تور ویتنام خرداد 99


تهران
ویتنام
شروع تور :  15 خرداد
قیمت از :  نرخ پرواز + 1130 دلار

نوع سفر :   هوایی
مدت اقامت :   9 شب و 10 روز


هتل های این پکیج

نام هتل خدمات و درجه 2 تخته (هر نفر) 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت توضيحات

اطلاعات تور

مبدا سفر تهران
نوع سفر هوایی
تاریخ شروع 15 خرداد
مدارک مورد نیاز

اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار 

خدمات آژانس

ویزا – پرواز ماهان و ایر آسیا  - بیمه مسافرتی – اقامت در هتل ها به همراه صبحانه و در کروز به همراه نهار و شام – پرواز داخلی از سایگون به دانانگ ، از دانانگ به هانوی – کروز منطقه هالونگ – گشت ها مطابق با  برنامه سفر – راهنمای فارسی زبان

توضیحات

نرخ پرواز .... تومان میباشد که به نرخ ارزی اضافه میگردد . مسئولیت کنترل پاسپورت بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر است . 

تور 10 روزه ویتنام

تور ویتنام

3 شب سایگون ، 2 شب دانانگ ، 2 شب هانوی ، 1 شب کروز هالونگ

برنامه سفر :

روز اول (12 شهریور) : سفر با جمع شدن گروه در فرودگاه امام خمینی شروع میشود و بعد از انجام تشریفات پرواز ساعت 22:30 از تهران به سمت کوالالامپور پرواز میکنیم .

روز دوم (13 شهریور) : ساعت 10 صبح به کوالالامپور میرسیم و بعد از آن از آنجا به سمت شهر سایگون پرواز میکنیم . بعد از رسیدن به ویتنام و انجام تشریفات فرودگاهی به سمت هتل میرویم و به استراحت میپردازیم .

روز سوم (14 شهریور) : بعد از صرف صبحانه گشت شهری را آغاز میکنیم که شامل دیدن کلیسای نوتردام ، ساختمان اداره پست ، مراکز خرید و بازار محلی بن تان میباشد .

روز چهارم (15 شهریور) : امروز به دیدن تونل های جنگی ویت کونگ ها میرویم که در جنگ بین آمریکا و ویتنام مورد استفاده قرار میگیرفتند . عصر به هتل برمیگردیم و وقت آزاد جهت استراحت یا خرید خواهید داشت.

روز پنجم (16 شهریور) : بعد از صرف صبحانه به فرودگاه میرویم و از آنجا به شهر دانانگ پرواز میکنیم . بعد از دریافت اتاقها به روستای محلی ماهیگیران ویتنامی میریم و تجربه ماهیگیری بر روی قایق هایی خاص ماهیگیری منطقه خواهیم داشت . غروب از شهر هوی آن دیدن میکنیم و پل چهارصد ساله ژاپنی منطقه را میبینیم .

روز ششم (17 شهریور) : صبح زود با تله کابین به ازتفاعات با نا میرویم و از پل طلایی ، روستای قدیمی فرانسوی ، باغ ارکیده ها ، پاگودا و روستای لی نیم دیدن میکنیم و از طبیعت زیبای ویتنام لذت میبریم ، همچنین وقت آزاد برای استفاده از سایر تفریحات پارک شامل سینمای 5 بعدی ، پارک دایناسورها و غیر خواهیم داشت.

روز هفتم (18 شهریور) : صبح به فرودگاه میرویم و دانانگ را به مقصد هانوی ترک میکنیم ، بعد از دریافت اتاق ها در هانوی از مقبره هو چی مین دیدن میکنیم و بعد ساختمان اپرای شهر را میبینیم و غروب وقت آزاد جهت خرید و گشت شبانه در شهر خواهیم داشت .

روز هشتم (19 شهریور) : امروز بعد از صبحانه از هانوی به هالونگ میرویم و وارد کشتی کروز میشویم و از تماشای زیبایی بی نطیر منطقه لذت میبریم و از برنامه های داخل کشتی استفاده میکنیم.

روز نهم (20 شهریور) : صبح را با تمرینات تای چی شروع میکنیم از نقاط دیدنی منطقه دیدن میکنیم و بعد از ترک کشتی به سمت شهر هانوی میرویم .

روز دهم (21 شهریور) : هانوی را ابتدا به سمت کوالالامپور ترک میکنیم و بعد از آن با کوله باری از خاطرات خوش به سمت تهران پرواز میکنیم

دیگر تورها

تور ویتنام هتل 5 ستاره
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ماهان
قیمت از: نرخ پرواز + 1130

تور ویتنام شهریور 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ماهان
قیمت از: نرخ پرواز + 1130

تور ویتنام مرداد 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ماهان
قیمت از: نرخ پرواز + 1130

تور ویتنام خرداد 99
9 شب و 10 روز
ایرلاین: ماهان
قیمت از: نرخ پرواز + 1130 دلار