هتل Grand Oztanikامکانات هتل
    استخر سرپوشیده
    پارکینگ
    اینترنت در اتاق
    مینی بار

معرفی هتل

هتل Grand Oztanik در منطقه تاکسیم استانبول واقع شده است و اتاقهایی با اینترنت رایگان و تلویزیون ال سی دی ، فقط 5 دقیقه پیاده روی از خیابان پر جنب و جوش Istiklal دارد. امکانات شامل یک باشگاه بهداشتی است.

اتاق های تهویه هوا Grand Oztanik با رنگ های گرم و مبلمان چوبی تزئین شده است. همه اتاق ها دارای وان حمام ، مینی بار ، امکانات چای و قهوه و یک سبد میوه خوش آمدید. برخی از اتاق ها منظره دریا و شهر دارند.

می توانید روز را با صبحانه بوفه باز در رستوران انبه شروع کنید. همچنین منوی la carte برای ناهار و شام نیز موجود است. ناهار یا صبحانه بسته بندی شده را می توانید در صورت درخواست قبلی تهیه کنید. میهمانان می توانند از کیک ، کلوچه و انواع بستنی در سافاری و سالن لذت ببرند.

میهمانان می توانند در استخر سرپوشیده باشگاه بهداشت یا همام سنتی ترکی استراحت کنند. خدمات ماساژ نیز موجود است.

کارکنان میز تور هتل می توانند تور استانبول را ترتیب دهند. کاخ Dolmabahçe 1.3 کیلومتر با هتل فاصله دارد. سالن کنسرت Cemal Resit Rey ، تئاتر Haldun Taner ، مرکز کنگره استانبول و مرکز کنگره Lutfi Kirdar در فاصله 2 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه آتاتورک 20 کیلومتر با هتل فاصله دارد و فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با آن فاصله دارد.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط