انتخاب کشتی کروز

شما ممکن است فکر کنید راه های زیادی برای انتخاب به عنوان کروز MSC به عنوان گزینه برای انتخاب وجود دارد وجود دارد. از آنجا که ما ارائه طیف گسترده ای از برنامه های سفر در سراسر جهان برای الهام بخشیدن به همه سلیقه ها و منافع هستیم . نگران نباشید ، واقعا بسیار آسان ! نگران نباشید، خواسته خود را دنبال کنید.

کروز خود را انتخاب کنید به کشف آن بشتابید . به سادگی کشتی کروز شما را برای کشف تمام جزئیات آماده می کند و شب شما را به دنیای هنر و سرگرمی ، کلوپ ها و رقص ، تئاتر، موسیقی و... نشان می دهد . رقص شب در سالن پر زرق و برق کشتی و یا جمعیت بزرگ در سرگرم کننده و باز تا وقتی که ساعت کوچک ، شما تبریک فردا قبل از اینکه شما آن را می دانم .


سوئیت ها و کابین ها


اتاق های سوپر فامیلی

کشتی کروز ارائه دهنده انواع انواع مختلف مجموعه ، برخی با بالکن و برخی با یک پنجره پانوراما. آنها یک تخت دو نفره است ، تهویه مطبوع ، کمد لباس کافی ، حمام با وان ، تلویزیون ، تلفن، دسترسی به اینترنت بی سیم ( برای هزینه ) ، مینی بار ، است.


محل اقامت بزرگ تا 6 نفر ، شامل دو اتصال کابین سه گانه، دو حمام و دو بالکن . کابین بالاخانواده می آید در یک قیمت ثابت در هر کابین، صرفنظر از اینکه چگونه بسیاری از مردم در واقع از آن استفاده کنید . تنها در MSC Preziosa و MSC Divina .
مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است