category cover image

پکیج تور های شیراز

مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
ایرلاین: معراج
شروع قیمت از: 1,230,000 تومان مشاهده جزییات
مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
ایرلاین: معراج
شروع قیمت از: 2,330,000 تومان مشاهده جزییات
مدت اقامت: 3 شب و 4 روز
ایرلاین: رجا
شروع قیمت از: 0 تومان مشاهده جزییات

ویدیو گردشگری شیراز

هیچ تردیدی وجود ندارد که شهر شیراز یکی از توریستی ترین شهرهای ایران است. این شهر در استان فارس و در بخش جنوب کشور قرار دارد. شیراز از نظر جمعیت و بزرگی ششمین شهر ایران به شمار می رود که از دیرباز تا کنون همیشه مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است.

درباره تور شیراز

هیچ تردیدی وجود ندارد که شهر شیراز یکی از توریستی ترین شهرهای ایران است. این شهر در استان فارس و در بخش جنوب کشور قرار دارد و از نظر جمعیت و بزرگی ششمین شهر ایران به شمار می رود که از دیرباز تا کنون همیشه مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی بوده است. شیراز از آن شهرهای شناخته شده ای است که بسیاری از توریست های خارجی آن را در برنامه سفرشان قرار می دهند و به طور کلی تور شیراز از محبوبت ترین تورهای داخلی بشمار می رود و می توان گفت این شهر یکی از قطب های اصلی گردشگری ایران حساب می شود. برای این که حسابی شیراز را بگردید بهتر است حداقل 4، 5 روزی وقت بگذارید، شیراز آن قدر جاذبه تاریخی و طبیعی دارد که بتواند تمام زمان شما را پر کند.

 

تور شیراز

 

بخشی از این محبوبیت به تاریخ و تمدن گذشته آن بر می گردد، چرا که یکی از بزرگ ترین و با شکوه ترین بناهای تاریخی دنیا یعنی تخت جمشید را در خود جای داده است. شیراز فرهنگ غنی و پرباری دارد و تعدادی از بزرگان علم و ادب نیز از این سرزمین برخواسته اند که از شناخته شده ترین این بزرگان می توان به حضرت حافظ و حضرت سعدی اشاره کرد. از طرفی کوهستانی بودن آن و همین طور قرار گیری اش در منطقه آب و هوایی گرم باعث شده در اکثر ماه های سال هوای معتدل و گرمی داشته باشد. با این وجود بهترین زمان سفر به این شهر اردیبهشت ماه است که نه هوا سرمای شدید زمستان را دارد و نه گرمای زیاد تابستان آزارتان می دهد و تمام این ها دست به دست هم داده است تا شیراز را تبدیل به شهری توریستی کند به طوری که تور شیراز نه فقط از طرف گردشگران خارجی بلکه از طرف ایرانیان نیز با استقبال زیادی رو به رو شود.

برای سفر به شیراز چندین راه وجود دارد که هر کدام شرایط و زمان خاص خود را دارد. فاصله شیراز از تهران 930 کیلومتر است و طی کردن این مسافت با ماشین شخصی به طو معمول در کوتاه ترین حالت 10 ساعت طول می کشد. سفرهای زمینی در حالی که این مزیت را دارند تا در طول سفر از مسیر نیز لذت ببرید از در مسافت های این چنینی ممکن است خسته کننده و آزاردهنده باشند. اگر قرار به سفر با تور زمینی شیراز باشد قطار انتخاب مناسب تری است. تور شیراز با قطار حدودا 12 ساعت زمان می برد اما خستگی کمتری نسبت به ماشین دارد. بهترین انتخاب برای تور شیراز سفر هوایی است چرا که کمترین زمان را دارد و راحت ترین نوع سفر است. با هواپیما از تهران حدودا 1.30 زمان می برد تا به شیراز برسید و این نوع سفر باعث می شود بتوانید فرصت بیشتری برای گشت و گذار در شهر را داشته باشید و از زمان تان بیشترین استفاده را ببرید.

 

تور های شیراز

قیمت تور شیراز

موضوع هزینه های سفر از مهم ترین بخش های آن است و تقریبا نقش تعیین کننده ای دارد و اینکه چه میزان برای سفرتان می خواهید بودجه بگذارید تا حد زیادی در کیفیت سفرتان تاثیرگذار است؛ اما فاکتورهایی وجود دارد که ممکن است خیلی برایتان مهم نباشد و اصلا اهمیتی به آن ندهید اما تاثیر زیادی روی هزینه های سفرتان بگذارد. قیمت تور شیراز نیز به عوامل مختلفی بستگی دارد که اصلی ترین آن ها هزینه ای برای محل اقامت و همین طور هزینه ای برای رفت و برگشت تان است. برای انتخاب هتل و اقامتگاه در شیراز انتخاب های متنوعی پیش رو دارید. برای مثال از هتل های پنج ستاره مدرن گرفته تا اقامتگاه های سنتی تا مسافرخانه ها و هتل های 2 ستاره که هر کدام بسته به کیفیت و میزان خدمات شان قیمت متفاوتی خواهند داشت.

