تور کشتی کروز


تور ۱۰ روز کشتی کروز اروپا
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ پرواز + 1790 یورو

تور 8 روزه کشتی کروز اروپا
7 شب و 8 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: 990 یورو

تور کشتی کروز اروپا در 9 روز
8 شب و 9 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ پرواز + 1790

تور کشتی کروز ایتالیا 11 روز
10 شب و 11 روز
ایرلاین: Qatar airways
قیمت از: نرخ پرواز + 1890

تور کشتی کروز اروپا 14 روز
13 شب و 14 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ پرواز + 2790

تور کشتی کروز اروپا تیر 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: Qatar airways
قیمت از: نرخ ریالی + 1990 یورو

تور کشتی کروز اروپا در 10 روز شهریور 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ ریالی + 1990 یورو

تور کشتی کروز یونان 10 روز خرداد 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ماهان
قیمت از: 4950000 تومان+1190 یورو

تور کشتی کروز اروپا در 9 روز
8 شب و 9 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ ریالی + 1290 یورو

تور کشتی کروز اروپا 10 روزه
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ترکیش ایرلاین
قیمت از: نرخ ریالی + 1490


راهنمای تور  کشتی کروز

تور کشتی کروز، یکی از پر طرفدارترین تورها در صنعت گردشگری، که با وجود محبوبیتش هم چنان برخی از گردشگران اطلاعات کافی از آن ندارند. همانطور که از نام تور پیداست سفر با کشتی انجام می شود اما چه چیزی این سفر دریایی را تا این حد منحصر به فرد و ویژه کرده است؟! چه فرقی میان این سفر با تورهای گردشگری معمولی وجود دارد؟ امکانات این سفر چیست و هزینه آن چه قدر است؟ این ها سوالاتی است که ذهن گردشگران زیادی را مشغول کرده است.

 

راهنمای سفر با کشتی کروز

 

تور کشتی کروز تجربه ای جدید در صنعت گردشگری

تور کشتی کروز سفری دریایی است و اگر بخواهیم آن را در دسته ای خاص قرار دهیم باید بگویم جزو سفرهای لوکس به حساب می آید. سفر با کشتی غول پیکر که هم محل اقامتتان است و هم یک تفریحگاه با بهترین امکانات رفاهی و تفریحی. در واقع این کشتی ها با تصوری که تا کنون از کشتی داشته اید کاملا متفاوت هستند و بیشتر شبیه به ریزورت هایی هستند که قابلیت جا به جایی نیز دارند. ریزورت ها همان هتل ها در محوطه ای وسیع با مجموعه ای از امکانات تفریحی اند، در واقع این مدل اقامتگاه ها تنها در یک ساختمان، چندین اتاق و رستوران و ... خلاصه نمی شود بلکه امکاناتی چون زمین های بازی، پارک آبی، استخر، سالن سینما و هرچه که تصور کنید در آن ها وجود دارد. حالا کمی نگاه تان را وسیع تر کنید و تصور کنید یکی از این ریزورت ها روی کشتی بنا شده است. در واقع هتلی با بهترین خدمات و امکانات رفاهی و تفریحی اما متحرک!

 

راهنمای تور کشتی کروز

 

کشتی های کروز از کجا پیدا شدند؟

داستان کشتی های کروز به زمانی بر می گردد که از کشتی ها تنها برای حمل بار و جا به جایی نامه ها استفاده می شد. در واقع در آن زمان هیچ تصوری از جا به جایی مسافران نیز وجود نداشت چه برسد به این که هتلی عظیم الجثه روی کشتی بنا شود. در سال 1818 اولین کشتی های آمریکایی که به سمت انگلستان در حرکت بودند تصمیم گرفتند تا شرایط بهتری برای مسافران خود فراهم کنند. در سال 1830 بازار این کشتی ها تحت سلطه انگلیس ها در آمد و در نهایت در سال 1840 اولین کشتی مسافربری به این فکر کرد که می تواند برای مسافرانش غذا و شیر تازه سرو کند. روند به همین صورت ادامه داشت تا در بین سال های 1850 و 1860 کشتی های مسافربری کمی مجلل تر شده بودند و حالا عرشه ای برای حضور مسافران، رستوران و همین طور سرگرمی های دیگر در نظر گرفته شده بود.

