تاریخچه سفرهای دریایی

دریانوردی به صورت گسترده از زمانی آغاز شد که کاشفان درجستجوی سرزمینهای نو و ناشناخته عزم سفرکردند و به دنبال افقهای جدید دل به دریا زدند . بر اثر همین کنجکاوی و شور و شوق دریانوردان بود که سرزمینهای جدیدی همچون آمریکا ، استرالیا ، نیوزلند و بسیاری ازجزایر کوچک و بزرگ دراقیانوسهای اطلس ، آرام، و هند شناخته شدند. از جزایر ماداگاسکار در ساحل شرقی آفریقا گرفته تا جزایر کوچک یخی درقطب شمال سفرهای دریایی به صورت جدی ازقرن 15 میلادی آغاز شد و این پرتقالی ها، اسپانیایی ها و سپس هلندی ها بودند که درجستجوی طلا ، ابریشم ، نیشکر وادویه به سرزمین های جدید پا نهادند.

درقرن نوزدهم میلادی سفرهای دریایی رفته رفته حالت تفریحی به خود گرفتند و ازسال 1858 اولین کشتی های تفریحی در آبهای آزاد حضورداشتند . دهه1930 میلادی دوران طلایی و رونق کشتی های تفریحی – مسافرتی میباشد و فصل جدیدی در تاریخ سفرهای دریایی دراین دهه آغاز گردید و کشتی های عظیم و مجللی همچون کونین مری و کونین الیزابت باظرفیتی بالغ بر 2000 نفر در آبهای اقیانوس اطلس و آرام خودنمایی میکردند .


کشتی کروز

کشتی های تفریحی شهرهایی شناور برآبند و تمامی امکانات رفاهی یک هتل را یکجا درخود جای داده اند .سفر با کشتی های مدرن دریایی ، رضایت هرفرد درهرسن و با هرسلیقه ای را تامین می نماید از کودکان و نوجوانان گرفته تا زوجهای جوانی که در ماه عسل هستند از افرادی که درجستجوی آرامشند تا همسفرانی که علاقه مند به مناظر بکر و رویایی هستند . تماشای طلوع طلایی وغروب سحرانگیزخورشید ازفراز عرشه کشتی ، فرصتی بی نظیر جهت استراحت ، تمدد اعصاب و گریز از زندگی پرجنب و جوش شهری ، بازدید از چند مقصد زیبای گردشگری تنها درعرض چند روز وحس وافعی پرواز برفراز امواج سفید دریا همه وهمه تجربه ای بینظیر وبه یاد ماندنی از سفر با کشتی را درذهن هر مسافر به یادگار می گذارند .


مهمترین امکانات کشتی های تفریحی

رستورانهای متعدد باغذاهای لذیذ و متنوع ، فروشگاه خرید سوغات ، عکاسخانه ، استخر، سالنهای ورزشی و بدنسازی ، آمفی تئاتر، اجرای برنامه های سرگرم کننده و مهد کودک از دیگر امکانات این شهرهای شناور در آب میباشد .

مهمترین ویژگیها ومزایای سفرهای دریایی به طور خلاصه عبارتند از :

-فضایی سالم و آرام بدون هرگونه آلودگی صوتی یا ترافیک

- عدم نیاز به حمل چمدانهای سنگین ازیک هتل به هتل دیگر

- بازدید از چند کشور باحال وهوای مختلف درمدت زمانی کوتاه

-کاهش استرس حاصل از پرواز و استرس موجود درفضای فرودگاهها

- تجربه زندگی دریک هتل لوکس شناور برآب با تمامی امکانات یک شهر

- صرف وعده های غذایی صبحانه ، نهار و شام به صورت رایگان در کشتی

-برخورداری ازهوای پاک ومملو از اکسیژن در دریا بدون هرگونه آلودگی

- بهره گیری از برنامه های تفریحی و نمایشی متنوع و با کیفیت به صورت رایگان

- امکان بازدید از چند مقصد بدون چندین بار ورود وخروج به هتل درشهرهای مختلف


تحقق رویاها به سبک باشکوه

کشتی کروز اسپلندیدا (MSC Splendida) شما را به یک سفر جادویی می‌برد. این کشتی کروز در حالی که میهمانان خود را به دیدن محبوب‌ترین مقاصد جهان دعوت می‌کند، به خودی خود یک مقصد زیبای فراموش نشدنی است.

