مدت توردرجه هتلایرلاینتور مالدیو


تور مالدیو دی 99

5 شب و 6 روز
ایرلاین: Qatar airways
قیمت از: 725 دلار

تور مالدیو بهمن 99

5 شب و 6 روز
ایرلاین: امارات
قیمت از: 6,700,000 تومان

تور مالدیو اسفند 99

5 شب و 6 روز
ایرلاین: امارات
قیمت از: 7,480,000 تومان

تور مالدیو اردیبهشت 1400

6 شب و 7 روز
ایرلاین: امارات
قیمت از: 43,375,000 تومان

تور مالدیو هتل 5 ستاره

5 شب و 6 روز
ایرلاین: امارات
قیمت از: 8,690,000 تومان

پایتخت کشور مالدیو، شهر ماله می باشد که در واقع بزرگترین مرکز تجاری مالدیو نیز مسوب می گردد. ماله دارای مرز آبی مشترک با کشورسریلانکا می باشد و فرودگاه مجهزی نیز دارد.

سرویس هواپیمایی جزیره مالدیو، پرواز های داخلی را بین ماله و جزایر Kaadedhdhoo, Kadhdhoo, Gan, Hanimaadhoo انجام می دهد. تعدادی از شرکت ها (مخصوصا مالدیوین ایر تاکسی و ترانس مالدیوین ایر وی ) سرویس یا خدمات هواپیماهای دریایی و یا هلیکوپتر را در دور و اطراف مالدیو بر عهده دارند؛ تا مسافران را به مقصد هایی که تحت پوشش سرویس هواپیمایی جزیره نیستند، برسانند. پیاده روی اغلب بهترین گزینه برای کشف جاهایی است که نزدیک محل اقامت تان هستند، چون اکثر جزیره ها را می توانید پیاده در طول نیم ساعت طی کنید. 

مردم مالدیو خیلی به کشورشان افتخار می کنند و پرچم قرمز و سبز کشورشان را زینت بخش خانه ها و خیابان هایشان تقریبا در تمام اعیاد، قرار می دهند. اعیاد بدون شک برای کل اعضای خانواده است و مرد و زن و کودک در تهیۀ غذا و تزیئن آن مشارکت دارند و جزء حیاتی و ضروری هر یک از اعیاد مالدیوی ها، رژه رفتن است. جشن ها ترکیبی از سنت و مدرنیته اند و بسیار دیدنی و ویژه برگزار می گردند. 

امتیاز 4.9 از 5 | از بین 27 امتیاز دهنده به تور مالدیو

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)