هتل Feronyaامکانات هتل

معرفی هتل

هتل فرنیا تنها با 5 دقیقه پیاده روی از میدان تقسیم ، اتاق های مدرن با تهویه هوا و وای فای رایگان دارد. هتل با داشتن فضای داخلی شیک ، خدمات 24 ساعته میز جلو ، رستوران à la carte و یک بار بام را ارائه می دهد.

اتاق های هتل Feronya با رنگ های تزئینی در زمین تزئین شده و دارای یک فضای گرم هستند. هر اتاق دارای یک تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای ، مینی بار ، حمام اختصاصی با سشوار و لوازم بهداشتی رایگان است. خدمات 24 ساعته اتاق نیز موجود است.

روز با صبحانه بوفه باز در هتل Feronya آغاز می شود. رستوران à la carte منوی غنی از جمله غذاهای غذاهای ترکی و بین المللی را ارائه می دهد. همچنین می توانید از نوشیدنی و کوکتل در بار بام یا اسنک بار هتل لذت ببرید.

کرایه اتومبیل و خدمات شاتل فرودگاه در صورت درخواست با هزینه اضافی ارائه می شود.

ایستگاه مترو تاکسیم تنها 500 متر با هتل فاصله دارد. خیابان Istiklal با رستوران ها ، کافه ها ، کافه ها ، فروشگاه ها و گالری های هنری 600 متر فاصله دارد. فرودگاه آتاتورک در فاصله 20 کیلومتری قرار دارد. مرکز همایش های لطفی کیدار ، مرکز همایش های استانبول ، سالن کنسرت جمال ریز ری و تئاتر محسین اترگرول در فاصله 1.2 کیلومتری قرار دارند. فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با هتل فاصله دارد.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط