هتل moscow hotel dubaiامکانات هتل
  رستوران
  استخر روباز
  سونا
  اینترنت در لابی
  اینترنت در اتاق
  تلویزیون
  صندوق امانات
  سشوار

معرفی هتل

این هتل خانوادگی 4 ستاره واقع در خیابان شلوغ ال مکتوم ، دارای استخر روباز و یک مرکز بدنسازی است و تنها 3 کیلومتر با فرودگاه بین المللی دبی واقع شده است.
تمام اتاق های تهویه هوا در هتل مسکو مجهز به تلویزیون صفحه تخت ، مینی بار و امکانات نوشیدنی گرم هستند. هر اتاق دارای حمام اختصاصی با وان است.
3 رستوران هتل مسکو شامل نوار ورزشی Hero است که پاتوق مناسبی برای یک شام گاه به گاه است ، جایی که می توانید یک نوشیدنی ، استخر شلیک کنید و دارت بازی کنید و یک خانه برای دوستداران ورزش باشد. یک اتاق عالی برای استراحت ، مکالمه و لذت بردن از هتل ، Tolstoy Lounge Bar مشرف به ورودی هتل مسکو با کتابخانه ای بدیع و پر از 'مجموعه های تولستوی' است و یک شب در مهمانی Discotheque Red Square.
هتل مسکو در مرکز شهر دیرا ، نزدیک بسیاری از مراکز خرید برتر شهر واقع شده است. Golf Golf Club Dubai Creek فقط 2 کیلومتر با هتل فاصله دارد و تا مرکز تجارت جهانی 7 دقیقه با آن فاصله دارد.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط