جزیره جیمز باند در تور پوکت

جزیره ی جیمز باند یکی از پرطرفدارترین جزایر منطقه ی فانگ نگا در تور تایلند است. این منطقه بخش اعظمی از شهرت و محبوبیت خود را به واسطه ی فیلم برداری و پخش فیلم جیمزباند در سال 1974 میلادی پیدا کرده است. انتشار فیلم مردی با اسلحه ی طلایی از سری فیلم های جیمز باند، علاوه بر هیجان همیشگی اش اینبار زیبایی طبیعت منحصربه فردی را به رخ می کشید که توجه اقشار متفاوتی از جای جای جهان را به خود جلب کرد. جزیره ای بسیار زیبا که وجود صخره های بزرگ آهکی عمودی آن را خارق العاده می کند. جزیره ی جیمز باند در تور پوکت و منطقه ی فانگ نگا بی واقع شده است.

@title


تور تایلند | تور پوکت


جزیره جیمز باند در منطقه فانگ نگا بی در تور پوکت

فانگ نگا بی منطقه ای به مساحت 400 کیلومتر است که به غیر از جزیره ی جیمز باند حدود 100 جزیره ی معروف دیگر دارد. هریک از این جزایر به سبب اشکال متمایز و منحصربه فرد و همچنین طبیعت زیبایی که دارند، در کتاب رکوردهای گینس به ثبت رسیده اند. در میان این جزایر جزیره ی جیمز باند طرفداران زیادی دارد. قسمت های بالایی جزیره ی جیمز باند پهن و قسمت های پایینی آن باریک است و از آنجاییکه این جزیره تحت حفاظت پارک ملی قرار دارد، هیچ نوع قایقی مجاز به نزدیک شدن به این جزیره نیست و تنها راه بازدید این جزیره از طریق قایق های کوچک و یا ساحل کوچک و بی نظیر Koh Ping Ghanامکان پذیر می گردد.

@title


ساحل Koh Ping Ghan در جزیره جیمز باند در تور پوکت

ساحل Koh Ping Ghan را می توان یکی ازمناظر فوق العاده زیبای جزیره ی جیمز بانددانست. این ساحل، یک صخره ی بسیار بلند است که غارهای کوچک زیادی در درونش جای گرفته اند. بازدید از این غارها و تماشای مناظر آن هیجان و حیرت گردشگران را برمی انگیزد و نوید یک سفر جذاب و به یادماندنی را به آنان می دهد. شنا کردن در آب های کریستالی و زلال جزیره نیز یکی از بهترین لذت های سفر به جزیره ی جیمزباند است.

@title


چشم انداز تماشایی از جزیره جیمز باند در تور پوکت

جزیره ی جیمز باند با طبیعت بی نظیر خود، یک چشم انداز تماشایی از درختان سبز نارگیل در کنار دریا دارد که هر بیننده ای را بر سر ذوق می آورد. این جزیره یکی از بهترین موقعیت ها برای علاقه مندان به عکاسی است. عکس هایی که در این منطقه گرفته می شود، می تواند آلبوم خاطراتتان را مملو از پوسترهای شگفت انگیز گرداند. برای جلوگیری از ورود آب به دوربینتان بهتر است یک کیف ضدآب به همراه داشته باشید، اگرچه در اغلب تورها یک کیف پلاستیکی به شما داده می شود.

@title


تور پوکت
مطالب مرتبط

دیدنی های پوکت | جاهای دیدنی پوکت تایلند

دیدنی های پوکت | جاهای دیدنی پوکت تایلند

هنگامی که اسم پوکت به میان می آید، اغلب افراد در ذهن خود سواحل ناب را تصور می کنند.واقعیت این است که پوکت جزیره ای بسیار فراتر از ساحل و دریاست و جاذبه های تاریخی و فرهنگی فراوانی دارد. این در حالی است که برخی از گردشگران خارجی مدت کوتاهی را برای گردش در سواحل [(link)|پوکت|http://www.golbargtravel.com/تور-پوکت-تایلند]اختصاص می دهند، غافل از اینکه پتانسیل این شهر برای اقامت گردشگران بسیار بالاتر است. [(img)|1024428228041001B]

ادامه مطلب ...