 

بهترین کشتی های کروز

 

اولین کشتی کروز در سال 1867 توسط شرکتی آمریکایی فعالیت خود را آغاز کرد و حالا می شد گفت کشتی ها رفاه مسافران را الویت خودشان قرار دارند، در واقع شاید بتوان گفت اولین تور کشتی کروز نیز در همان زمان برگزار شد. با شروع جنگ جهانی ساخت این کشتی ها متوقف شد و همان هایی هم که بودند بیشتر برای حمل بار مورد استفاده قرار گرفتند. بعد از جنگ سفرهای تفریحی با کشتی از سر گرفته شد و حالا دیگر متولیان این امر می دانستند که این کشتی ها می توانند تحولی بزرگ در گردشگری ایجاد کنند. در واقع همین طور هم شد، اواخر قرن 19 میلادی کشتی های کروز بیشتر از هر زمان دیگری تجملاتی شده بودند و تبلیغات تور کشتی کروز مدام دیده می شد. در نهایت می توان گفت امروزه این کشتی ها به یکی از لوکس ترین و مجلل ترین سفر ها بدل شده اند به طوری که تور کشتی کروز امروزی هر چیزی که در تصورتان از یک سفر لوکس دارید را برای تان فراهم می کند! چیزی که از ابتدای کار این کشتی ها محال بود به ذهن کسی برسد!

 

نگاهی به کشتی های کروز

 

چرا تور کشتی کروز؟

به زمان حال که بازگردیم باید بگوییم کشتی های کروز امروزی هم هتل هایی درجه یک و هم تفریحگاه هایی منحصر به فرد هستند. شاید پیش خودتان بگویید که این امکانات را روی زمین نیز می توانید داشته باشید، پس چرا باید تور کشتی کروز را انتخاب کنید. جواب این سوال به تفاوت های تور کشتی کروز با تورهای معمولی بر می گردد. اولین تفاوت این است که در تور کشتی کروز چند شهر و یا حتی چند کشور را در حالی بازدید می کنید که در طول مسیر هتل تان را نیز به همراه خود دارید، در واقع تنها زمانی از کشتی پیاده خواهید شد که قصد بازدید از شهری ساحلی را داشته باشید.

 

تجربه هیجان در کشتی های کروز

 

به عبارتی دیگر، کشتی کروز شما را در آب های یک کشور و یا چند کشور می گرداند و فرصتی نیز برای بازدید از شهرهای ساحلی و نزدیک دریا را برای تان فراهم می کند. به طوری که در یک تور کشتی کروز می توانید چندین شهر از چند کشور مختلف را ببینید. در صورتی که در تورهای معمولی برای سفر به هر شهر و یا کشوری دیگر باید سوار وسیله نقلیه شوید و در هر مقصد جدید یک هتل جدید خواهید داشت و تا به فضای جدید عادت کنید باید چمدان ها را ببندید و راهی مقصد بعدی شوید. این روند به خودی خود بخشی از زمان شما را از بین می برد. در حالی که در تور کشتی کروز درست زمانی که کشتی از شهری به شهر دیگر و یا از کشوری به کشور دیگر در حرکت است شما در اتاق تان در حال استراحتید و یا شاید در امکانات مجموعه مانند پارک آبی یا مثلا سینما در حال تفریح هستید. در واقع در تور کشتی کروز زمان پرت و تلف شده ای ندارید. از طرفی هر چیزی که در هتل های معمولی داشته باشید بهتر و بیشترش را در کشتی کروز خواهید داشت. انواع غذاهای ملل، رستوران ها، بارها، استخر، زمین بازی و بسیاری امکانات دیگر. حالا با این تفاسیر چرا نباید تور کشتی کروز را انتخاب کنیم؟!

