مشهورترین معابد تایلند کجاست ؟

بودیسم مذهب اغلب ساکنین کشور تایلند است. بیش از 400 معبد در شهر بانکوک وجود دارد که از این میان 4 معبد از بقیه معروف تر هستند. نکته ی مهم برای بازدید از این معابد این است که از به همراه آوردن دوربین به داخل معبد خودداری شود و همچنین با پوشیدن لباس مناسب به عقاید مردم محلی احترام گذاشته شود. در این متن سعی شده که این چهار معبد به صورت اجمالی معرفی گردند.

@title


تور تایلند


معبد وات پو در تور تایلند

معبد وات پو که به معنای بودای خفته است، یکی از پربازدیدترین معابد شهر بانکوک به حساب می آید. در این معبد مجسمه ی بودا به شکل خوابیده با 46 متر طول و 15 متر ارتفاع قرار دارد. پاهای این مجسمه ی عظیم حدود 5 متر است و وجود 108 سمبل سلوک روی پاهای بودا باعث شده عدد 108 برای پیروان این معبد مقدس باشد. یکی از عوامل شهرت این معبد را می توان سالن های ماساژ حرفه ای آن دانست که بهترین ماساژورها را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد.

@title


معبد آرون در تور تایلند

معبد آرون در غرب رودخانه ی چائو پرایا و در محله ی وات چانگ واقع شده و معماری متفاوتی با سایر معابد بانکوک دارد. این معماری منحصربه فرد،زیبایی و شکوه فراوانی به وجود آورده و جذابیت های زیادی نیز برای بازدیدکنندگان دارد. در معبد آرون یا سپیده دم که به شکل یک قلعه ی مستحکم و زیبا در کنار آب ساخته شده، رنگهای متفاوتی مشاهده می شود. برای گذر از رودخانه و تماشای این معبد باید از قایق هایی که در اسکله ی سافان تاکسین پهلو گرفته اند، استفاده کرد.

@title


معبد حقیقت در تور تایلند

لک ویریافان، مؤسس شهر قدیمی ساموت پراکان سازنده ی معبد حقیقت است. وی از سال 1981 میلادی فرآیند ساخت این معبد را در ساحل لائم راچاوت در جاده ی ناکلوا در شمال شهر پاتایا شروع کرد. امروزه ساختمان بسیار بزرگ این معبد در دسترس همگان قرار دارد. معبد حقیقت به طور کامل از چوب ساخته شده و کنده کاری های بسیار زیبایی در آن به چشم می خورد. در این معبد زیبا به مفاهیمی همچون موفقیت های انسان با حقایق فلسفی پرداخته شده است.

@title


معبد سوتات در تور تایلند

معبد سوتات در کنار شهرک چینی ها در بانکوک قدیم قرار گرفته است. در این معبد زیبا نکات شگفت انگیز و جذاب زیادی وجود دارد که از این میان می توان به مجسمه های طلایی و برنزی رنگ بودا، سبک معماری با طراحی بسیار زیبای سقف، نقاشی های دیوار عظیم و تماشایی و مجسمه های برنزی سربازان چینی اشاره کرد. معبد سوتات در برگیرنده ی مجسمه ی بودای بزرگی از جنس طلا است که حدود 21 متر طول دارد.

@title

تور تایلند

@title


تور تایلند
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : ویژه پاییز 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تا پاییز 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ویژه تابستان ۹۷ | تور بانکوک پوکت تابستان ۹۷ | تور بانکوک پوکت تابستان 97

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | تور بانکوک پوکت تابستان 97 | تور بانکوک پوکت تابستان ۹۷

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تا 30 آذر 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,1980000تومان

Etihad Airways

تاریخ اعتبار : تا 25 اسفند 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,2240000تومان

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تور پوکت ژانویه 2018

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز با پرواز امارات

شروع قیمت از :

Emirates Airlines

تاریخ اعتبار : ویژه پاییز 96

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز

شروع قیمت از :

Etihad Airways

تاریخ اعتبار : پایان پاییز 96

مدت اقامت : ,7 شب و ۸ روز

شروع قیمت از : ,4390000

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : تا پایان زمستان | تور پوکت, تور تایلند 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | تور لحظه آخری پوکت 96

شروع قیمت از :

Qatar Airways

مطالب مرتبط

جاذبه های بانکوک

جاذبه های بانکوک

جاذبه های گردشگری و مراکز دیدنی تایلند

ادامه مطلب ...
پاتایا

پاتایا

امروزه پاتایا به عنوان یکی از شلوغ ترین مکان هایی که انواع امکانات تفریحی در آن قرار دارد شناخته می شود.

ادامه مطلب ...
پوکت

پوکت

جزیره PHUKET دارای بهترین سواحل تایلند است که دارای برخی از زیباترین سواحل و هتل های لوکس به اضافه امکان ماهیگیری غواصی و تفریحات شبانه است

ادامه مطلب ...
پوکت فقط ساحل ندارد! | جاهای دیدنی پوکت تایلند

پوکت فقط ساحل ندارد! | جاهای دیدنی پوکت تایلند

هنگامی که اسم پوکت به میان می آید، اغلب افراد در ذهن خود سواحل ناب را تصور می کنند.واقعیت این است که پوکت جزیره ای بسیار فراتر از ساحل و دریاست و جاذبه های تاریخی و فرهنگی فراوانی دارد. این در حالی است که برخی از گردشگران خارجی مدت کوتاهی را برای گردش در سواحل [(link)|پوکت|http://www.golbargtravel.com/تور-پوکت-تایلند]اختصاص می دهند، غافل از اینکه پتانسیل این شهر برای اقامت گردشگران بسیار بالاتر است. [(img)|1024428228041001B]

ادامه مطلب ...
جزیره جیمز باند در تور پوکت | تور تایلند

جزیره جیمز باند در تور پوکت | تور تایلند

جزیره ی جیمز باند یکی از پرطرفدارترین جزایر منطقه ی فانگ نگا در تور تایلند است. این منطقه بخش اعظمی از شهرت و محبوبیت خود را به واسطه ی فیلم برداری و پخش فیلم جیمزباند در سال 1974 میلادی پیدا کرده است. انتشار فیلم مردی با اسلحه ی طلایی از سری فیلم های جیمز باند، علاوه بر هیجان همیشگی اش اینبار زیبایی طبیعت منحصربه فردی را به رخ می کشید که توجه اقشار متفاوتی از جای جای جهان را به خود جلب کرد. جزیره ای بسیار زیبا که وجود صخره های بزرگ آهکی عمودی آن را خارق العاده می کند. جزیره ی جیمز باند در [(link)|تور پوکت|https://goo.gl/JTB9Qy] و منطقه ی فانگ نگا بی واقع شده است. [(img)|1024429343141001B]

ادامه مطلب ...