هتل Copthorne hotel dubaiامکانات هتل
  استخر روباز
  سونا
  اینترنت در لابی
  اینترنت در اتاق
  مینی بار
  ماساژ
  تهویه مطبوع
  باشگاه بدن سازی
  پذیرش ۲۴ ساعته

معرفی هتل

هتل Copthorne در فاصله 10 دقیقه ای از فرودگاه بین المللی دبی واقع شده و با ایستگاه مترو و در فاصله 10 دقیقه رانندگی از هتل بین المللی دبی واقع شده است.

اتاق های هتل Copthorne دبی دارای مبلمان مدرن و یک تلویزیون صفحه تخت است. بیشتر اتاق ها دارای بالکن اختصاصی و وان گرم است در حالی که اتاق های لوکس و اجرایی لوکس دارای مزیت آشپزخانه و یک ناهار خوری هستند.

برای ناهار خوری و رویدادها ، هتل Copthorne انتخاب 2 رستوران ، 5 اتاق ملاقات را به میهمانان ارائه می دهد. رستوران Crystal یک بوفه بین المللی برای صبحانه ، ناهار و شام سرو می کند. همچنین در کافه Choices از یک میان وعده لذت ببرید. تراس Gazebo Pool Terrace در طول روز ، انواع و اقسام نوشیدنی های غیر الکلی با طراوت و طراوت را سرو می کند و عصرها برای رویدادهای al fresco در دسترس است.

از امکانات تفریحی هتل می توان به سالن ورزشی مجهز به تجهیزات قلبی و قدرت ، سونا ، اتاق بخار و استخر در فضای باز و وان بزرگ ، به علاوه سالن مخصوص بانوان و آبگرمسوالتان را از کارشناس ما بپرسید، در صورتی که تمایل دارید با شما تماس گرفته شود، اطلاعات تماس خود را هم در فرم زیر درج نمایید (اطلاعات تماس شما در سایت نمایش داده نخواهد شد)

تورهای مرتبط