category cover image

پکیج تور های مشهد نوروز 1402

مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
ایرلاین: وارش وارش
شروع قیمت از 0 تومان مشاهده جزییات

تور مشهد نوروز 1402

 

مشهد شهری است که با چند روز سفر یا زندگی شما را شیفته خود می کند، بطوریکه حس می کنید یک عمر در آن زندگی کرده اید. شهر مقدس مشهد به قدری زیباست و مردمان خونگرم و مهربانی دارد که در آن اصلا احساس تنهایی یا غریبی نخواهید کرد. شما مسافران می توانید با یک برنامه ریزی درست و دقیق سال تحویل را در حرم مطهر امام رضا (ع) باشید و یا اینکه در طول تعطیلات نوروزی لذت زیارت و تفریحات خاص را با تور مشهد نوروز 1402 تجربه کنید. بنابراین چه انتخابی بهتر از مشهد برای داشتن یک تور نوروزی با قطار یا هواپیما درجه یک و خاطره انگیز؟
موضوع مهم بعدی این است که تعداد روزهای اقامت برای تور مشهد با قطار و هواپیما به دلخواه مسافرین قابل انتخاب می باشد؛ ولی عموما تور مشهد فروردین 1402 به صورت 3 شب و 4 روز از سوی مسافران تور مشهد رزرو می شود. تور مشهد هوایی نوروز 1402 با پروازهای بویینگ (هواپیمایی کیش ایر، هواپیمایی زاگرس، هواپیما تابان، هواپیما کاسپین، پرواز آتا، پرواز سپهران، ساها و ایران ایر تور) و یا ایرباس (پرواز ماهان، پرواز ایران ایر، پرواز معراج و پرواز آسمان) و تور مشهد زمینی نوروز 1402 نیز با قطارهای پردیس تندرو، قطار 4 تخته درجه 1 (غزال بنیاد و وانیاریل، لوکس 4 نفری غدیر، درجه یک 4 تخته نور، پرستو، فدک، زندگی، چهار تخته خلیج فارس و اکسپرس)، قطار 6 تخته درجه 1 (کوثر، میلاد، کویر و لوکس 6 تخته) و قطار اتوبوسی (قطار صبا معمولی و صبا 2 طبقه) انجام می پذیرد.

 

درباره تور مشهد

 

قیمت تور مشهد نوروز 1402

 

برای سفر به مشهد در نوروز 1402 هم می توانید به صورت زمینی با قطار یا اتوبوس اقدام نمایید و هم می توانید سفری هوایی را انتخاب نمایید. طبیعتا سفر هوایی هزینه بالاتری برای شما خواهد داشت که باز هم به نوع هواپیما و صندلی که انتخاب می کنید بستگی دارد. سفر زمینی خصوصا با قطار نیز درجه کیفی متفاوتی دارد، از قطارهای معمولی گرفته تا قطارهای 5 ستاره با رنج قیمت متنوع تقریبا در تمام ایام عید نوروز پر می باشند. خوشبختانه برای اقامت در این شهر با هر بودجه ای می توانید هتل یا اقامتگاه پیدا کنید، از این نظر نیز مشهد به دلیل توریستی بودن تنوع بسیار بالایی دارد. با توجه به این که تور مشهد نوروز 1401 بسیار پرطرفدار است احتمالا از مدت ها قبل از عید ظرفیت ها پر می شود؛ به همین دلیل باید برای سفر مشهد زودتر برنامه ریزی کنید.

 

قیمت تور مشهد نوروز

 

هزینه تور مشهد نوروز به 2 عامل بلیط رفت و برگشت هواپیما / قطار و هتل محل اقامت بستگی دارد. با توجه به اینکه درخواست تور مشهد در ایام عید نوروز افزایش پیدا می‌ کند، تور نوروزی مشهد اختلاف قیمت زیادی با تورهای مشهد در دیگر ایام سال خواهد داشت. در بهترین حالت، این اختلاف قیمت حدودا 2 برابر هم می شود! البته باید این را بدانید که این اختلاف قیمت فقط مختص تورها و هتل ‌های محل اقامت نیست و هزینه‌های سوغاتی و خورد و خوراک نیز تا حدودی افزایش قیمت دارند. در کل دلیل اختلاف قیمت تورهای مشابه مشهد نوروزی به 2 عامل خدمات تور و سود آژانس ‌های هواپیمایی بستگی دارد. مثلا در یک تور مشهد نوروزی خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل محل اقامت، گشت شهری، بلیط تفریحات مهیج آبی و ترانسفر فرودگاهی و... به شما ارائه می‌ شود و در یک تور نوروز مشهد دیگر، فقط خدمات رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما و رزرو هتل محل اقامت به شما ارائه می ‌شود که طبیعتا هزینه تور اول از هزینه تور دوم بالاتر است.

 

قیمت تور مشهد نوروز

 

بهترین زمان خرید تور مشهد نوروز 1402

 

بی شک تعطیلات نوروز، بهترین زمان برای سفر به شهر زیبای مشهد می باشد. دلیل این موضوع هم، آب‌ و هوای مطبوع و خنک و طبیعت جذاب مشهد در اوایل بهار است و اگر مشکلی با نرخ بالای تور مشهد نوروزی ندارید، پیشنهاد گلبرگ سیر به شما این است که حتما این شهر را برای گذراندن این بازه زمانی جذاب انتخاب کنید. بهترین زمان خرید تور نوروز مشهد، به زمان سفر شما بستگی دارد. در صورتی که تمایل داشته باشید نیمه اول تعطیلات نوروز به مشهد سفر کنید، بهتر است تور خود را از اواسط بهمن تا اواسط اسفند خریداری کنید. اما اگر قصد دارید نیمه دوم تعطیلات عید به مشهد سفر کنید، بهتر است تور مشهد عید 1402 خود را در هفته اول عید نوروز خریداری نمایید. چرا که به طور معمول تورهای مشهد نوروزی برای هفته دوم، در هفته اول عید کاهش قیمت قابل توجهی خواهند داشت.

نظرات


امتیاز 4.7 از 5 | از بین 19 امتیاز دهنده به تور مشهد نوروز 1402


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان