پنانگ

پنانگ یکی از مشهور ترین تفریحگاه های اقامتی مالزی است. این ایالت شامل جزیره پنانگ و باریکه ای از سرزمین اصلی است.این باریکه نامیده می شود که به نام شناخته شده می شود. مرکز آن جرج تاون است که یکی از شهر های عمده مجذوب کننده با بناهای تاریخی و سوابق فرهنگی می باشد. خط ساحلی شمالی پنانگ با گستره ای از شنهای طلایی و آبهای پرتلالو، مکان شناخته شده ای برای خارجیان و دیدارکنندگان محلی جهت گذراندن تعطیلات می باشد.


ساحل محبوب پنانگ


اقامتگاه ساحلی مطلوب

باتوفرینقی که در امتداد جاده ساحل شمال غربی جرج تاون واقع شده است یکی از محبوبترین سواحل پنانگ می باشد، که در آن ردیفی از هتلها و اقامتگاه ها با استاندارد های بین المللی واقع شده است. غرق در نور آفتاب شوید یا با آرامش در ساحل لم بدهید و یا از هیجانهای قایق سواری در قایق های موزی شکل و جت اسکی لذت ببرید. همچنین میتوانید به پاراسیلینگ (کایت با کشش قایق ) بپردازید و ضمن ماجراجویی و هیجان چشم انداز ساحل را از آسمان تماشا کنید.

هنگام غروب خورشید باتوفرینقی با بازارهایی روباز خود که در آن همه نوع اجناس دریایی تا اجناس کادویی اغوا کننده برای فروش عرضه می شود. حیات تازه ای می یابد و حال و هوایی کارناوال مانند به خود می گیرد. به هنرمندان محلی بنگرید که هنرهای توام با ریزه کاری و پیچیدگی خود را با ساخت صنایع دستی و رنگ آمیزی و طراحی روی پارچه در معرض دید قرار می دهند. با قدم زدن در این مکان بازار های آن را که برای خریداران جذابیت دارند مفتخر سازید.


تانجونگ بونگاه اقامتگاه ساحلی مطلوب دیگری در پنانگ است. اقامتگاههای لوکس بسیاری در اینجا تعطیلات ساحلی آرامش بخشی را ارائه می نمایند. جذابیت عمده تانجونگ بونگاه ناشی از خلیج ها و پناهگاههای ساحلی بسیار دنج آن است که دارای صخره های عظیم و تخته سنگهای غول پیکر می باشد. در مننتهی الیه جاده ساحلی شمال غربی ، تلوک باهانگ واقع شده است.

در ساحل پر منظره آن یک هتل لوکس منحصر به فرد آرامش اغوا کننده ای را برای آنان که خلوت کردن با خود را ترجیح می دهند به ارمغان می آورد. در نزدیکی آن یک باغ با گیاهان استوایی، با مجموعه زنده ای از بیش از 500 گونه متنوع از گل و گیاهان از مالزی و گوشه کنار جهان وجود دارد. در این مکان دره ای با وسعت 8 هکتار واقع است که به عنوان بزرگترین ویترین نمایش انواع گیاهان استوایی و ادویه های منطقه مشهور است.

در منتهی الیه غرب از طرف تلوک باهانگ، سواحل بسیاری وجود دارد که در کنار مسیر های پردرختی آرمیده اند. سواحل طبیعی و دست نخورده در پارک ملی پنانگ یک گردش عالی را میان چشم اندلزی پر تنوع از گل و گیاه و حیوانات جزیره میسر میسازد.

ساحل میمون یک نقطه دنج در شمال غربی جزیره است که برای گذراندن یک پیک نیک آرام در زیر سایه ی درختان کاسوانیاس، ایده ال است. دوستداران ماجراجویی میتوانند در طول راه جنگل از ساحل میمون تا فانوس دریایی موکاهد به کاوش بپردازند. این فانوس بر بلندی صخره ای به ارتفاع 785 پا قرار گرفته است.

کمی دورتر، ساحل کراچوت محیطی دست نخورده و مناظری مطلوب عکاسان را عرضه می دارد. در زمین های آن سوتر، دریاچه ای بسیار ممتاز با آبی دو گونه صاف و تازه از یک سو و آب دریا از سوی دیگر به جذابیت محیط می افزاید. همه این سواحل با قایق یا به صورت پیاده روی و گردش از طریق "تلوک باهانگ" قابل دسترسی است.علاوه بر این از قایق های عمومی یا قایق های خصوصی می توان استفاده کرد. علاقه مندان به دیدن پرندگان یا مشتاقان طبیعت میتوانند در طول راه جنگل از مشاهده میمونها سنجابها و دیگر حیوانات کوچک لذت ببرند.

در کناره های شرقی ساحل، جزیره جرجاک منظره بدیعی را به وجود می آورد.
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : پایان تیر

مدت اقامت : ,6 شب و 7 روز

شروع قیمت از : ,2.995.000

Atlasglobal Airlines

تاریخ اعتبار : آبان ۹۶

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : ژانویه 2018

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از :

Mahan Air

تاریخ اعتبار : ویژه بهمن 96 | تور پوکت با پرواز مستقیم تای ایرویز

مدت اقامت : ,8 شب و 9 روز | تور پوکت تک با پرواز تای ایرویز

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : تا پایان دی ماه

مدت اقامت : ,6 شب و 7 روز

شروع قیمت از : ,1975000تومان

مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است