هتل al bandar rotanaامکانات هتل
  رستوران
  پارکینگ
  سونا
  خشکشویی
  مینی بار
  آسانسور
  باشگاه بدن سازی
  پذیرش ۲۴ ساعته

معرفی هتل

ال بندر روتانا یک هتل فوق العاده مدرن و جذاب است که دارای یک مکان کنار دریا در قسمت اصلی قلب این شهر است. ایده آل برای مسافران تجاری و تفریحی ، ویژگی پنج ستاره زیبا که در حاشیه کریک دبی قرار دارد ، نزدیک به چندین جاذبه از جمله کلوپ گلف و قایق بادبانی کریک دبی ، دلفیناریوم دبی در Creek Park و توسعه جدید بندر کریک دبی - است. یک مرکز سرگرمی که میزبان موسیقی زنده ، مجموعه های DJ ، نمایش فیلم و مفاهیم ناهار خوری غیرمعمول است.

تمام 190 اتاق و سوئیت دارای مناظر خیره کننده شهر یا نهر ، دارای مبلمان زیبا و جدیدترین امکانات و فناوری های داخل اتاق هستند. گزینه های مختلف از اتاق های استاندارد جادار گرفته تا اتاقهای مجلل کاملاً متغیر است ، بنابراین شما به تنهایی و یا با خانواده سفر می کنید ، در این پناهگاه نهر در خانه احساس راحتی خواهید کرد. اتاق و سوئیت Club Rotana نیز در دسترس هستند و مزایای دیگری را برای دسترسی به سالن به خدمات شخصی ارائه می دهند.

پنج سالن ناهار خوری تجربیات جدید gastronomic را به Dubai Creek معرفی می کنند ، از معده gastropub مورگان ، تنها مفهوم gastropub در منطقه ، تا رستوران ایتالیایی Gusto ، که غذاهای معتبر فصلی را سرو می کند. میهمانان می توانند در رستوران ناهار خوری همه روزه Salt & Pepper یک غذای آشپزی را تجربه کنند ، از یک نوشیدنی داغ یا میان وعده در سالن شیک وانیلی وانیلی لذت ببرید ، به سمت سالن استخر استخر برای صرف ناهار کردن ال فرسخ ، یا از فضای وسیع اتاق انتخاب کنید. منوی ناهار خوری Club Rotana Lounge همچنین نوشیدنی و وعده های غذایی سبک را سرو می کند. همه رسانه ها دارای یک تراس خیره کننده مشرف به دبی کریک و افق دیدنی دبی از دبی هستند.

بدن و ذهن خود را به خوبی در بدن سازی Bodylines Fitness & Wellness قرار دهید که در آنجا امکانات مدرن شامل یک سالن ورزشی مدرن با مناطق قلبی و عروقی و تمرینات وزنی ، استخر روباز و سونا ، بخار و اتاق ماساژ است. شش اتاق جلسه با نور طبیعی روز به جدیدترین فناوری و تجهیزات تصویری صوتی ارائه می دهد که از وقایع بدون هیچ مشکلی استفاده می کنند.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط