هتل mysk al mouj hotelامکانات هتل
  رستوران
  پارکینگ
  سونا
  اینترنت در لابی
  اینترنت در اتاق
  صندوق امانات
  خشکشویی
  تهویه مطبوع
  منطقه مجزا برای سیگار کشیدن
  پذیرش ۲۴ ساعته

معرفی هتل

منحصر به فرد در داخل Al Mouj واقع شده است ، یک جامعه آبشار پر رونق که در امتداد شش کیلومتری ساحل خیره کننده وجود دارد و زندگی و تجربه های اوقات فراغت فراوانی را ارائه می دهد. این انجمن فضاهای سبز ، پیاده راه پیاده و آبراههای داخلی ، خرده فروشی هیجان انگیز ، امکانات ناهار خوری و تنها امضای علف عمان عمان را با زمین گلف استاندارد 18 لینک ارائه می دهد.

اتاق های معاصر میس الموج عطر و طعم رضایت استثنایی را که با لمس فرهنگ محلی و نعمت های استثنایی بیدار می شود مانند نور کافی گرم ، فضای کاری ، پارچه صاف و تجدید کننده دوش تجربه می کند. همه اتاق ها شامل تلویزیون هوشمند ، تلفن بی سیم ، اینترنت ، اتاق امن ، لوازم حمام امضا ، سشوار ، سرویس 24 ساعته اتاق ، سرویس خشکشویی ، مجموعه چای و قهوه ، مرکز طراوت ، اتو و تخته اتو ، تابلوهای USB در کنار تخت برای هر دو قرص و تلفن ، مقیاس وزن ، میز و باران باران.

Pepper® صبحانه روزانه را با ارائه منوی بین المللی منتخب در میس الموج ارائه می دهد. ناهار در Pepper® ناهار را به صحنه اضافه می کند. نمک شما می توانید با کمک نمک دان نمکی ما ، نمک مناسبی را برای غذای خود انتخاب کنید. ارائه خلاقانه انتخاب نمک غنی یک اجرای ویژه با حکایت های مبداء هر نوع است. به عنوان رستوران ایتالیایی میسک الموس ، Salt® یک غذای معاصر و یک انتخاب تازه را برای موارد دلخواه از جمله ماهی ، گوشت ، ماکارونی ، پیتزا ، کالزون و… به ارمغان می آورد.

شیرجه رفتن به استخر زیبا در پشت بام مایسک الموج. شنا و آفتاب بگیرید در حالی که پرده ها روی منظره پانوراما دریایی باز می شوند. اجرای ، آسانسور و کشش در سالن بدنسازی پیشرفته در نمای پانوراما از انجمن Wave ، جایی که همه چیز شما برای لذت بردن از یک تمرین خوب نیاز دارید.

هتل در نزدیکی The Walk علاوه بر بوتیک های هوشمند و فروشگاه های سطح بالا ، دارای فروشگاه های خرده فروشی ، فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها نیز می باشد. هتل میس الموج در فاصله 5 کیلومتری فرودگاه بین المللی مسقط و (4.5 کیلومتری) از مرکز شهر مسقط قرار دارد. پارکینگ اختصاصی رایگان که در سایت موجود استسوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط