تور کشتی کروز اروپا 9 روزکابین کشتی وعده غذایی DBL Bunk Bed SGL CWB INF
کابین Inside Full board 1780 یورو + نرخ ریالی
کابین Outside Full board 1830 یورو + نرخ ریالی
کابین Balcony Full board 1990 یورو + نرخ ریالی

9 روز سفر دریایی به اروپا با کروز MSC GRANDIOSA

دیدار از 4 کشور : ایتالیا , مالتا , اسپانیا , فرانسه

دیدار از 6 شهر :  رم , پالرمو , والتا , بارسلون , مارسی , جنوا

2 شب رم + 6 شب کروز در مسیر دریای مدیترانه : ( رم , پالرمو سیسیل و جنوا ایتالیا + والتا پایتخت مالتا + بارسلون اسپانیا + مارسی فرانسه)

برنامه سفر 

روز اول : پرواز از ایران به ایتالیا , ورود به رم و انتقال به هتل , اقامت در رم .

روز دوم  گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری رم پایتخت امپراطوری رم باستان و ایتالیا , همچون کلسئوم محل نبرد گلادیاتورها . اقامت در رم.

روز سوم : ترک هتل و انتقال زمینی به بندر رم , جهت سوار شدن به کروز با شکوه "ام اس سی گرندیوسا".همراه با صبحانه , ناهار , شام , امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دیدنی در آمفی تئاتر و سالنهای لوکس کروز به صورت رایگان و خرید از فروشگاه های برندهای برتر دنیا . اقامت در کروز .

روز چهارم : ورود کروز به بندر پالرمو مرکز جزیره سیسیل ایتالیا , امکان بازدید از جاذبه های گردشگری پالرمو به صورت اختیاری . اقامت در کروز .

روز پنجم : ورود کروز به بندر والتا پایتخت کشور مالتا . بازدید از جاذبه های گردشگری والتا , همچون مدینه پایتخت قرون وسطایی مالتا . اقامت در کروز .

روز ششم : طی مسیر کروز در دریای مدیترانه از کشور مالتا در جنوب ایتالیا به سوی غرب و کشور اسپانیا . استفاده از امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دیدنی در آمفی تئاتر و سالنهای لوکس کروز به صورت رایگان و خرید از فروشگاه های برندهای برتر دنیا .اقامت در کروز .

روز هفتم : ورود کروز به کشور اسپانیا ,و بندر بارسلون . بازدید از جاذبه های گردشگری بارسلون زیباترین شهر اسپانیا. اقامت در کروز .

روز هشتم : ورود کروز به کشور فرانسه و بندر مارسی کهن ترین سکونتگاه فرانسه . امکان بازدید از جاذبه های گردشگری مارسی به صورت اختیاری . اقامت در کروز .

روز نهم : بازگشت کروز به بند جنوا در شمال ایتالیا . ترک کروز و انتقال به فرودگاه میلان جهت پرواز بازگشت به ایران .

 

 

 خدمات تور تور کشتی کروز اروپا 9 روز

تاریخ پرواز
1 فروردین 99
مدت و ترکیب تور
9 روز و 8 شب | دیدار از 4 کشور ایتالیا , مالتا , اسپانیا و فرانسه
نام کشتی کروز:
MSC GRANDIOSA
خدمات تور

2 شب اقامت در هتل چهار ستاره در رم + 6 شب اقامت در کابین کروز پنج ستاره همراه با صبحانه , ناهار , شام , امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دیدنی در آمفی تئاتر و سالنهای لوکس کروز به صورت رایگان + 3 گشت نیم روز شهری  رم , والتا , بارسلون + ویزای شنگن + پرواز های بین المللی + ترانسفرهای فرودگاهی و بندری + بیمه مسافرتی + همراهی راهنمای متخصص.

ترکیش ایرلاین

مدارک مورد نیاز

تمکن مالی به همراه 50 درصد مبلغ تور برنامه سفر تور کشتی کروز اروپا 9 روز

  • ورود به ایتالیا و اقامت در رم
روز 1

پرواز از ایران به ایتالیا , ورود به رم و انتقال به هتل , اقامت در رم .  • اقامت در رم
روز 2

گشت آشنایی با جاذبه های گردشگری رم پایتخت امپراطوری رم باستان و ایتالیا , همچون کلسئوم محل نبرد گلادیاتورها . اقامت در رم.


نوع گشت:
  • ورود به بند رم
روز 3

ترک هتل و انتقال زمینی به بندر رم , جهت سوار شدن به کروز با شکوه "ام اس سی گرندیوسا".همراه با صبحانه , ناهار , شام , امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دیدنی در آمفی تئاتر و سالنهای لوکس کروز به صورت رایگان و خرید از فروشگاه های برندهای برتر دنیا . اقامت در کروز .  • ورود به بندر پالرمو
روز 4

ورود کروز به بندر پالرمو مرکز جزیره سیسیل ایتالیا , امکان بازدید از جاذبه های گردشگری پالرمو به صورت اختیاری . اقامت در کروز .  • ورود به بندر والتا
روز 5

ورود کروز به بندر والتا پایتخت کشور مالتا . بازدید از جاذبه های گردشگری والتا , همچون مدینه پایتخت قرون وسطایی مالتا . اقامت در کروز .  • ورود به کشور اسپانیا
روز 6

 طی مسیر کروز در دریای مدیترانه از کشور مالتا در جنوب ایتالیا به سوی غرب و کشور اسپانیا . استفاده از امکانات تفریحی و سرگرم کننده و نمایشهای دیدنی در آمفی تئاتر و سالنهای لوکس کروز به صورت رایگان و خرید از فروشگاه های برندهای برتر دنیا .اقامت در کروز .  • ورود به بندر بارسلون
روز 7

ورود کروز به کشور اسپانیا ,و بندر بارسلون . بازدید از جاذبه های گردشگری بارسلون زیباترین شهر اسپانیا. اقامت در کروز .  • ورود به کشور فرانسه و بندر مارسی
روز 8

ورود کروز به کشور فرانسه و بندر مارسی کهن ترین سکونتگاه فرانسه . امکان بازدید از جاذبه های گردشگری مارسی به صورت اختیاری . اقامت در کروز   • ورود به فرودگاه میلان و بازگشت به ایران
روز 9

بازگشت کروز به بند جنوا در شمال ایتالیا . ترک کروز و انتقال به فرودگاه میلان جهت پرواز بازگشت به ایران .

نکات و دانستنی‌های تور کشتی کروز اروپا 9 روز

کروز همانند هتلی شناور بر آب در هر شهر توقف خواهد داشت و امکان پیاده شدن و بازدید از جاذبه های مقصد وجود دارد .

تخفیف ویژه ثبت نام و تسویه حساب : تا 1 دی 120 یورو , تا 15 دی 90 یورو , تا 1 بهمن 70 یورو 


دیدگاه های مرتبط با : تور کشتی کروز اروپا 9 روز

سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)