هتل Nova Plaza Taksimامکانات هتل
  رستوران
  اینترنت در لابی
  اینترنت در اتاق
  تلویزیون
  صندوق امانات
  سشوار
  اتو

معرفی هتل

میدان نوا پلازا تاکسیم توسط هتلستان در فاصله 50 متری از میدان شلوغ تاکسیم و خیابان خرید Istiklal Caddesi واقع شده است. دارای خدمات 24 ساعته اتاق و WiFi رایگان است.

اتاق های عایق صوتی در میدان نوا پلازا تقسیم توسط هتلستان با کف پارکت و حمام های مرمر با دوش باران تزئین شده است. هر اتاق مجهز به تهویه هوا و تلویزیون ماهواره ای با صفحه تخت است.

میهمانان می توانند با انتخاب متنوعی از غذاهای ترکی و برخی از کلاسیک های بین المللی در رستوران هتل لذت ببرند. بسیاری از رستوران های محلی این ملک را محاصره می کنند و غرفه های غذا در این نزدیکی غذا ناهار خوری را 24 ساعته ارائه می دهند.

ایستگاه مترو میدان تاکسیم با هتل تا هتل 300 متر از میدان نوا پلازا تاکسیم فاصله دارد و دارای خدمات قدیمی به شهر قدیمی سلطان الهمت استانبول است. کشتی های مسافرتی بوسفور طبیعی در کاباتا ، که 6 دقیقه رانندگی با آن فاصله دارد ، اسکله می کنند. مرکز همایش های لطفی کیدار ، مرکز همایش های استانبول ، سالن کنسرت جمال ریز ری و تئاتر محسین اترگرول در فاصله 1.2 کیلومتری قرار دارند. Demiroren Mall در 900 متر و Cevahir Mall با 2.5 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه استانبول در فاصله 50 کیلومتری است.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط