هتل Elite World prestige İstanbulامکانات هتل

معرفی هتل

هتل واقع در منطقه پر جنب و جوش تاکسیم استانبول ، هتل Elite World Prestige که به تازگی بازسازی شده است دارای یک حمام کاشی کاری سنتی و یک استخر سرپوشیده با وان گرم است.

WiFi رایگان در اتاقهای هتل Elite World Prestige موجود است. هر کدام با ظرافت خامه ای با رنگ های خامه ای ، جادار و تزئین شده و دارای یک تلویزیون صفحه تخت ماهواره ای است. حمام های کاشی کاری شده محصولات دوش را انتخاب کرده اند. 2 بطری آب نیم لیتری آب و قهوه و چای که روزانه دوباره پر می شوند نیز در هر اتاق ارائه می شود.

صبحانه هر روز در سالن صبحانه هتل Elite World Prestige سرو می شود. این هتل همچنین دارای یک مرکز بهداشت و تناسب اندام کاملاً مجهز با سونا است.

پذیرش 24 ساعته این ملک خدمات اتاق را ارائه می دهد. خدمات خشکشویی ، تمیز کردن و اتو کردن نیز در صورت درخواست با هزینه اضافی قابل ارائه است.

هتل Elite World Prestige نزدیک به خیابان خرید منحصر به فرد استانبول ، خیابان Istiklal است ، در حالی که مرکز کنگره استانبول ، مرکز کنگره Lutfi Kirdar و سالن کنسرت Cemal Resit Rey تا نیم کیلومتر فاصله دارند. کارکنان هتل می توانند برای برنامه ریزی بازدیدها و گشت و گذارها به منطقه تاریخی سلطان الهمت کمک کنند. فرودگاه استانبول 50 کیلومتر با هتل فاصله دارد.سوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط