کشور مالزی را بشناسید، تور کوالالامپور |تور سنگاپور

مالزی به عنوان یک کشور توریستی چندسالی است که توجه مسافرین و گردشگران ایرانی را به خود جلب نموده و افراد زیادی از کشورمان علاقه مند به سفر به مالزی هستند. برای سفر به هر کشوری آگاهی نسبت به ویژگی ها و شرایط آن منطقه موجب می شود تا به بهترین وجه از لحظات خود در طول سفر استفاده کرد.

@title


تور مالزی تور کوالالامپور تور کوالالامپور سنگاپور تور کوالالامپور پنانگ تور کوالالامپور لنکاوی


مکان‌های دیدنی و جذابیت های گردشگری در تور مالزی

مالزی کشوری در جنوب شرقی آسیا است و جاذبه های گردشگری فراوانی در آن وجود دارد. سواحل بسیار زیبا و نیلگون، جنگل های انبوه و سرسبز، همراه با جزیره های جذاب و دیدنی تنها بخشی از این جاذبه ها هستند.در کشور مالزی تفریحات آبی دارای جایگاه ویژه ای است. می توان گفت مالزی یکی از مهمترین مقاصد علاقه مندان به غواصی در دنیا به حساب می آید. در اکثر اوقات سال،غواصان زیادی برای شنا در زیر آب به این کشور سفر می کنند.

@title


توصیه های گردشگری و مذهب در تور مالزی

مردم کشور مالزی به عنوان یک کشور مسلمان دارای اعتقادات مذهبی هستند، بنابراین بهتر است در سفر به این کشور آقایان با خانم ها دست ندهند. همچنین رعایت شئونات اسلامی در مکان های مذهبی این کشور الزامی است. توصیه می کنیم قبل از عکس گرفتن به خصوص در مکان های مذهبی، اجازه بگیرید. این برخورد مؤدبانه باعث می شود تا در نزد مردم مالزی احترام بیشتری داشته باشید.

@title


آداب و رسوم مردم شهر کوالالامپور در تور مالزی

پایتخت این کشور کوالالامپور نام دارد. در این شهر فرهنگ مردم مالزی و آداب و رسوم مختلف آنها به خوبی قابل لمس است. همچنین هتل ها، مراکز خرید و رستوران های درخور توجهی در پایتخت این کشور وجود دارد.سفر به مالزی می تواند با هر بودجه ای انجام شود و در آنجا برای گردشگران هتل های خوب با قیمت های مناسب وجود دارد.

@title


بازارهای شبانه و فرهنگ و رسوم در تور مالزی

یکی از نکات جالب توجه در کشورهای جنوب شرقی آسیا، وجود بازارهای شبانه است. در مالزی این بازارها از غروب شروع به کار کرده و کالاهایشان را با قیمت ارزانی به فروش می رسانند. این بازارهای شبانه مکان بسیار مناسبی برای آشنایی بیشتر با فرهنگ و رسوم مردم مالزی است.

@title


آب و هوای منطقه ای کشور مالزی در تور مالزی

کشور مالزی از نظر آب و هوایی یک کشور باران زا است. در طول یک سال، دو فصل بارانی در این کشور آسیایی وجود دارد؛بنابراین طبیعی است که بیشتر ماههای سال باران ببارد. اگرچه خطر باران های سیل آسا و موسمی در برخی مواقع وجود دارد، اما در اغلب روزهای سال بدون هیچ دغدغه ای می توان به این کشور زیبا سفر نمود.

@title


تنوع غذایی و میوه های مالزی در تور مالزی

نکته ی بسیار جالب در کشور مالزی این است که بیشتر غذاها و میوه های آن منحصر به همان کشور بوده و در هیچ کجای دنیا یافت نمی شود. به همین خاطر یکی از جذابیت های سفر به مالزی، تجربه طعم ها و غذاهای جدید در طول سفر به این کشور است.

@title


تور مالزی

تور کوالالامپور

تور کوالالامپور سنگاپور

تور کوالالامپور پنانگ

تور کوالالامپور لنکاوی
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : شهریور 97

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,2590000تومان

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ژانویه 2018

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ویژه زمستان 96 |کوالالامپور سنگاپور لحظه آخر

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | 4 شب کوالا + 3 شب سنگاپور

شروع قیمت از :

Emirates Airlines

تاریخ اعتبار : ویژه ژانویه 2018

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور 4 شب کوالالامپور +3 شب پنانگ ويژه تعطیلات تابستان 1397

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | تور کوالالامپور پنانگ تابستان ۹۷ | تور مالزی + پنانگ تابستان 97

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ویژه خرداد 97 | تور مالزی + سنگاپور تابستان 97

مدت اقامت : ,4 شب کوآلالامپور 3 شب سنگاپور تابستان ۹۷

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور مالزی تابستان 97 | قیمت تور مالزی | تور مالزی ارزان قیمت malaysia، تور لحظه آخری مالزی

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | تور مالزی تابستان 97 + قیمت تور | تور مالزی تابستان 97|آفر تور مالزی تیر مرداد شهریور ۹۷

شروع قیمت از :

Mahan Air

مطالب مرتبط

جزایر ایده آل و سواحل طلایی مالزی

جزایر ایده آل و سواحل طلایی مالزی

مالزی سرزمینی با مردم صمیمی و ملتی که شگفتی های طبیعی بسیاری با آنان عطا شده است به شما خوش آمد می گوید .از نظر جغرافیایی مالزی از شمال با تایلند و سنگاپور هم مرز می باشد. و از سوی شمال با ایالتهای صباح و ساراواک خود در مجاورت بروبرونئی قرار گرفته است . مالزی با 4500 کیلومتر خط ساحلی و جزایر و سواحل بسیار زیبای خود جلوه خاصی در آسیا دارد . این کشور با تنگه مالاکا در غرب ، دریای چین جنوبی در شرق و دریای آندمان در شمال غربی ، تعدادی از این گنجینه ها ی طبیعی را در خلیج ها و خور ها ی آرام خود به طرز حیرت آوری دربر دارد . دنیای اعجاب آمیزی از مرجان ها و حیات دریایی در ته آبهای کبود رنگ مالزی در انتظار آن است که کشف شود .

ادامه مطلب ...
پارک های آبی در مالزی

پارک های آبی در مالزی

از میان بخشهای مختلف این مجموعه تفریحی، پارک آبی سان وی لاگون از شهرت بیشتری برخوردار است و این مجموعه را با نام پارک آبی سان وی لاگون می شناسند

ادامه مطلب ...
سرگرمی های بی وقفه مالزی

سرگرمی های بی وقفه مالزی

هیجان و سر گرمی های بی وقفه در ارتفاعات گنتینگ - که معروف به شهر تفریحات است ، پایانی ندارد.. این مکان بر فراز ارتفاعات گنتینگ واقع است و با اتومبیل و تله کابین قابل دسترسی است . در آنجا انتخاب با شماست : پارک سرپوشیدخ - پارک هوای آزاد - استخر سرپوشیده با بارش آب گرم و یا پارک آبی رو باز . میتوانید با نمایشهای شعبده بازی هیجان انگیز و یا اسکیت روی یخ همراه شوید و اوج نشاط را تجربه کنید .

ادامه مطلب ...