 

تفریحات کشتی کروز

 

امکانات تور کشتی کروز چیست؟

تا این جا کلیت از امکانات کشتی کروز را فهمیدیم اما برای ارزیابی دقیق تر به جزئیات آن نیز احتیاج داریم. قبل از هر چیزی لازم است بدانید این کشتی ها امکانات یکسانی ندارند و شرایط و امکانات هر یک با دیگری فرق می کند. اولین و مهم ترین امکانات این کشتی ها، امکانات رفاهی شان است. چیزی درست شبیه به یک هتل 5 ستاره، که تمام وعده های غذایی، میان وعده ها را شامل می شود. در تمام وعده ها تنها یک غذا سرو نمی شود و مجموعه ای از غذاهای بین الملل، منوی مخصوص کودکان و غذاهای گیاهی و ... فراهم شده تا هر فرد با هر سلیقه و ذائقه ای بتواند از غذا لذت ببرد. برای محل استراحت تان درست مانند هتل های معمولی حق انتخاب دارید، از اتاق های کوچک و بدون پنجره در طبقات پایینی تا اتاق هایی دوبلکس با تراسی بزرگ در طبقات بالایی کشتی. اتاق هایی با تمام تجهیزات مانند تلویزیون، چای ساز، سیستم تهویه مطبوع، سشوار، کاناپه، میز و صندلی برای تراس و ... هرچه که فکرش را بکنید. در این کشتی ها فضایی مخصوص برای بازی و سرگرمی کودکان نیز وجود دارد که می توانید ساعت ها فرزند خود را به این مجموعه ها بسپارید و خودتان از دیگر امکانات کشتی استفاده کنید.

 

نمایی از اتاق های لوکس کشتی کروز

 

از جمله امکانات کشتی کروز هم باید به معمولی ترین آن ها که شامل صندوق امانات، اینترنت، سونا، استخر، خدمات ماساژ، خشکشویی، سرسره های آبی، سالن تماشای فیلم، سالن ورزشی، زمین بازی، فروشگاه برای خرید، نمایش موزیکال، موسیقی زنده و ... اشاره کرد اما بد نیست بدانید برخی کشتی های کروز شما را غافلگیر خواهند کرد. از دیگر امکاناتی که شاید در همه کشتی کروز ها پیدا نشود می توان به پیست اتومبیل رانی، چتر بازی در تونل باد، سینماهای چند بعدی با قابلیت شبیه سازی فضا، پارک های آبی بزرگ، دوچرخه سواری بر فراز آسمان، موج سواری در فضای مخصوص، سالن های رصد ستارگان، اسکی روی یخ، ربات های پیشخدمت روی عرشه و ... اشاره کرد که البته در همه کشتی ها دیده نمی شود. به عنوان مثال کشتی کروز MSC Meraviglia که از بهترین و معروف ترین کشتی های کروز دنیا است، تمام این تفریحات را با هم ندارد. این امکانات شما را شگفت زده خواهد کرد، امکاناتی که شاید در یک تور معمولی هرگز نتوانید از آن ها استفاده کنید. 

 

امکانات شگفت انگیز کشتی های کروز

 

قیمت تور کشتی کروز

طبیعتا با تمام این توضیحات و امکاناتی که گفته شد نباید انتظار داشته باشید سفرتان خیلی ارزان باشد. هر چند که همه کشتی کروز ها تمام امکانات گفته شده را ندارند اما با این حال به نسبت خدماتی که ارائه می دهند قیمت شان متغیر خواهد بود. از طرفی شما زمانی که با تور کشتی کروز سفر می کنید تنها قرار نیست از امکانات کشتی لذت ببرید، بلکه کشتی به عنوان وسیله حمل و نقل شما را به مقصد مورد نظر می برد. تمام این هزینه ها را که روی هم جمع کنیم، یعنی هزینه اقامت، هزینه استفاده از تفریحات، هزینه جا به جایی و ... آن وقت خواهید دید که تور کشتی کروز با هر قیمتی که باشد شاید ارزان به حساب نیاید اما قطعا به صرفه است چرا که اگر شما می خواستید تک تک این هزینه ها را جداگانه پرداخت کنید و چندین کشور را در یک سفر ببینید، اولا احتمالا موفق نمی شدید و خستگی اجازه ادامه سفر بین چند کشور را نمی داد و در ثانی هزینه های تان بسیار بیشتر از قیمت تور کشتی کروز می شد. از طرفی دردسرهایی نیز بابت ویزا و رزرو بلیت و هتل در چند کشور داشتید که خب تمام این ها را کارگزاران تور کشتی کروز به عهده می گیرند.

 

قیمت تور کشتی کروز

 

موضوع دیگری که در قیمت تور کشتی کروز موثر است، مقاصدی است که انتخاب می کنید. قطعا نرخ تور کشتی کروز کیش، تور کشتی کروز دبی با نرخ تور کشتی کروز اروپا یا تور کشتی کروز دور دنیا فرق می کند. با این حال از آنجایی که برنامه کشتی های کروز بسیار دقیق است و خدمه آن دوست دارند از قبل همه چیز را برنامه ریزی کنند برای کسانی که تور را در روزهای اول رزرو کنند تخفیف هایی نیز در نظر گرفته شده است، این موضوع در کنار نکات ریز دیگری باعث می شود بتوانید تور کشتی کروز ارزان تری را از آن خود کنید؛ مثلا مجبور نیستید از تمام خدمات پولی کشتی استفاده کنید. به علاوه در این شرایط دست تان برای انتخاب اتاق بازتر است چون هنوز ظرفیت کشتی تکمیل نشده است. تور کشتی کروز لحظه آخری تقریبا معنایی پیدا نمی کند چرا که در هر صورت شما حداقل از ماه ها قبل باید رزرو را انجام داده باشید. با این حال اگر جزو آخرین کسانی باشید که تور را رزرو می کنند احتمالا باز هم تخفیف هایی شامل حال تان می شود با این تفاوت که دیگر خیلی آزادی برای انتخاب ندارید چون اکثر اتاق ها پر شده اند و آن چند اتاق باقی مانده معلوم نیست باب میل تان باشد یا نه!

 

تفریحات هیجان انگیز کشتی های کروز

 

نکاتی در باب تور کشتی کروز!

بد نیست قبل از سفر نکاتی اساسی در مورد تور کشتی کروز بدانید، تا سفری لذت بخش تر داشته باشید.

  • بهتر است زمانی که کشتی توقف می کند تا از شهر بازدید کنید، پیرو برنامه های تور باشید. برنامه ها از قبل تعیین شده اند و برای تان گشت شهری نیز در نظر گرفته شده است اما اگر بخواهید جدا از آن برای خودتان برنامه ریزی کنید طبیعتا متحمل هزینه اضافی خواهید شد!

 

  • موضوع دیگر هزینه پروازتان است. مثلا زمانی که می خواهید از تور کشتی کروز یونان استفاده کنید ابتدا باید خود را به این کشور برسانید و در برگشت نیز چون کشتی شما را همان جایی که سوار کرده است، پیاده می کند باید عازم کشور یا شهر محل اقامت خودتان شوید. یکی از راه هایی که کمک می کند تور کشتی کروز ارزان تر تمام شود، انتخاب پروازهای اکونومی و ارزان قیمت است. بنابراین قبل از سفر مقاصد تور کشتی کروز را بررسی کنید و تمام جوانب را از جمله هزینه پرواز و ... را بسنجید. حتی می توانید از تورهای کشتی کروز در ایران استفاده کنید.

 

  • موضوع مهم بعدی میزان بارتان است. هر فرد به طور معمول اجاره دارد دو چمدان، هر یک به اندازه 20 کیلوگرم داشته باشد. البته غیر از این چمدان ها بهتر است حتما با خودتان کوله ای به همراه داشته باشید تا در زمان توقف در شهر ها و بازدید از آن بتوانید وسایل ضروری تان را با خود ببرید چون به هر حال چمدان چیزی نیست که همیشه همراه تان ببرید و معمولا آن را در هتل که همان کشتی کروز باشد، می گذارید.