 

قیمت تور شیراز

 

در ادامه شما مسافران تور شیراز می توانید با مدیریت این موضوع و انتخاب هتلی مناسب و در عین حال با قیمت معقول می توانید هزینه های تان را کاهش دهید. دومین موضوع در تور شیراز ارزان انتخاب وسیله مناسب برای سفر است. ممکن است تصور کنید تور زمینی شیراز با قطار و اتوبوس بسیار ارزان تر خواهد بود، البته که این وسایل ارزان تر هستند اما زمان و انرژی بیشتری از شما می گیرند و کیفیت سفرتان را نیز تا حدودی کاهش می دهند. راهکار مناسب برای کاهش هزینه ها و سفر با تور شیراز ارزان انتخاب بلیت های اکونومی است. در سفرهای هوایی شما 3 انتخاب برای نوع صندلی خود دارید که شامل فرست کلاس گران ترین، بیزنس کلاس و اکونومی ارزان ترین می شود. مدت زمانی که در سفر هستید نهایتا 1.30 است و برای این مدت خیلی به صرفه نیست به سراغ صندلی های بیزنس کلاس یا فرست کلاس بروید و در نهایت تور شیراز لحظه آخری نیز از جمله سفرهای ارزان است، در این نوع تورها که به دلیل تکمیل ظرفیت یا کمبودن مسافر در فصلی خاص تخفیف های خوبی می گذارند، شما می توانید توری را با همان کیفیت اما با قیمتی بسیار پایین تر تهیه کنید.

 

نرخ تورهای شیراز

 

تور شیراز ارزان و لحظه آخری

اگر برای سفر برنامه ای دارید می توانید پکیج ها و آفر تور شیراز را در بالای همین صفحه مشاهده نمایید و در این سایت پکیج های متنوعی برای تور شیراز در نظر گرفته شده است که با توجه به بودجه تان می توانید آن ها را انتخاب کنید. این پکیج ها هم شامل هتل های شیک و پنج ستاره هستند و هم هتل های سه ستاره که با بودجه های کمتر نیز بتوان از این تورها استفاده کرد. به طور کلی پیدا کردن تور شیراز ارزان قیمت بیش تر در فصل های کم توریست ارائه می وشند و همین طور شما می توانید با برنامه ریزی و مدیریت بودجه می توانید از خرج های اضافی جلوگیری کنید. تورهای لحظه آخری شیراز از جمله تورهای پرطرفدار بین گردشگران است که در این نوع تورها شما تنها چند روز فرصت دارید تا برای سفر آماده سفر شوید و اینکه این تورهای لحظه آخری شیراز را گاهی با 70 درصد تخفیف نیز می توانید تهیه کنید.

 

تور شیراز ارزان

 

ارزان ترین تور مسافرتی، تور لحظه آخری شیراز است که در واقع همان تور ارزان قیمت شیراز است ولی شرایط خاصی هم دارد! چرا که به تورهای دقیقه 90 هم شناخته می ‌شوند اما برای پیدا کردن این گونه تورها باید تا نزدیک شدن به زمان حرکت کمی صبر کنید. آژانس ‌هایی که پروازها را چارتر کرده باشند در صورتی که ظرفیت مسافران تکمیل نشود، پرواز را با قیمت پایین تری به مسافران با آفرهای ویژه ‌ای ارائه می ‌دهند. به صورت کلی اگر همیشه آماده سفر هستید، حواستان به آفرهایی که آژانس هواپیمایی گلبرگ سیر در روزهای نزدیک پرواز یا فصول کم گردشگر ارائه می ‌دهند، باشید و از این فرصت ‌استثنایی نهایت بهره را ببرید.

 

آفر تور شیراز

 

بهترین زمان سفر به شیراز

به طور کلی استان فارس که در قسمت جنوبی کشور قرار دارد از نظر آب و هوایی به دو منطقه تقسیم بندی می شود و بخش های شمالی و همین طور شمال غربی که در دامنه کوه های زاگرس هستند، آب و هوایی کوهستانی و سرد تر دارند و هر چقدر به سمت جنوب و شرق این استان بروید آب و هوا رو به گرمی می رود. شهر شیراز نیز که تقریبا در مرکز استان قرار می گیرد بیشتر هوایی گرم و خشک دارد و معمولا به دلیل این نوع آب و هوا بهار خصوصا اواسط فروردین تا اوایل خرداد هوا بهترین حالت خود را دارد. درختان سبز و سرزنده هستند و خیابان ها پر از شکوفه می شوند؛ البته این تنها دلیل انتخاب این زمان برای تور شیراز نیست، بلکه در این مدت خصوصا اردیبهشت ماه جشنواره های گوناگون و جذابی در شیراز برگزار می شود و جذابیت سفر را بیشتر می کند.

