تور پوکت


امتیاز 5.0 از 5 | از بین 5 امتیاز دهنده به تور پوکت


تور ۷ شب پوکت زمستان 97
قیمت از : 5,950,000 تومانپوکت فقط ساحل ندارد!

هنگامی که اسم پوکت به میان می آید، اغلب افراد در ذهن خود سواحل ناب را تصور می کنند. واقعیت این است که پوکت جزیره ای بسیار فراتر از ساحل و دریاست و جاذبه های تاریخی و فرهنگی فراوانی دارد. این در حالی است که برخی از گردشگران خارجی مدت کوتاهی را برای گردش در سواحل پوکت اختصاص می دهند، غافل از اینکه پتانسیل این شهر برای اقامت گردشگران بسیار بالاتر است.

پوکت به عنوان جزیره ای بسیار زیبا در جنوب کشور تایلند واقع گردیده است. این شهر به واسطه ی موقعیت طبیعی بسیار مناسب و برخورداری از آب و هوای معتدل و مساعد از سالیان دور مورد علاقه کشورهای اروپایی و آسیایی بوده است. کشورهایی همچون هلند، پرتغال، فرانسه، بریتانیا و چین هر کدام چند صباحی در این شهر اقامت گزیده و لذا تأثیراتی بر فرهنگ و معماری این شهر بر جای گذاشته اند. تلاقی فرهنگ ها و معماری های مختلف، شهر پوکت را به یک شهر بین المللی و شگفت انگیز تبدیل نموده است. ساکنان گذشته ی این شهر به دلیل وجود معادن روی (Sn) در این منطقه، اشخاص ثروتمندی بوده و خانه ها و بناهای بسیار مجلل و باشکوهی از خود بر جای گذاشته اند. بناهایی با سبک های مختلف اروپایی و چینی با تراس ها و بالکن های زیبا که بازدید از آنها می تواند ساعت ها از وقت شما را به خود اختصاص دهد. 

در شهر پوکت تورهای پیاده روی بسیار جالبی وجود دارد که تجربه هر یک از آنها خالی از لطف نخواهد بود. گردشگران می توانند در خیابان رومانس از خانه ی اربابی فارفیتاک که اکنون یک رستوران مشهور تایلندی است، بازدید کنند. پس از تماشای این مکان حیرت انگیز نوبت به دیدن خانه ی چین پراچا می رسد. نظاره ی اشیای عتیقه ی این مکان بهت و حیرت را برای بینندگان به همراه می آورد. موزه ی تایهاو پوکت مقصد بعدی این تور درون شهری است که اطلاعات فراوانی را در باب تاریخچه ی محلی شهر به گردشگران می آموزد.

کافه های پوکت نیز می توانند ساعات آرامش بخشی را به همراه یک نوشیدنی گرم برای توریست ها فراهم کنند. ترکیب فرهنگ های مختلف باعث شده که جشنواره ای از غذاها در این شهر دیده شود. از غذاهای مختلف دریایی تا غذاهای معطر غیرهندی که می تواند انواع طبع ها و ذائقه ها را پوشش دهد. سرو این غذاها در امارت های قدیمی بازسازی شده، لذت غذا را برای گردشگران خارجی دوچندان می کند.


دیدگاه های مرتبط با :تور پوکت

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)