category cover image

درباره تور ژانویه

اخذ ویزا تضمینی شینگن برای تور های اروپا در کریسمس . تعطیلات ژانویه در جهان با یک تا سه روز اختلاف برگزار میگردد . تعطیلات ژانویه معمولا  اواخر نوامبر و اوایل ژانویه برگذاز میشود . مسیحیان در سراسر جهان تولد عیسی مسیح را جشن میگیرند و چند روز بعد سال نوی میلادی را  جشن میگیرند . این تعطیلات همراه با فستیوال‌های متنوع خرید با تخفیف ویژه، نورپردازی و آداب کریسمس در مراکز خرید و خیابانهای شهر، و همچنین پرپأیی مهمانی‌ مجلل و  با شکوه صورت می‌گیرد. البته تورهای اروپایی در فصل بهار علی الخصوص نوروز شلوغ تر می شوند و از آنجایی که بسیاری از کشورها ویزا می خواهند بهتر است از قبل اقدام نمایید تا برای ویزا و پاسپورت زمان زیادی از دست ندهید.

اخذ ویزا تضمینی شینگن در تعطیلات ژانویه

ناحیه شینگن  شامل ۲۶ کشور اروپایی میشود. کشور هایی که میتوانید با یک ویزا شینگن به تمامی مقاصد سفر کرد. نام مناطق و ویزای شینگن بعد از قرار داد شینگن فیمابین کشورهای مشترک المنافع انتخاب شد . این قرار داد شامل کشور‌های انگلیس و ایرلند نیست .بعد از حملات تروریستی سال ۲۰۱۵ پاریس روادید شینگن در فرانسه و آلمان با سختگیری همراه شد.

تورهای کریسمس و ژانویه 2020

تعطیلات کریسمس در دبی

لازم است بدانید که تعطیلات کریسمس با تعطیلات ژانویه چند روز متفاوت است و باید آگاهانه روز‌های سفر خود را انتخاب کنید . اگر تمایل دارید برای دیدن بزرگترین و طولانیترین مراسم آتشبازی جهان عازم شهر زیبای دوبی‌ میشوید، حتما به خاطر داشته باشید که جهت مشاهده کامل این مراسم باید در ۳۱ دسامبر آن سال در دوبی‌ حضور داشته باشید. در آخرین شب سال میلادی مردم از سرتاسر جهان در گروه‌های کوچک و بزرگ با حضور در اطراف برج خلیفه و شرکت در مهمانی‌های متعدد منطقهٔ داون تاون این شب را جشن میگیرند. تقاضای بسیار زیاد برای حضور در دوبی برای کریسمس‌ در این زمان از سال به قدری زیاد می‌باشد که تمامی‌ هتل‌ها و رستوران‌ها از چند هفته قبل بطور کامل توسط آژانس‌ها رزرو می‌باشد.

تور کریسمس تعطیلات ژانویه

 تعطیلات کریسمس در مالزی

مسیحیان مقیم مالزی همه ساله تولد عیسی مسیح را همانند دیگر نقاط جهان جشن میگیرند. نشانه‌های این جشن را میتوان از مهمانی‌های خانواد‌گی تا تخفیفات ویژه مراکز خرید در مالزی مشاهده نمود. در این زمان از سال رنگ‌های سبز، قرمز، طلایی و نقره‌ای را به منظور آراستن مراکز خرید شهر استفاده می‌نمایند. بلندی‌های کمرون، این مکان که در فصل کریسمس سرد تر از همیشه میشود فضای مناسبی را با اتمسفر کریسمس در این منطقه ایجاد می‌سازد. خانه‌های کلاسیک با شومینه‌های واقعی‌ در بلندی‌های سرد، ترکیب چوب سنگ و جنگل طبیعی این مکان را بیش از پیش به مکانی مناسب جهت جشن گرفتن سال نو میلادی تبدیل می نماید. دکور‌های ویژه کریسمس نیز در ایجاد حس و حال شگفت انگیزه این منطقه بی‌ تاثیر نمی‌باشد. توریست‌ها میتواند اتاق‌های متفاوتی را در این منطقه رزرو و استفاده نمایند. سنوولک ،در مالزی شاید هیچ گاه برف نبرد، اما نمیتوان گفت که تجربهٔ این حس غیر ممکن است. در این مکان سرمای هوا در ۵ درجه سانتیگراد تنظیم شده است تا شما بتوانید از دیدن آدم برفی‌ها و پنگوئن‌های یخی ساخته شده و بسیاری اجسان دیگر کهدر شکل‌ها و اندازه‌های متفاوت که همگی‌ توسط هنرمندان ساخته میشوند را در اسنو والک مالزی مشاهده نمایید.

تور ویژه تعطیلات کریسمس

تعطیلات کریسمس در ترکیه

تجمع در مراکز مهم با آتش بازی در شهر‌های بزرگ ترکیه،حراج‌های ویژه‌ی این تاریخ در تمامی مرکز خرید استانبول قابل استفاده می‌باشد. همه ساله در این ایام در شهر‌های بزرگ ترکیه مخصوصا استانبول مردم مشتاق با تجمع در مراکز مهم با آتش بازی تولد حضرت مسیح و سال نو را جشن میگیرند. در استانبول این شادمانی خیابانی در میدان تقسیم استانبول صورت می‌پذیرد. این مراسم‌ها با مهمانی‌های داخل هتل‌ها و رستوران‌ها کامل میشوند. برای تور‌های ویژه‌ی کریسمس در استانبول، برنامهٔ سفر خود را طوری تنظیم کنید که در تاریخ ۳۱ دسامبر در شهر استانبول باشید. یکی‌ دیگر از مکان‌های مورد توجه در ایام کریسمس در استانبول حضور در خلیج طلایی می‌باشد تا با صرف شام‌های بیاد ماندنی در این تنگه، تماشای منظرهٔ آتش بازی را از آنجا نظاره گر‌ باشند.

مدارک مورد نیاز ویزا شینگن

ویزای شنگن، پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار - دو قطعه عکس - اصل شناسنامه، پرینت حساب بانکی‌، سند ملکی‌، گواهی اشتغال به کار. برای کسانی که اولین بار ویزای شینگن دریافت میکنند امکان ویزا با اعتبار بیش از 15 روز میسر نمیباشد. اما اخذ ویزای بیشتر از ۱۵ روزه برای کسانی که قبلا حداقل یک ویزای شینگن در پاسپورت خود داشته اند امکانپذیر میباشد.

تور اروپا کریسمس , وقت سفارت و ویزای شنگن

مفتخریم با ارائه خدمات ویزا، و ارائه وقت سفارت به صورت VIP شما عزیزان را در انجام امور سفر به اروپا همراهی نمائیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در باره نحو دریافت وقت سفارت با شماره‌ 02177508585 تماس حاصل نمایید.

 

نظرات


امتیاز 0.0 از 5 | از بین امتیاز دهنده به تور ژانویه


airplane icon

ایرلاین
duration icon

مدت زمان