعود به کوه کله قند با تله کابین و نمای زیبای اقیانس اطلس و شهر همراه با صرف ناهار . اقامت در ریو .

 

7: گشت بازدید از مجسمه با شکوه مسیح منجی بر فراز کوه کور کووداو با قطار کوهستانی . اقامت در ریو .

 

8: روز آزاد در ریو .( امکان وقت آزاد برای استراحت و خرید یا بازدید از سایر نقاط شهر و گشت های دیگر به صورت اختیاری ، با همراهی راهنما وجود دارد ). اقامت در ریو . 

 

9: ترک هتل . انتقال زمینی به سوی غرب حدود 5 ساعت و گذر از جاده زیبای کوهستانی به سوی شهر کمپوس دو جوردا ،شهری که به دلیل سبک اروپایی و معماری زیبا و بافت شهری و کوهستانی متفاوت آن به سوئیس برزیل مشهور است . اقامت درکمپوس دو جوردا .

 

10: گشت کمپوس دو جوردا و نمای پانوراما و زیبای طبیعت از فراز کوه ایتاپوآ و بازدید و خرید از کارگاه شکلات و خیابان کاپیواری . اقامت در کمپوس دو جوردا . 

 

11: صبح ترک هتل . انتقال زمینی به سوی سائوپائولو حدود دو ساعت . ورود به فرودگاه سائوپائولو و سپس پرواز به سوی آمازون و شهر مانائوس . ورود به فرودگاه مانائوس و انتقال به هتل در مانائوس ( همراه با صبحانه ، ناهار ، شام ) . صرف شام . اقامت در مانائوس . 

 

12: گشت تمام روز رودخانه آمازون با کشتی همراه با ناهار . حرکت بر رود آمازون بزرگترین رود جهان ، و بازدید از دلفینهای صورتی ، دیدار از بومیان آمازون و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم آنها ، پیاده روی در جنگل و آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری آمازون ، بازدید از محل طلاقی رود های سپید و سیاه ، تجربه ماهیگیری و صید ماهیهای گوشتخوار آمازون ، تماشای غروب سحر انگیز خورشید در آمازون ، بازگشت به هتل . صرف شام . اقامت در مانائوس . 

 

13: گشت شهری مانائوس همراه با ناهار و سپس بازدید از موزه و باغ گیاه شناختی آمازون و خرید از بازار صنایع دستی محلی . صرف شام . اقامت در مانائوس . ( در صورت نیاز ، هماهنگی برای انجام تست PCR برای پرواز برگشت ) . 

 

14: ترک هتل . انتقال به فرودگاه مانائوس و پرواز به سوی سائوپائولو . ورود به فرودگاه سائوپائولو و ترانزیت جهت پرواز بین المللی بازگشت به سوی ایران . 

 

 

نظرات


امتیاز 4.2 از 5 | از بین 179 امتیاز دهنده به تور ترکیبی برزیل آمازون

airplane icon

اطلاعات سفر
تاریخ سفر:
ایرلاین: قطر ایر
مدت اقامت: 13 شب
نوع سفر: هوایی

قیمت از 49,000,000 تومان + 3,990 دلار