شما می‌توانید از موسیقی زنده در بارها و رستوران‌های فوق‌العاده متنوع کشتی لذت ببرید، با حق انتخاب‌های زیاد و خوراکی‌های خوش طعم، از غذاهای معتبر مدیترانه‌ای تا Tex-Mex تند و آتشین. شب خود را با نمایشی در سطح جهانی در تئاتر Strand کامل کنید.

همچنین طیف وسیعی از امکانات ورزشی شامل 4 استخر، مسیر ویژه دوندگی، سالن اسکواش و سالن بدنسازی بسیار مدرن در این کشتی کروز وجود دارند.

اسپای فوق‌العاده MSC Aurea آرامش جسمی و روانی را برای شما به ارمغان می‌آورد با ماساژهای بالیایی، آب درمانی، درمان‌های زیبایی پیشرفته، حمام ترکی، سونا، جکوزی و سولاریوم.

حمام آفتاب در محیطی آرام و خصوصی در طبقه آفتاب بالای 18 سال، دارای چشم‌انداز فوق‌العاده از دریا، خدمات اسپا و منو بار اختصاصی، شما را به دنیایی از آرامش هدایت می‌کند؛ در حالی که کودکان و نوجوانان شما سرگرم تفریح و استفاده از امکانات و کلوپ‌های شگفت‌آور مخصوص به خود هستند.


کابین های کشتی MSC Splendida Cruise

کابین Inside

کشتی اسپلندیدا 294 کابین Inside با مساحتی در حدود 13 تا 24 متر مربع دارد (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست)، تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Ocean View

کشتی کروز Splendida دارای 93 کابین Ocean View با مساحتی در حدود 12 تا 29 متر مربع است (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و مجهز به تهویه مطبوع، حمام، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین‌ها همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Balcony

این کشتی کروز از 1143 کابین بالکونی برخوردار است که مساحتی در حدود 17 تا 42 متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین‌ها دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. کابین‌های بالکونی به همراه با خدمات بلا (Bella Experience) و خدمات فانتاستیکا (Fantastica Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Balcony Aurea

کشتی Splendida از 84 کابین بالکونی با خدمات آئورا برخوردار است که مساحتی در حدود 17 تا 42 متر مربع دارند (اتاق‌هایی با سایز بزرگتر برای میهمانان معلول یا با محدودیت حرکتی می‌باشد و اندازه و طرح مبلمان ممکن است متفاوت باشد). این کابین ها دارای تخت دو نفرِه (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) بوده و دارای کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با دوش یا وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق هستند. این کابین های بالکونی همراه با خدمات آئورا (Aurea Experience) ارائه می‌گردند.

کابین Suite/Balcony Aurea

کشتی کروز اسپلندیدا 36 کابین سوئیت با اندازه تقریبی 21 تا 47 متر مربع دارد. بعضی از این کابین‌ها بالکون دارند و بعضی پنجره‌های سراسرنمای (پانوراما) بسته شده دارند. تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

کابین Yacht Club Deluxe Suite

66 تا از سوئیت‌های کشتی کروز اسپلندیدا، سوئیت‌های دلوکس با خدمات Yacht Club هستند. این کابین‌ها بین 26 تا 40 متر مربع مساحت دارند. این کابین‌ها، بالکون دارند و تخت‌های دو نفره آن‌ها می‌توانند به درخواست شما به دو تخت یک نفره تغییر کنند. تهویه مطبوع، کمد لباس بزرگ، سرویس بهداشتی با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق از امکانات این کابین‌ها هستند.

کابین Yacht Club Executive & Family Suite

کشتی کروز اسپلندیدا 3 سوئیت لوکس مخصوص خانواده با عنوان Executive & Family Suite همراه با خدمات انحصاری Yacht Club دارد. مساحت این سوئیت ها در حدود 45 تا 53 متر مربع بوده و پنجره پانورامیک به روی اقیانوس دارند. تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) به همراه کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاو صندوق نیز در اتاق‌ها قرار داده شده‌اند.

