پاتایا

امروزه پاتایا به عنوان یکی از شلوغ ترین مکان هایی که انواع امکانات تفریحی در آن قرار دارد شناخته می شود.


در سال 1960 این شهر که مرکز یک ایالت ساحلی بود شروع به رشد و توسعه کرد علت این امر ورود پرسنل ارتش آمریکا که از جنگ ویتنام بازگشته بود که این اتفاق بنام R& R یا همان استراحت و سرگرمی شناخته شد.

امروزه پاتایا به عنوان یکی از شلوغ ترین مکان هایی که انواع امکانات تفریحی در آن قرار دارد شناخته می شود.

بیشتر هتل ها به علت اینکه دریاهای اطراف پاتایا برای شنا مناسب نیستند دارای استخر شنا هستند.

در صورتیکه شنا در مراحل بعدی تفریحات شما قرار دارد میتوانید با اجاره ی یک اتاق به گردش در جزایر مرجانی اطراف بپردازید یا می توانید سوار اتوبوس شده و با طی مسیری 15 دقیقه ای به ساحل JOMDIEN رفته که دارای سواحلی تمیز و گسترده است. ماجراجویان می توانند ماهیگیری، جت اسکی و اسکی روی آب را تجربه کنند در حالیکه سایر افراد نیز می توانند با ماهیگیری خود را مشغول کنند و شانس خوردن نیزه ماهیهای بزرگ را از دست ندهند.

قایق های تفریحی گردشگران را به جزایری که در نواحی اطراف قرار دارند برای شنا و غواصی زیر آب در دریاهای آبی میبرند.


در جزیره Ko Larn(در فاصله 45 دقیقه ای از پاتایا در صورت استفاده از قایق ماهیگیری و نصف این زمان در صورت استفاده از قایق تندرو)شما می توانید دنیای زیر آب را در قایق هایی که دارای کف شیشه ای هستند مشاهده کرده و انواع ماهی های گرمسیری و مرجان ها را به طور واضحی ببینید.

بسیاری از این نوع سفرهای گردشی جهت غواصی از اینجا میشود.تورهای زمینی به آسانی جهت برنامه ریزی برای سفرها در دسترس هستند.

در سمت شرق باغهای گرمسیری Nong Nooch (هرروزه از ساعت 8 صبح تا 5 بعدازظهر ، ورودی رایگان)در فاصله 15 کیلومتری از پاتایا هرروزه نمایش های رقص محلی هنرهای رزمی،جنگی خروس ها اجرا میشود و مناطق وسیعی از این ناحیه پوشیده از درختان نخل،گلهای ارکیده و کاکتوس میباشد.

همچنین می توانید از پارک پاتایا(هرروزه از 9صبح تا 5 بعدازظهر،ورودی رایگان)که یک پارک آبی است یا دهکده فیل های پاتایا دیدن کنید.(که هرروزه از ساعت 8:30 تا 7 بعد از ظهر ورودی رایگان)که در آن فیلها قدرت،مهارت و فرمانبرداریشان را نشان میدهند.

برای اینکه بتوانید تجربه ی دیدن مراسم مذهبی عجیبی را هم داشته باشید از محل معبد حقیقت که توسط خراطی های چوبی تزئین شده دیدن کنید.

در این محل مجسمه 105 متری قرار دارد که براساس فلسفه هندویسم -بودیسم و توسط یکی از بزرگترین دلالان اتومبیل تایلند ساخته شده است.در دریاچه مجاور میتوانید از نمایش دلفینها و قایق سواری لذت ببرید.

در پاتایا میتوانید انواع متنوعی از غذاهای لذیذ را تجربه کنید.در رستورانها انواع غذاهای درجه یک سرو میشود.

در این رستورانها انواع غذاها که با بهترین کیفیت و با نازلترین قیمت ارائه میشود.زندگی شبانه پاتایا میتواند پاسخگوی انواع سلیقه ها باشد.

از نمایش های تئاتری Alangkarn و نمایش های Transvetite تا رستورانها و کلوپ ها و تمامی دیگر امکاناتی که در این محل که تفریحگاهی بین المللی در تایلند است وجود دارد.
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان ۹۷ | تور تایلند پاتایا تابستان 97+ قیمت تور - تور لحظه آخری

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | تور تایلند پاتایا تابستان 97. تور تایلند پاتایا تابستان 97

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : آذر 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ویژه پاییز 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Oman Air

مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است