کلیسای ساگرادا فامیلیا کجاست ؟| تور اسپانیا

کلیسای ساگرادا فامیلیا کلیسایی بسیار زیبا و چشم نواز است که در کشور اسپانیا و شهر بارسلون جای دارد. تصویر این بنا یکی از تصاویر همیشگی کاتالوگ های تور اسپانیا است. ساگرادا فامیلیا به معنای خانواده ی مقدس، بی شک یکی از شگفت انگیزترین جاذبه های کشور اسپانیا است که سالیانه نزدیک به دو میلیون و هشتصد هزار گردشگررا به خود جذب می کند.این کلیسا یکی از مقاصد اصلی مراجعه کنندگان به تور اسپانیا است.

@title


کلیسای ناتمام اما باشکوه اسپانیا در تور اروپا


سازه با شکوه کلیسای ساگرادا فامیلیا در تور اروپا

آغاز ساخت بنای این سازه ی باشکوه در ابتدا به سفارش حزب محافظه کار شهر بارسلون انجام گرفت و زمانی که بودجه ی مربوطه به پایان رسید،گائودی معمار بنا، ابتدا با پول خود و سپس با استفاده از کمک های مردمی فرآیند ساخت کلیسا را ادامه داد.

@title


معماری کلیسای ساگرادا فامیلیا در تور اروپا

حاصل زحمات این معمار نابغه، کلیسایی با 95 متر طول و 60 متر عرض بود که ارتفاع برج مرکزی آن تا 170 متر می رسید. معماراین کلیسا با الهام از قله های کوهستان مقدس مونتسرات که در شهر بارسلون قرار دارد، انحناهای عجیبی به ساختمان کلیسا داده که بسیار جالب توجه هستند. برج های کلیسا با مجسمه های سنگی پیچ و تاب خورده به گونه ای زینت داده شده اند که گویی تکه های اضافی از سنگ های تراشیده شده هستند.

@title


ساخت و ساز کلیسای ساگرادا فامیلیا در تور اروپا

معمار گائودی تا به لحظه ی مرگ، تنها موفق به تکمیل سردابه، یک ورودی و یکی از برج ها شد. سه برج دیگر و ورودی شمال شرقی این بنای خارق العاده در سال 1930 میلادی به ساختمان کلیسا افزوده شد. چند سال پس از آن، جنگ های داخلی موجب از بین رفتن برخی از نقشه ها و ویرانی فضای کارگاه گشت و ادامه ی ساخت و تکمیل ساختمان کلیسا را تا سال 1952 میلادی به تعویق انداخت. پس از این زمان اگرچه ساخت و ساز کلیسا از سر گرفته شد، اما به دلیل کشمکش های داخلی، بسیار کند پیش می رفت.

@title


موزه کلیسای ساگرادا فامیلیا در تور اروپا

طبقه ی همکف کلیسا، موزه ی گائودی قرار دارد که در آن آثار قابل توجهی در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است. هرچند هنوز ساختمان کلیسای ساگرادا فامیلیای شهر بارسلون به پایان نرسیده است؛ اما از سال 1984 میلادی یونسکو این بنا را در فهرست بناهای تاریخی خود جای داد. می توان یکی از علل اصلی این اتفاق را معمار هوشمند و خوش قریحه ی این بنا دانست.

@title


زمان تخمین اتمام کلیسای ساگرادا فامیلیا در تور اروپا

هرچند زمانی که راهنمایان تور اسپانیا برای اتمام ساختمان کلیسای ساگرادا فامیلیا تخمین می زنند، سال 2020 تا 2040 میلادی است و شایعاتی مبنی بر وجود اشتباهاتی در نقشه های جدید شنیده می شود؛ اما بدون شک،شگفتی و شکوهی که این بنا به بیننده منتقل می کند، وصف نشدنی خواهد بود. سردر ورودی شکوه و افتخار هنوز تکمیل نشده و مشخصاً مانند سایر ورودی ها به چهار برج بلند مزین خواهد شد. 12 برج به نشان از حواریون و برج مرکزی 170 متری به نشان از مسیح مقدس برافراشته گشته اند. 5 برج دیگر نیز نمادهایی از مریم مقدس و چهار قدیس هستند.

@title

تور اسپانیا

@title


تور اروپا ، تور اسپانیا
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تور کشتی کروز تابستان ۹۷ | اقامت در هتلهای ٤ستاره و کروز ٥ستاره با کابینهای بالکن دار، همراه با صبحانه، ناهار، شام و نمایشهای دیدنی و امکانات تفریحی

مدت اقامت : ,9 روز سفر دریایی با کروز باشکوه MSC FANTASIA و بازدید از 4 کشور: سوئیس، فرانسه، موناکو و اسپانیا

شروع قیمت از : ,نرخ پرواز به روز ریال

تاریخ اعتبار : زمان حرکت : سه شنبه, 6 شهریور 1397 Tuesday, 28.August 2018 | 3 شب زوریخ - برن + 2 شب برلین - هامبورگ + 11 شب کروز و دیدار از: دریای شمال، اسلو نروژ، دریای بالتیک، استکهلم سوئد، تالین استونی، سن پترزبورگ روسیه، خلیج فنلاند، هلسینکی فنلاند + 3 شب آمستردام + بروکسل بلژیک + 3 شب پاریس

مدت اقامت : ,دیدار از 10 کشور: سوئیس، آلمان، نروژ، سوئد، استونی، روسیه، فنلاند، هلند، بلژیک، فرانسه | بازدید از 12 شهر (9 پایتخت) اروپا: زوریخ، برن، برلین، هامبورگ، اسلو، استکهلم، تالین، سن پترزبورگ، هلسینکی، آمستردام، بروکسل، پاریس

شروع قیمت از : ,4990 یورو,3490000تومان

Alitalia

تاریخ اعتبار : ویژه 11 خرداد 96

مدت اقامت : ,8 شب و 9 روز

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : حرکت : 27 آذر 97 | 8 روز سفر رویایی به اروپا با کروز باشکوه MSC MAGNIFICA و بازدید از 3 کشور: ایتالیا، اسپانیا، فرانسه

مدت اقامت : ,8 روز | دیدار از 4 شهر اروپایی شامل رم + جنوا + مارسی + بارسلون | شامل ۲ شب رم + ۵ شب کروزو دیدار از دریای مدیترانه + بندر جنوا ایتالیا و مارسی فرانسه و بارسلون اسپانیا

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : پاییز ۹۷ | تور اروپا 97 | تور اروپایی 97 | تور بارسلون اسپانیا

مدت اقامت : ,قیمت تور اروپا 97 | قیمت تور اروپا ۹۷ |تورهای اروپا 97

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : نوروز 97| پکیج تورهای خارجی اروپایی نوروز 97

مدت اقامت : ,9 روز | تور اروپا نوروز ۹۷ | تور نوروز 97 اروپا

شروع قیمت از : ,2530000تومان,1990 یورو

مطالب مرتبط

درباره ی فرانسه

درباره ی فرانسه

فرانسه در جهان شماره یک مقصد گردشگری است، فرانسه جایی است برای همه ی اقشار اعم از پیر و جوان ، شرقی و غربی ، به همین دلیل آن را در جهان شماره یک مقصد گردشگری می نامند . فرانسه کشوری مناسب برای استراحت در زمان تعطیلات هم برای خانواده ها و همچنین برای جمعی از دوستان جوان مناسب می باشد . شهر های فرانسه شامل سواحل ، کو های بلند ، رود های زیبا و مکان های تاریخی ، تفریحی می باشد .

ادامه مطلب ...
جاذبه های گردشگری فرانسه

جاذبه های گردشگری فرانسه

پاریس • پاریس از معروف‌ترین مقاصد توریست‌های جهان است سالانه حدود ۴۵ میلیون نفر توریست از پاریس دیدن می‌کنند. • تعداد زیادی از آثار دیدنی، موسسات و پارک‌های مشهور جهان در این شهر قرار دارند.پاریس همچنین با دارا بودن ۴۷۸٬۰۰۰ درخت سرسبزترین پایتخت اروپا می‌باشد. • نام پاریس برگرفته از نام گروهی از افراد قوم گل به نام پاریزی‌ها می باشد. که در دوره استیلای روم نام این شهر به «لوتشیا» تغییر کرد، اما در زمان یولیانوس پادشاه روم نام شهر دوباره به پاریس تغییر یافت. • پاریس دارای القاب متعدد زیادی است، اما مهم‌ترین نام آن «شهر نور» (به فرانسوی: La Ville lumiere) است. این نام هم به مرکزیت این شهر در زمینه علم و تحصیلات و هم به پر نور بودن این شهر در شب‌ها برمی‌گردد. • این شهر به، شهر ادبیات، سینما، فلسفه، تئاتر، مد ، و شهر خوردنی‌های رنگارنگ معروف است. • درکوچه‌های باریک محله‌ای روبروی کلیسای نوتردام منتهی به بلوار سن‌میشل تجمع رستوران‌های مختلف را شاهد خواهید بود که، رستوران دارها و مغازه‌دارها در هر فصلی هم که باشد دم درب ایستاده‌اند و گردشگران را به داخل دعوت می‌کنند. • کوچه‌های سن‌میشل یکی از بهترین مکان‌ها برای گذراندن شب در پاریس است. • پاریس شهر غذاها، کافه‌ها و رستوران‌هاست. حتی ساندویچ‌های پاریس هم با بقیه‌ی جاها فرق می‌کند. • ادامه‌ی بلوار سن میشل به بلوار سن ژرمن در مرکز شهر منتهی می‌شود که پایگاه نویسندگان و روشنفکران پاریسی است و نزدیک به رود سن و دانشگاه سوربن است.

ادامه مطلب ...