 

  • در کشتی های کروز همیشه یک پزشک و خدمات فوریت های پزشکی وجود دارد اما این کشتی ها بیمارستان نیستند و برای خدمات درمانی طولانی امکانات لازم را ندارند.

 

رستورانن های مجلل کشتی کروزسوالات متداول تور کشتی کروز


1- آیا سفر با کشتی کروز احتیاج به ویزا دارد؟

بله، برای تمام تورهای کشتی کروز به جز تور کشتی کروز یونان ویزا لازم است.2- مدت زمان تورهای کشتی کروز چند روز است؟

این تورها معمولا از حداقل 6، 7 روز شروع می شوند.3- چه خدمات و امکاناتی در کشتی های کروز ارائه می شود؟

این کشتی ها مانند هتل های لوکس و پنج ستاره هستند و خدمات آن ها به صورت All است یعنی شامل تمام وعده های غذایی، نوشیدنی و میان وعده ها می شوند. تفریحاتی مانند سالن ورزشی، سونا، پارک آبی، استخر، سینما چند بعدی، اجرای موسیقی و ... از دیگر امکانات این کشتی ها هستند.


4.9 - 5 - 25 تور کشتی کروز

نظرات کاربران

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

پیمان
1398/11/21
سلام و خسته نباشید.گویا ورود ایرانیان به کشتی کروز در تور اروپا دچار مشکل شده.ایا تا عید رفع مشکل میشه که بیایم برا تو اروپای کروز ثبت نام کنیم؟ویزای شینگن داریم
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر. خیر مشکلی وجود ندارد میتوانید با کشتی کروز سفر داشته باشید.
امير
1398/06/02
سلام تور كروز يونان ميخواستم لطفا تماس بگيرين
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر . به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
فرزانه
1398/05/05
سلام. تور کشتی کروز به يونان برای تابستان 98 .. قیمت و شرایط پکیج لطفا.
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
الهام
1398/06/06
ميخام برم كشتي كروز قيمت و زمانش و چگونه ثبت نام كنم
الهام
1398/06/06
سلام
الهام
1398/06/06
سلام تور كروز ميخاستم
نامى
1398/04/20
سلام زمان تور يونان اروپا با كروز ٩٨كى وچندشب وهزينه كامل ان را به همراه پگيج ميخواستم ممنون
پاسخ کارشناسان: سلام به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و پکیج برایتان ارسال می شود .
حاجی زاده
1398/04/17
با سلام هزینه کروز اروپا و یونان و میخواستم بدونم
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر . در سایت , قسمت کروز اروپا و یونان اطلاعات پکیج بطورکامل توضیح داده شده .
رضا
1398/04/16
سلام برنامه تور کروز یونان را میخواستم
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر . به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
میثم
1398/03/22
سلامهزینه ها و تاریخ های حرکت برای تابستان ۹۸ چگونه است؟
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر . به زودی کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.
میثم
1398/03/22
سلام هزینه های تور و تاریخ ها برای تابستان ۹۶ چگونه است؟
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر لطفا مسیر درخواستی را بنویسید و برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید 77508585
امید حسینی
1398/03/18
هزینه تور کروز یونان چقدر است و آیا می توان دیگر باز نگشت ؟
پاسخ کارشناسان: سلام لطفا شماره تماس خود را برای ما بفرستید تا کارشناسان ما به زودی با شما تماس بگیرند.
مینا
1398/03/07
هزینه های تور چطور هستش؟ میشه برام بفرستید؟
پاسخ کارشناسان: سلام وقت بخیر . لطفا مسیر درخواستی و شماره تماس خودتون برای ما بفرستید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
محمد عباسپور
1398/02/31
سلام وقتتون بخیر.لطفا هزینه سفر با کشتی را ومدت آنرا اعلام نمایید.با سپاس فراوان
پاسخ کارشناسان: سلام روز بخیر . لطفا شماره تماس خود را بفرمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
عبداله قربانی
1398/01/14
هزینه‌های تور چگونه است.
پاسخ کارشناسان: سلام پکیج تور خدمتتون ارسال می شود .