تفریحات جزیره بالی

جاذبه های گردشگری جزیره ی بالی بسیار زیاد و جذاب می باشد. که شامل موزه بالی که یکی از بهترین مجموعه ها از حکاکی های باشکوه ، ظروف سفالی و منسوجاتی خاص است ، و معبد مادر که بزرگترین و مقدس ترین معبد هندو در بالی است .

از جاذبه های تفریحی جزیره بالی می توان به پارک فیل ها ، پارک آبی واتر بوم ،قایق سواری در تنداب ، سافاری ، غواصی ، بانجی جامپینگ اشاره نمود .

و همچنین ازدیگر جاذبه های طبیعی می توان منطقه اوبد ، سواحل نوزا دوآ ، جنگل میمون ها ، کینتامانی را معرفی کرد .


پارک فیل ها

قایق سواری در تنداب از محبوب ترین و معروف ترین سرگرمی هایی است که در بالی وجود دارد. در رفتینگ شما سوار بر قایق های مخصوص شده ضمن لذت بردن از هیجان رویارویی با امواج رودخانه ،از میان جنگل ها، کوهها، دشتها، مزارع، روستا ها و ... گذر کرده وبه تماشای مناظری می نشینید که با هیچ وسیله دیگری میسرنمی باشدرفتینگ فعالیتی مهیج،ماجراجویانه، تفریحی وورزشی است و درطبیعت انجام میشود.برای انجام اینورزش نیازی به ورزشکاربودن و یا مهارت داشتنشما نبوده هر شخصیکه دوستدار هیجان است می تواند با شرکت در تورهای روزانه آن و با اتکاء به مهارت راهنما این کار را تجربه نماید. این تفریح بسیار هیجان انگیز هم در بالی مشتریان خاص خودش رو هم داره. در این برنامه از شما با صرف نهار هم پذیرائی خواهد شد. قیمت این تور یک روزه هم در بالی مابین 62 تا 65 دلار تعیین شده است


این پارک که رسما توسط وزیر گردشگری اندونزی در سال 2000 در جزیره بالی افتتاح شده است، عضو رسمی انجمن جهانی باغ وحش بوده و مطابق با استانداردهای بین المللی برای مراقبت و حمایت از حیوانات فعالیت مینماید و به عنوان بهترین پارک جهانی فیل ها شناخته شده است .

این پارک در زمینی به مساحت 2 هکتار می باشد و هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می نماید. شما می توانید در این پارک تجربه جدیدی را با فیل ها داشته باشید . به آنها غذا دهید ، از نزدیک آنها را لمس کنید ، با فیل ها عکس بگیرید و بالاخره فیل سواری کنید هم درخشکی و هم در دریاچه و رودخانه.

برنامه های باغ فیل ها به شرح زیر است :

نمایش فیل ها شامل نشان دادن چگونگی استحمام فیل ها ، نحوه آموزش آنها و نمایش مهارت های آنها در عملیات جنگلبانی.

فیل سواری در این بخش شما سواربر پشت فیل ها به مدت یک ساعت به گردش در مناطق بکر و دست نخورده جنگل می پردازید.

پس از آن بازدید کنندگان به باغ برگشته و با نهار و میوه های استوائی پذیرایی خواهند شد.

این پارک هر روز از ساعت 8 صبح تا 18 برای عموم باز است




تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تا آذر 96

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,2990000

Mahan Air

مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است