تور اروپا مرداد 99


تهران
اروپا
شروع تور :  مرداد 99
قیمت از : 
نوع سفر :   هوایی
مدت اقامت :   8 شب و 9 روز


هتل های این پکیج

نام هتل خدمات و درجه 2 تخته (هر نفر) 1 تخته (هر نفر) کودک با تخت توضيحات
هتل movenpick Hotel Lausanne هتل Novotel Paris Centre Tour Eiffel هتل Hotel Am Konzerthaus Vienna B.B
B.B
B.B
0 نرخ پرواز + 1970 یورو
0 نرخ پرواز + 1490 یورو
0 نرخ پرواز + 1190 یورو

اطلاعات تور

مبدا سفر تهران
نوع سفر هوایی
تاریخ شروع مرداد 99
مدارک مورد نیاز

مدارک مورد نیاز 1-اصل گذرنامه معتبر با حداقل شش ماه اعتبار و حداقل 4 صفحه خالی 2-فرم تقاضای ویزا که بطور کامل به زبان انگلیسی تکمیل و دو کادر صفحه چهارم توسط شخص متقاضی امضا شده باشد. 3-دو قطعه عکس جدید با زمینه روشن 4-کپی A4 گذرنامه ( بسیار واضح) 5-کپی A4 ویزاهای سه سال اخیر کشورهای شنگن، انگلستان، آمریکا و کانادا 6-ترجمه شناسنامه متقاضی از تمام صفحات شناسنامه ( بسیار واضح) 7-گواهی تمکن مالی از بانک مربوط به زبان انگلیسی همراه ریز پرینت 3 ماه آخر مطابق با نام و نام خانوادگی درج شده در پاسپورت )حداقل 70 میلیون که به صلاحدید تک تراول مبلغ نهایی تعیین می شود.( 8-ترجمه سند ملکی 9-رزرو هتل برای کل مدت سفر 10-مدارک شغلی برای افراد شاغل: • گواهی اشتغال به کار • ترجمه روزنامه رسمی یا ترجمه حکم استخدامی یا ترجمه فیش حقوق یا ترجمه گواهی ساخت یا پروانه کسب یا حکم بازنشستگی و غیره • ترجمه لیست پرداختهای بیمه تامین اجتماعی محصلین و دانشجویان: • ترجمه اشتغال به تحصیل از مدرسه / دانشگاه 11-برنامه دقیق سفر 12-کپی A4 رزرو بلیت رفت و برگشت به سوییس 13-کپی A4 بیمه مسافرتی 14- نامه ریجکتی ( درصورت داشتن سابقه ریجکتی از کشورهای اتحادیه شنگن) 15-ضمانت نامه حسن اجرای تعهدات برای هر نفر حداقل هفتاد میلیون تومان (این مبلغ بنابر شرایط مسافر ممکن است تغییر یابد. ) هزینه صندوق سفارت و VFS: در داخل یک پاکت نامه قرارداده شود و کلیه مبالغ غیر قابل استرداد است: 26.5 یورو به ازای هر پرونده / 8200000 ریال برای افراد بالای 12 سال / 4800000 ریال برای کودکان 6 تا 12 سال (برای کودکان زیر 6 سال رایگان است. )

خدمات آژانس

این تور شامل موارد زیر است: قطار درجه 2 لوزان به پاریس پرواز داخلی پاریس به وین جایجایی‌های درون شهری طبق برنامه با اتوبوس کولردار مدرن، مینی‌بوس یا مینی ون 8 شب اقامت در هتل‌ 4 ستاره با صبحانه گشت ها و ورودیه ها بر اساس برنامه راهنمای تور فارسی زبان این تور شامل موارد زیر نیست: هزینه بلیت پرواز بین الملل هزینه ی های شخصی هزینه ی لغو کردن تور مالیات شهری بیمه مسافرتی *هزینه ویزا و هر مورد دیگری که در برنامه ذکر نشده است.

توضیحات

تور اروپا تابستان 99 سوئیس فرانسه اتریش 

3 شب لوزان + 3 شب پاریس + 2 شب وین

برنامه سفر

روز اول : تهران – ژنو - لوزان
ورود به فرودگاه ژنو ، تحویل گرفتن بار و حرکت به سوی لوزان.ورود به هتل 4 ستاره  Movenpick واقع در ساحل دریاچه لِمان.تحویل گرفتن اتاق ها ادامه روز آزاد.اقامت شب در لوزان. 
روز دوم: لوزان- گرویر– لوزان  
09:00     گشت در لوزان شامل کلیسای جامع ، بافت قدیمی، کوچه هایی باریک و چشم نواز، و پیاده رو هایی پر از بوتیک های دلفریب و میدان سنت فرانسواز. بازدید از داخل موزه المپیک. وقت آزاد برای صرف ناهار (ناهار به عهده مسافر است. ) در ادامه حرکت به سمت روستای زیبا و قرون وسطایی گرویر که به خاطر پنیرها و شکلاتهایش  مشهور است و بازدید از کارخانه شکلات سازی مزون کایه در بروک. (با اتوبوس) .17:00 بازگشت به لوزان.اقامت شب در لوزان.
روز سوم: لوزان (روز آزاد)
روز آزاد.اقامت شب در لوزان.  
روز چهارم:  لوزان- پاریس
ترانسفر از هتل به ایستگاه قطار و حرکت به سوی پاریس با قطار سریع السیر TGV.ورود به هتل 4 ستاره Hôtel Novotel T.E 4* یا مشابه، تحویل گرفتن اتاقها. ادامه روز آزاد.اقامت شب در پاریس
روز پنجم: پاریس 
09:00 امروز گشتی تمام روز در شهر زیبای پاریس خواهید داشت. بازدید از خیابان شانزه لیزه ، کلیسای نوتردام پاریس، محله مونتمارترو کلیسای سکره کور در برنامه شما خواهد بود. وقت آزاد برای صرف ناهار. (ناهار خارج از برنامه و به عهده مسافر است.) در پایان روز از برج ایفل بازدید خواهید کرد و از طبقه دوم این برج به تماشای منظره پاریس خواهید نشست. (در صورت امکان) . 17:00بازگشت به هتل.اقامت شب در پاریس
روز ششم:  پاریس
روز آزاد.اقامت شب در پاریس.
روز هفتم:  پاریس - وین
حرکت به سمت فرودگاه پاریس برای پرواز داخلی به سمت شهر تاریخی وین.
ورود به فرودگاه وین. استقبال و انتقال به هتل 4 ستاره Hotel Am Konzerthaus Vienna.ادامه روز آزاد.اقامت شب در وین.

روزهشتم:  وین
پس از صرف صبحانه، خود را برای یک گشت شهری از شهر وین حاضر کنید: در امتداد خیایان رینگ اشتراسه، بسیاری از بناهای زیبای وین را خواهید دید: مک ، استیت اپرا هوس، موزه هنرهای زیبا، موزه تاریخ طبیعی، منطقه فرهنگی موزه های کارتیه، بنای هابزبرگ وینتر رزیدنس، هووفبرگ، پارلمان، سیتی هال و برگ تیاتر. بازدید از اتاق های نمایش کاخ شون برون از جاذبه های دیگر گشت خواهد بود. در ساختمان هابزبورگ، افراد برجسته ای همچون ماریا ترزا سکونت داشته اند. در راه بازگشت از اپرا خواهید گذشت و کاخ بلودر را مشاهده می کنید، این ساختمان با معماری بی نظیرش مربوط به شاهزاده اوجن بوده است که بسیاری از آثار گران قیمت گوستاو کلیمت را در خود دارد.
اطلاعات عمومی 
*داستان باغ وحش شونبرون:
داستان از این قرار است که ظاهراً برای یکی از دختران شاهانی که در این کاخ اقامت داشته، از طرف روسای کشورهای دیگر حیوان هدیه می آوردند و او از پدرش فضایی را برای نگهداری حیواناتش درخواست می‌کند که نهایتاً به باغ وحش تبدیل می‌شود.بازگشت به هتل و اقامت شب در وین.

روز نهم: وین- تهران
ترانسفر از هتل به فرودگاه وین برای پرواز برگشت به ایران.

دیگر تورها

تور اروپا 19 تیر
7 شب و 8 روز
ایرلاین: ایران ایر
قیمت از: تومان
تور اسپانیا 9 مرداد 99
4 شب و 5 روز
ایرلاین: Qatar airways
قیمت از: 395 یورو

تور اروپا تابستان 99
7 شب و 8 روز
ایرلاین: ایران ایر
قیمت از: تومان
تور اروپا خرداد 99
7 شب و 8 روز
ایرلاین: ایران ایر
قیمت از: