جاذبه های دیدنی شهر ژوهانسبورگ

ژوهانسبورگ که به آن ژبورگ یا ژوزی می گویند بعنوان مرکز حمل و نقل آفریقا صرفا تخته پرشی برای سفر به دیگر بخشهای آفریقای جنوبی یا این قاره محسوب میشود.با اینحال بهترین تفریحات مغازه ها و هتلها را دارد .

این شهر در تابستان بهترین است.گرم صبح های آفتابی که به عصرهای کمی طوفانی تبدیل میشوند با باران های سیل آسا که زودگذر هستند و شهر را تر و تازه میکنند.


مرکز شهر


مرکز شهر

مرکز شهر ژوهانسبورگ ترکیبی رنگارنگ از آسمانخراشها،بازارهای کوچک هندی و مغازه های موتی سنتی آفریقایی است که در آن کارکنان اداری شانه به شانه گداها و دستفروشها حرکت میکنند.

در تمام مرکز شهر آزادسازی محدودیت برای خرید و فروش در خیابان باعث شده تا صدها دستفروش غرفه هایی راه اندازی کردند یا فقط پارچه ای روی زمین انداخته و هرچیز قابل تصویری را می فروشند .

در شمال مرکز شهر باغ وحش ژوهانسبورگ در رزبانک قرار دارد که برای مراکز خرید و نمایشگاههای هنر در zoo lake در روزهای یکشنبه معروف است.

در همان نزدیکی حومه نوروود و ملویل برای بیرون غذا خوردن خوب است.

در غرب بازار نیوتان یک مرکز خرید بزرگ بتونی به سبک مغولی از خیابان بری تا خیابان اصلی کشیده شده است.


جاذبه ها شامل:

پارک و معدن طلای گلدریف

دهکده فرهنگی لسدی

موزه آپارتاید


ژوهانسبورگ (شهر طلا)

شهر تضادها ، شهر طلا و شهری که فقر و ثروت در جوار یکدیگربه حیات خود ادامه میدهند : به ژوهانسبورگ خوش آمدید .تاریخ این شهر فراز و نشیبهای بسیاری را به خود دیده است .شهری که با اولین معادن کوچک طلا در آفریقای جنوبی پا به عرصه ظهور گذاشت و ظرف مدت چند دهه ثروتمندترین شهر پالایش طلا در کل دنیا شد و سرانجام به اصلی ترین مرکز اقتصادی و صنعتی کشور تبدیل گردید .


نوع اقتصاد :

ژوهانسبورگ قلب اقتصادی و تجاری آفریقای جنوبی و در عین حال پر جمعیت ترین شهر این کشور است .ژوهانسبورگ از ثروتمندترین شهرها در کل قاره آفریقا است و چیزی در حدود 10 درصد تولید ناخالص ملی آفریقا در جنوب صحرای بزرگ آفریقا در این این ابر شهر آفریقای جنوبی تولید می گردد.
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تا پایان بهمن 95

مدت اقامت : ,9 شب و 10 روز

شروع قیمت از : ,11.500.000تومان