آبشار ایگواسو کجاست ؟

ایگواسو نام مجموعه ای فوق العاده از آبشارهاست که در مرز آرژانتین و برزیل قرار دارد. مجموعه ای که یک زاویه دید فوق العادهاز نمای آبشار را در مقابل دیدگان علاقه مندان قرار می دهد. بلندترین ارتفاع آبشار به 82 متر می رسد، اما اغلب مناطق آن در ارتفاع حدود 64 متری قرار دارند. نقطه ی آغاز سقوط آب که مرتفع ترین بخش آبشار است، گلوگاه شیطان نامگذاری شده و 150 متر پهنا و 700 متر طول دارد.

@title

آبشار ایگواسو از آبشار مشهور ویکتوریا وسیع تر است و تفاوت عمده ی این دو آبشار را می توان در یکسره بودن آبشار ویکتوریا و تشکیل آبشار ایگواسو از مجموعه ای از آبشارهای کوچک در کنار هم دانست.

@title


آبشار ایگواسو، آبشاری بزرگ‌ تر از نیاگارا | آبشارهای شگفت انگیز ایگواسو در تور اروپا


آبشار ایگواسو؛ زیباترین آبشار جهان در تور اروپا

یکی از نقاط شگفت انگیز آبشار ایگواسو را می توان در چشم انداز بی نهایت متفاوت آن دانست. با هر قدمی که به جلو یا عقب بر می‌ دارید، چشم انداز مقابل چشمان شما تغییر می کند و زاویه ای دیگر از این آبشار زیبا نمایان می شود. زیباترین منظره ی آبشار بستگی به سلیقه ی افراد تفاوت دارد تا جایی که برخی افراد دورنما و برخی چشم اندازهای نزدیک را ترجیح می دهند. برای تماشای مناظر و چشم اندازهای متفاوت این آبشار زیبا از سمت آرژانتین حداقل یک و نیم روز زمان لازم است و باید بدانید که در این مدت لذتی بی نظیر را تجربه خواهید کرد. یکی از بزرگترین لذت ها در آبشار ایگواسو عکاسی کردن و چرخاندن لنز دوربین است. بهترین زمان برای عکاسی از آبشار صبح زود است. درهای پارک ملی آرژانتین 8 صبح باز می شوند، بنابراین بهتر است در این زمان وارد پارک شوید و از بهترین نور خورشید برای گرفتن عکس های زیبا استفاده کنید.

@title


آبشار ایگواسو| آبشاری حیرت آور از دیدنی های برزیل و آرژانتین در تور اروپا

از سمت آرژانتین که مقابل این آبشار قرار می گیرید، چشم اندازی پهناور و پانارومایی در معرض دید شما است. ایستادن بر فراز آبشار، یکی از شگفت انگیزترین موقعیت های عکاسی را امکان پذیر می کند. گردش در این منطقه تنها به تماشای آبشار محدود نمی شود و شما می توانید به بخش های مختلف این ناحیه بروید و از مناظر بکر و دست نخورده ی آن لذت کافی را ببرید.

@title


تعطیلات سال نو در آبشار ایگواسو در تور اروپا

به دلیل اینکه اختلاف دمای شدیدی در این منطقه وجود ندارد، بازدید از آبشار در همه ی فصول سال امکان پذیر است؛ اما به طور کلی شاید یکی از بهترین ماهها برای گردش در این ناحیه شروع سال میلادی باشد. چراکه در این زمان ارتفاع آب کمی بالاتر و آب و هوا مطلوب تر است. اما نکته ی منفی این زمان را می توان هجوم گسترده گردشگران به دلیل تعطیلات سال نو دانست.

@title


بهترین زمان برای سفر به آبشار ایگواسو در تور اروپا

عید پاک نیز یک زمان مناسب برای بازدید از ایگواسو است. اما بهترین زمان برای سفر به این آبشار فصل پاییز است، زیرا در این هنگام هوا بسیار لطیف و منطقه بسیار خلوت خواهد بود. در فصل خرداد و تیر به دلیل باران های موسمی ارتفاع آب به بالاترین حد ممکن می رسد و آبشار بیشترین میزان شدت خود را دارد. برخی افراد این زمان را برای تماشای ایگواسو انتخاب می کنند.

@title

تور اروپا

@title


آبشار ایگواسو
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تور کشتی کروز تابستان ۹۷ | اقامت در هتلهای ٤ستاره و کروز ٥ستاره با کابینهای بالکن دار، همراه با صبحانه، ناهار، شام و نمایشهای دیدنی و امکانات تفریحی

مدت اقامت : ,9 روز سفر دریایی با کروز باشکوه MSC FANTASIA و بازدید از 4 کشور: سوئیس، فرانسه، موناکو و اسپانیا

شروع قیمت از : ,نرخ پرواز به روز ریال

تاریخ اعتبار : ویژه 2 تیر 96

مدت اقامت : ,13 روز

شروع قیمت از : ,3190 یورو,3790000تومان

تاریخ اعتبار : ویژه 11 خرداد 96

مدت اقامت : ,8 شب و 9 روز

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : ویژه 30 مرداد 96

مدت اقامت : ,17 شب و 18 روز

شروع قیمت از : ,3.990.000 یورو,4.690.000تومان

تاریخ اعتبار : نوروز ۹۷ | هتل 5 ستاره لوکس

مدت اقامت : ,8 روز تا 13 روز | قیمت تور اروپا

شروع قیمت از : ,تور اروپا نوروز ۹۷

مطالب مرتبط

کولوسئوم (Colosseum)نماد عظمت رم در تور ایتالیا

کولوسئوم (Colosseum)نماد عظمت رم در تور ایتالیا

کولوسئوم را می توان یکی از معروفترین جاذبه های باستانی جهان دانست. بنایی که آوازه ی جنایاتی که در آن رخ داده به گوش همه ی مردم جهان رسیده و آنها را آزرده ساخته است.مکانی که در آن مردم روم باستان به تماشای نبرد بردگان می نشستند و به کشته شدن گلادیاتورها به عنوان یک سرگرمی می نگریستند. این بنای عظیم امروزه به یکی از پربازدید ترین جاذبه های شهر رم تبدیل شده و در بین عجایت هفت گانه ی جهان جای دارد. کولوسئوم یک تماشاخانه ی بیضی شکل است که امپراتورهای روم باستانبرای برپایی جنگ گلادیاتورها مبادرت به ساخت آن نموده بودند. این بنای بسیار عظیم دارای 50 هزار صندلی و 80 درب ورود و خروج است که بهت و حیرت هر بیننده ای را بر می انگیزد. [(img)|1024420181141001B]

ادامه مطلب ...