تور آفریقای جنوبی نوروز 98


تور آفریقای جنوبی نوروز 98

تور 10 شب آفریقای جنوبی نوروز 98

گلبرگ سیر مجری مستقیم و بی واسطه آفریقای جنوبی South Africa Tour

 

چرا تور آفریقای جنوبی برویم ؟

آیا می دانید که آفریقای جنوبی پایتخت ماجراجویی جهان است و کشور متنوع و زیبا است.فرهنگ های گوناگون آن، حیات وحش جذاب، مناظر خیره کننده، و سواحل زیبای آن یک تجربه فراموش نشدنی را برای گردشگران ایجاد میکند.


نوع سفر
هوایی
تاریخ شروع
۱ فروردین ۱۳۹۸
مدارک لازم

​2 قطعه عكس رنگي 3در 4 با زمینه ی سفید +اصل پاسپورت با 7 ماه اعتبار امضاء شده توسط صاحب گذرنامه + معرفي شغل مسافر در سربرگ محل كار/شركت بصورت ترجمه شده با ذکرتاریخ شروع به کار،سمت،میزان حقوق + پرینت حساب بانکی 3 ماهه مسافرین به لاتین از بانک + 2 نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر 18 سال + حضور مسافر زمان تحویل مدارک به سفارت الزامی میباشد.

بلیط و تور به صورت غیر قابل بازگشت (nonrefundable ) میباشد. مسئولیت کنترل پاسپورت به عهده ی آژانس ثبت نام کننده میباشد.

خدمات تور

۴ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در كيپ تاون با صبحانه، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره و لوکس و پالاس شهر گمشده در سان سيتی با صبحانه، ١شب تجربه اقامت در هتل پارك جنگلی در دل حيات وحش با صبحانه و ناهار و شام، ٢ شب اقامت در هتل ٥ ستاره در ژوهانسبورگ با صبحانه، ٢ گشت تمام روز در ژوهانسبورگ و كيپ تاون باناهار، ١ گشت هلی كوپتر بر فراز كيپ تاون، ٢ گشت سافاری بازديد از حيات وحش، ١ گشت دیدار از پایتخت پرتوريا و خريد صنايع دستی، ويزا، پروازهای بین المللی و پرواز داخلی، ترانسفرهای فرودگاهی و بي شهری، پرداخت وروديه ها، بيمه مسافرتی، همراهی راهنمای متخصص از ايران.

توضیحات

11 روز سفر رویایی و ماجراجویانه به آفریقای جنوبی


4 شب کیپ تاون + 2 شب سان سیتی + 1 شب پارک جنگلی + 2 شب ژوهانسبورگ-پرتوریا


 تخفیف ویژه برای مسافرین نوروزی گلبرگ سیر


برنامه سفر:
1 - پرواز از ايران به افريقاى جنوبى. ورود به بندر كيپ تاون در جنوب غرب افريقای جنوبی. انتقال به هتل. اقامت در كيپ تاون.
2 - گشت تمام روز بازديد از جاذبه های گردشگری كيپ تاون، همانند؛ دماغه زيبای اميد نيك در جنوب غرب قاره سياه و محل تلاقی دو اقيانوس اطلس و هند، ساحل بولدرز بيچ و تماشای پنگوئنهای زيبا و بانمك گرمسيری و گشت دريايی بازديد از جايره فكها، همراه با صرف ناهار. اقامت در كيپ تاون.
3 - گشت هلى كوپتر بر فراز شهر كيپ تاون و نمايی زيبا و رويايی از مناظر طبيعی بندر كيپ تاون. وقت آزاد برای خريد و تفريح در بندرگاه مشهور ويكتوريا اند آلفرد. اقامت در كيپ تاون.
4 - روز آزاد در کيپ تاون. اقامت در كيپ تاون.
5 - ترك هتل. انتقال به فرودگاه و پرواز از كيپ تاون به ژوهانسبورگ، سپس انتقال زمينی به سوی سان سيتی، شهر رويايى و تفريحی افريقای جنوبی و اقامتی بينظير در هتل لوكس پالاس شهر گمشده. اقامت در سان سيتی.
6 - روز آزاد در سان سيتی و استفاده از پارك آبی هتل پالاس و امكانات تفريحی سان سيتی. اقامت در سان سيتی.
7 - ترك هتل. انتقال به پارك جنگلی پيلانابرگ، پارك ملی بارگ افريقای جنوبی. ، همراه با صبحانه، ناهار و شام.
بعد از ظهر گشت سافاری در پارك جنگلی و ديدار از حيات وحش و حيوانات روز گرد، جهت ركورد BIG 5 . اقامت در پارك.
8 - صبح زود، گشت دوم سافاری بازديد از حيات وحش جهت دیدن حيوانات شب شكار و ركورد BIG 5 .
بازگشت به هتل و صرف صبحانه. ترك هتل. انتقال زمينی به سوی شهر پرتوريا پايتخت سياسی افريقای جنوبی و ديدار از پرتوريا و ميدان مركای و مجسمه نلسون
ماندلا، و دیداری از نمایشگاه و فروشگاه صنایع دستی قبایل افریقایی. سپس انتقال به ژوهانسبورگ بارگتري شهر و مركا اقتصادى افريقاى جنوبى، انتقال به هتل.
اقامت در ژوهانسبورگ.
9 - گشت تمام روز آشنايی با جاذبه های گردشگری ژوهانسبورگ، همانند معدن طلا و ميدان نلسون ماندلا رهبر آزاديخواهی افريقای جنوبی، سپس بازديد از دهكده فرهنگی لسدى، و آشنايي با شيوه زندگى، معمارى، فرهنگ و آداب و رسوم زيباى قبايل افريقايى، همراه با صرف ناهار. اقامت در ژوهانسبورگ.
10 - ترک هتل انتقال به فرودگاه جهت پرواز بازگشت به ايران.

 

ویدئوی معرفی هتل پالاس در سان سیتی در تور آفریقای جنوبی


سایر اطلاعات تور آفریقای جنوبی نوروز 98


ایرلاین
ترکیش ایرلاین
مدت
9 شب و 10 روز
تاریخ رفت
۱ فروردین ۱۳۹۸
قیمت از
دلار

هتل های قابل ارائه تور آفریقای جنوبی نوروز 98نام هتل هر نفر ۲ تخته هر نفر ۱ تخته کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال توضيحات
هتل Radisson Blu

B.B
2390 دلار + نرخ پرواز به روزهتل The Palace of the Lost City

B.B
هتل Pilanesberg National Park

B.B
هتل Pepperclub Spa

B.B