غذا در تور صربستان | تور بلگراد | تور صربستان

تست کردن غذاها و نوشیدنی های کشورهای مختلف، یکی از هیجان انگیزترین و جذاب ترین بخش های سفرهای خارجی محسوب می شود. غذا جز لاینفکی از فرهنگ و سنن یک کشور است و می تواند شما را با عادات مردم محلی بیشتر آشنا سازد. مزه ها و طعم های ماندگاری که از تجربه ی خوردن غذاهای دیگر کشورها به انسان دست می دهد، بسیار لذت بخش و دوست داشتنی است.

@title


تور صربستان | تور بلگراد


غذا در تور صربستان

صربستان از کشورهایی به شمار می رود که در آن شکم گردی یکی از تفریحات گردشگران است. عطر غذاهای صربی سرمستتان می کند و طعم بی نظیرش هر شخصی را بر سر ذوق می آورد. در ادامه لیستی از بهترین غذاهای صربستان برای گردشگران را معرفی خواهیم کرد.

@title


سارما در تور صربستان :

رول کلم سارما یکی از غذاهای سنتی صربستان و در عین حال خوشمزه ترین آنها است. اغلب گردشگرانی که به صربستان سفر می کنند از این غذا میل می نمایند. سارما در واقع یک رول کلم است که در میان آن گوشت چرخ شده به همراه ادویه های مخصوص قرار دارد. اعتقاد برخی بومیان براین است که این غذا در زمان عثمانی یک غذای سلطنتی به حساب می آمده و قدمت زیادی دارد.

@title


کجمک در تور صربستان :

این غذای سنتی در منوی اغلب رستوران ها جای دارد لیکن نوع خانگی آن خوشمزه تر است. در این غذا از شیر تازه استفاده می شود و می توان آن را همراه با غذاهای گوشتی سرو کرد؛ لذا از کجمک می توان به عنوان یک غذای مکمل یاد کرد.

@title


چواپی در تور صربستان :

بی شک یکی از لذیذترین غذاهای صربستان چواپی است که در زمره ی مشهورترین آنها نیز جای دارد. چواپی همانند کباب است و با گوشت چرخ کرده درست می شود اما روش طبخ آن در شهرهای مختلف، متفاوت است. خوردن چواپی در کنار کجمک یک وعده ی غذایی با طعمی بی نظیر بوده و به طور قطع مزه ی آن در خاطرتان ثبت خواهد شد.

@title


آجوار در تور صربستان :

آجوار به نوعی پیش غذا با چاشنی های تند گفته می شود که از بادمجان و سیر برای درست کردن آن استفاده شده است. برخی از گردشگران آجوار را به عنوان سوغات با خود به کشورشان می برند و در تهیه ی غذاهای مختلف از آن بهره می برند.

@title


استیک کارادجوردی در تور صربستان :

کارادجوردی نام یک غذای سلطنتی صربستانی است که در بین گردشگران طرفداران زیادی دارد. این استیک خوشمزه با گوشت گوساله و یا خوک پخته می شود و طعم بسیار خوبی دارد. سرو این غذا به همراه کمجک یک ترکیب غذایی فوق العاده به حساب می آید.

@title


سوسیس صربستانی در تور صربستان :

سوسیس صربستانی یک پیشنهاد عالی برای طرفداران فست فود است. این غذا مدل های مختلفی دارد که هر کدام طعم مخصوص به خود را می دهند. برخی این سوسیس را به صورت سرد و برخی سرخ شده میل می کنند.

@title


تور صربستان | تور بلگراد
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان ۹۷ | تور صربستان تابستان 97 | تور صربستان تابستان ۹۷

مدت اقامت : ,4 شب و 5 روز | تور صربستان بلگراد تابستان ۹۷ | تور صربستان ارزان تابستان 97

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور صربستان + بلگراد تابستان ۹۷ | مجری مستقیم تور صربستان

مدت اقامت : ,4 شب و 5 روز |تور صربستان ارزان تابستان 97 |تور صربستان تابستان 97

شروع قیمت از :

Qeshm Airlines

مطالب مرتبط

زیباترین شهر صربستان نووی ساد کجاست ؟

زیباترین شهر صربستان نووی ساد کجاست ؟

نووی ساد یکی از زیباترین شهرهای کشور صربستان است. این شهر زیبا که در منطقه ی وویوودینا قرار گرفته، پس از بلگراد دومین شهر بزرگ صربستان محسوب می شود. تاریخ بنای شهر نووی ساد به سال 1964 میلادی بازمی گردد. در آن زمان تاجران صربی با توجه به موقعیت تجاری مناسبی که در این مکان وجود داشت، تصمیم گرفتند آن را به یک مرکز تجاری تبدیل کنند. این شهر بخش زیادی از زیبایی اش را مرهون کوههایFruška Gora و رود دانوب است که در نزدیکی آن واقع شده اند. [(img)|1024425516141001B]

ادامه مطلب ...