 

سفر با تور شیراز

 

مهمترین جاذبه های گردشگری شیراز

شیراز شهر شعر و ادب فارسی یکی از مهم ترین شهرها در صنعت توریسم کشور است. این شهر جاذبه های تاریخی و طبیعی بسیاری دارد که هر کدام از زمان و دوره ای خاص به جای مانده است.

تخت جمشید: یکی از باشکوه ترین بناهای تاریخی موجود در دنیا که قدمتی بیش از 2500 سال دارد. این بنا در 57 کیلومتری شهر شیراز واقع شده است.

مجموعه پاسارگاد: پاسارگاد که بیش از همه با آرامگاه کوروش بزرگ شناخته می شود، مجموعه ای از آثار به جای مانده تاریخی مانند کاخ دروازه، آرامگاه کمبوجیه و ... است.

حافظیه: امروزه آرامگاه یکی از بزرگ ترین شاعران فارسی به نام خواجه شمس الدین محمد بن بهاءالدین محمد حافظ شیرازی به یکی از دیدنی ترین جاذبه های گردشگری شیراز تبدیل شده است. آرامگاهی زیبا با نمایی گنبدی در میان باغی سرسبز با مساحت 2 هکتار از پربازدید ترین دیدنی های این شهر است. در ادامه سعدیه، باغ ارم، ارگ کریم خان زند، بازار وکیل، شاه چراغ، آرامگاه شاه شجاع، آرامگاه خواجوی کرمانی، باغ هفت تنان، باغ جهان نما، مسجد نصیر الملک از دیگر جاذبه های دیدنی و مهم شیراز هستند.

 

جاذبه های تور شیراز

 

بهترین سوغاتی های شیراز

شیراز سوغاتی های بسیاری دارد از خوراکی ها و شیرینی های خوشمزه گرفته تا صنایه دستی غنی و ارزشمند. از مهم ترین سوغاتی های این باید از عرق بهار نارنج، عرق بیدمشک، یوخه (نوعی شیرینی)، مسقطی شیراز، بادام سوخته، صنایع دستی مینا کاری، خاتم کاری، ظروف قلم زنی، گلیم و قالی نام برد و البته شیراز خوراکی های خوشمزه دیگری نیز دارد مانند فالوده شیرازی و یا حلوای شیرازی که خب حمل آن ها برای مسیر طولانی دشوار است و بهتر است از خوردن آن ها در شهر شیراز لذت ببرید.

راهنمای رزرو تورهای شیراز

خرید تور شیراز بهترین روش برای سفر به این شهر دوست داشتنی و پرطرفدار است. با خرید آنلاین تور شیراز می توانید تمامی مراحل سفرتان را در کمترین زمان و تنها با چند کلیک انجام دهید و در آخر نیز خدمات مورد نیاز مانند ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و... را نیز برای سفرتان رزرو کنید. برای خرید آنلاین تور این مقصد وارد سایت شوید، مبدا سفر را مشخص کنید و در ادامه تعداد مسافران و کلاس پروازی (اکونومی کلاس، بیزینس کلاس و فرست کلاس) را نیز وارد کنید و پس از انتخاب تاریخ رفت و برگشت و مشخص شدن بازه سفرتان جست و جو را بزنید.

صفحه ای که به آن وارد می شوید همان جایی است که شما می توانید تور شیراز ارزان را در هر هتل و با هر ایرلاینی برای سفر خود خریداری کنید. در این بخش تورهای شیراز از ارزان به گران برای شما نمایش داده می شود و می توانید قیمت هر کدام از گزینه ها را با ایرلاین های مختلف داخلی و خارجی نیز مقایسه و مشاهده نمایید. همچنین فیلترهایی نظیر تعداد ستاره های هتل، امتیاز مسافران، نوع مکان اقامتی (هتل، بوتیک هتل، هتل آپارتمان)، هتل های زنجیره ای، قیمت و موقعیت مکانی می توانید جست و جو خود را دقیق تر کنید و بهترین تور شیراز را برای سفر خود آنلاین بخرید.

نظرات


امتیاز 4.4 از 5 | از بین 16 امتیاز دهنده به تور شیراز


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان