لنکاوی

لنکاوی بزرگترین جزیره از مجمع الجزایری است که اندکی دور از ساحل در ایالت قدح در شمال خاور دور شبه جزیره مالزی قرار گرفته است. این جزیره د رمیان 99 مجمع الجزایر همچون گوهری میدرخشد.

لنکاوی مقصدی برای گذراندن تعطیلات متنوع با امکانات و زیر سازی در سطح جهانی است. این جزیره دارای یک فرودگاه مدرن بین المللی،راههای عالی، تفرجگاههای با شکوه، هتلهای اقتصادی، اقامتگاه های بسیار لوکس و رقابتهای هیجان انگیز گلف میزبان فعالیت های تفریحی می باشد.

گردشگرانی که از طریق دریا قصد ورود به این جزیره را دارند، در اسکله شهر بزرگ کوا پیاده می شوند. در جنوب شرقی جزیره خانه های شهرکی، هتلها و مراکز خرید بسیاری واقع شده است. یک مجسمه عقاب بارز و بزرگ در میدان پر رفت و آمد عقاب قرار دارد که از دور به هنگام رسیدن به جزیره قابل مشاهده است. بر طبق فرهنگ مردم محلی، لنکاوی اسمش را از عقاب با هلانگ گرفته است.


سواحل لنکاوی

سواحل پرمنظره لنکاوی مجموعه کاملی برای یک تعطیلات سرشار از خوشی و لذت است.ساحل تانجانگ رو در 22 کیلومتری شمال کوا، با حاشیه ای از درختان کازواریان است که این ساحل نام محلی خود را از آن گرفته است. این ساحل ماسه ای پهناور، آرامش بکر و بی نظیری را عرضه می دارد و محلی ایده آل برای پیک نیک است. غروب خورشید در اینجا در شعله ای نارنجی و قرمز حقیقتا منظره ای دیدنی است.

در خط ساحلی غربی لنکاوی کناره های دانایی، خلیج بوراو و تنگا قرار دارد. از بازی در زمین گلف 18 حفره ای خلیج دانایی و از چشم انداز زیبای لنکاوی لذت ببرید. کسانیکه تمایل دارند روزشان را در خلیج بورائو بگذرانند، می توانند قایقی اجاره کنند و در جزیره به گشت و گذار بپردازند. از سوی دیگر می توان به پارک بندری تلاگا رفت و از اقامتگاه دریایی با امکانات وسیع در ساحل کوک بهره مند شد.

ساحل سنانگ که فقط 3کیلومتر با فرودگاه بین المللی لنکاوی فاصله دارد. ساحلی است که از نظر امکانات اقامتی دارای چندین هتل لوکس و دهها کلبه ییلاقی با قیمت مناسب و اقتصادی و رستوران است.بسیاری از ورزش های آبی در اینجا در ساحلی مطلوب در دسترس است که برای همه شادی و هیجان به ارمغان می آورد.

اقامتگاه های درجه یک در هتل های مدرن یا در کلبه هایی ییلاقی راحت در گوشه و کنار جزیره وجود دارد. در رستوران های هتلها و یا در فضای باز انواع متنوعی از غذاهای محلی و بین المللی را با موسیقی زنده و یک محیط شاداب و پرنشاط میتوانید تجربه کنید.


پارک دریایی

پارک دریایی پایار در فاصله 19 مایل دریایی در جنوب لنکاوی واقع شده است. به این پارک بروید و از امکانات غواصی عمیق و سطحی آن لذت ببرید. جزایر سگانتی، کاکا و لمبو جزایر دیگری هستند که پارک دریایی در آنها نیز ساخته شده است. برای کسانیکه از رفتن به دریا ابا دارند، می توانند در قایقی که ته آن شیشه ای است قرار بگیرند و به تماشای دنیای زیر آب که بدون هیچ مانعی در زیر قایقشان قرار گرفته بپردازند. قایق های سریع یا کاتاماران ها می توانند ظرف یک ساعت دیدار کنندگان را از لنکاوی به پارک دریایی برسانند.

لنکاوی تجربه بازگشت به طبیعت را به همه ارائه می دهد. دیدار کنندگان با دیدن آبشارها و غار های پر رمز و راز در میابند که لنکاوی فراتر از مان مطلوب برای عاشقان سواحل است.

لنکاوی میزبان و ارائه دهنده جاذبه های هیجان انگیزی برای همه نوع مسافران پیر و جوان است. بیایید و تنوع زندگی گیاهان و جانوران آبزی را در دنیای زیر آب لنکاوی کشف نمایید. در اینجا بزرگترین آکواریوم کشور مالزی برای عموم وجود دارد که در آن موجوداتی مانند ماهی های پهن برقی ، کوسه ها، مارماهی ها، لاک پشت های سبز همراه با ماهیهای عجیب و غریب و گیاهان دریایی را می توانید مشاهده کنید. همچنین مراکز جالب صنایع دسته و مغازه های مخصوص هدایا در گوشه و کنار جزیره وجود دارد که کالاهایی مانند وسایل طراحی روی پارچه و ظروف نقره را عرضه می دارد. نمایش ها و کارهای فرهنگی و کارگاه های طراحی روی پارچه می توانند در این مراکز لذت بخش باشند. افرادی که مایل باشند فرصت را مغتنم بدانند و از یک ماساژ مطلوب برای داشتن اعصابی راحت و آرام نیز شادابی پنهان جنگل های استوایی بهره مند شوند. میتوانید سری به چشمه های آب معدنی بزنند. با وجود تنوع اجناس جالب در منطقه آزاد تجاری که از لنکاوی می توان انتخاب کرد. خرید در اینجا واقعا لذت بخش است. از قیمت های اغوا کننده اجناس، از ظروف مفرغی و عطرها گرفته تا نوشیدنیها و چرم، خرید را مقاومت ناپذیر میسازد.


راههای دسترسی

از طریق جاده

دیدار کنندگان مسافر از طریق جاده بایستی از کوالا قدح یا پرلیس کوالا که نقاط اصلی عزیمت با قایقهای مسافربری به لنکاوی است، حرکت کنند. مسافرت از کوالالامپور به کوالا قدح در حدود 6 ساعت طول میکشد. در حالیکه کوالا پرلیس یک ساعت دورتر است.

از طریق هوایی

خطوط هوایی مالزی و هواپیمایی آسیا که دارای قیمت هایی اقتصادی و ارزان می باشد. خدمات هوایی مستقیمی را از فرودگاه بین المللی کوالالامپور (کی ال آی ا) عرضه می کنند.
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار :

مدت اقامت :

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : شهریور 97

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,2590000تومان

Mahan Air

تاریخ اعتبار : تا پایان دی ماه

مدت اقامت : ,6 شب و 7 روز

شروع قیمت از : ,1975000تومان

مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است