کابین Yacht Club Royal Suite

اسپلندیدا 2 سوئیت رویال با خدمات رویایی Yacht Club دارد. این سوئیت‌ها مساحتی در حدود 52 متر مربع داشته و شامل بالکونی اختصاصی به مساحت تقریبی 16 متر مربع هستند. این سوئیت دارای تخت دو نفره (قابل تبدیل به دو تخت تک نفره در صورت درخواست) است. در این سوئیت امکاناتی همچون کمد لباس بزرگ، تهویه مطبوع، حمام با وان، تلویزیون، تلفن، اینترنت WiFi (با پرداخت هزینه)، یخچال و گاوصندوق پیش‌بینی شده است.
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : حرکت : 14 شهریور 97 | بازدید از ۸ شهر اروپا : زوریخ ، میلان ، کن-مونت کارلو ، پالما دو مایورکا ، بارسلون ، آژاکسیو ، رم ، پیزا | تور کشتی کروز دور اروپا تابستان 97

مدت اقامت : ,۱۲ روز دیدار از ۵ کشور : سوئیس، ایتالیا ، موناکو ، فرانسه ، اسپانیا | تور کشتی کروز دور اروپا تابستان ۹۷

شروع قیمت از :

Alitalia

مطالب مرتبط

مسیر های کشتی کروز

مسیر های کشتی کروز

مسیرهای متفاوت کشتی کروز

ادامه مطلب ...
انتخاب کشتی کروز

انتخاب کشتی کروز

شما ممکن است فکر کنید راه های زیادی برای انتخاب به عنوان کروز MSC به عنوان گزینه برای انتخاب وجود دارد وجود دارد. از آنجا که ما ارائه طیف گسترده ای از برنامه های سفر در سراسر جهان برای الهام بخشیدن به همه سلیقه ها و منافع هستیم . نگران نباشید ، واقعا بسیار آسان ! نگران نباشید، خواسته خود را دنبال کنید. کروز خود را انتخاب کنید به کشف آن بشتابید . به سادگی کشتی کروز شما را برای کشف تمام جزئیات آماده می کند و شب شما را به دنیای هنر و سرگرمی ، کلوپ ها و رقص ، تئاتر، موسیقی و... نشان می دهد . رقص شب در سالن پر زرق و برق کشتی و یا جمعیت بزرگ در سرگرم کننده و باز تا وقتی که ساعت کوچک ، شما تبریک فردا قبل از اینکه شما آن را می دانم .

ادامه مطلب ...
امکانات کشتی ها

امکانات کشتی ها

رستوران های متعدد با غذاهای متنوع ،مرکز خرید ،عکاسخانه ،استخر ،سالن های ورزشی ،بدنسازی ،آمفی تاتر ،سینما ،اجرای برنامه های سرگرم کننده سالن های بازی های کامپیوتری و ویدئویی.

ادامه مطلب ...
تور کشتی کروز جزایر یونان |  تور کشتی کروز یونان

تور کشتی کروز جزایر یونان | تور کشتی کروز یونان

تور کشتی کروز جزایر یونان برای سومین سال پیاپی تور جزایر یونان با کشتی کروز Celestyal به صورت انحصاری توسط آژانس مسافرتی گلبرگ سیر برگزار می می گردد. این تور این امکان را به شما می دهد تا از آتن پایتخت کشور یونان و زیباترین جزایر این کشور مانند سانتورینی، میکونوس، کرت و رودوس بدون نیاز به ویزا بازدید نمایید. افتخار می کنیم که در چند سال گذشته میزبان بیش از 2000 نفر از هموطنانمان با درصد رضایت نزدیک به 100 بوده ایم. [(img)|1024426263342001B] حرکت کشتی همانند سال گذشته از بندر چشمه در نزدیکی شهر ازمیر ترکیه خواهد بود، به این جهت این تور با پرواز هواپیمایی ترکیش ایرلاین به ازمیر (از طریق استانبول) آغاز خواهد شد و پس از 1 شب اقامت در هتل 5 ستاره Wyndham Grand شهر ازمیر جهت سوار شدن به کشتی به بندر چشمه ترانسفر خواهید شد. برنامه ی بازدید از شهرها و جزایر یونانی را در ادامه خواهید دید. برخی از ویژگی ها و مزایای این تور: سفر بدون نیاز به ویزا به یونان تجربه سفر دریایی با کشتی کروزی مجلل بازدید از شهر آتن پایتخت کشور یونان و گشت شهری رایگان آتن بازدید از زیباترین و معروف ترین جزایر یونانی، مانند سانتورینی، میکونوس و … صرفه جویی در زمان به جهت سفر با کشتی کروز (بازدید از 7 جزیره فقط در یک هفته) استفاده از خدمات All Inclusive کشتی با کیفیت بالا همراهی راهنمای فارسی زبان و با تجربه، مستقر در کشتی بازدید از شهر زیبای ازمیر ترکیه و امکان خرید و گشت و گذار در این شهر قیمت مناسب و به صرفه متناسب با خدمات دریافتی

ادامه مطلب ...