ده جاذبه برتر کشور فیلیپین | تور فیلیپین | تور مانیل

فیلیپین کشوری در شرق آسیا است که بیش از هفت هزار جزیره درون خود جای داده است. در این جزایر مناظر شگفت آوری وجود دارند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند. سواحل دست نخورده و آرام، مناظر طبیعی بسیار زیبا و مکان های تاریخی بسیار تماشایی بخشی از جذابیت این جزایر را به خود اختصاص داده اند. آشنایی با فرهنگ مردم محلی و قبایل بومی هر یک از این جزایر، خاطره ای فراموش نشدنی برای بازدید کنندگان به همراه خواهد داشت.

جاذبه های برتر کشور فیلیپین در تور فیلیپین

@title


آبسنگ مرجانی توباتا در تور فیلیپین

آبسنگ مرجانی توباتا که در دریای سولو قرار گرفته در واقع یک پارک ملی دریایی است. این آبسنگ دو بخش اصلی دارد که به نام های جزیره ی مرجانی شمالی و جزیره ی مرجانی جنوبی شهرت یافته اند. این جزایر توسط کانالی به طول 8 کیلومتر و عمق زیاد از یکدیگر متمایز می شوند. یکی از لذت بخش ترین قسمت های بازدید از آبسنگ مرجانی توباتا، امکان غواصی در صخره های آن است. صخره هایی کم عمق که پوشیده از مرجان هایی است که همانند گوهر در دریا می درخشند.


کلیسای سن آگوستین ، مانیل در تور فیلیپین

@title سنت آگوستین یک کلیسای بسیار زیبا با قدمتی فراوان است که در طی زمان از آسیب ناشی از زلزله ها و آتش سوزی های زیادی جان سالم به در برده است. ساخت این کلیسا به سال 1589 باز می گردد و قدیمی ترین کلیسای تور فیلیپین محسوب می شود. روی درب ورودی کلیسا کنده کاری های بسیار زیبایی حک شده و سالن اصلی به سبک معماری مکزیکی به شکل یک صلیب لاتین ساخته شده است. سقف کلیسا در سال 1800 توسط هنرمندان ایتالیایی به شکل بی نظیری بازسازی گردیده است.


آتشفشان مایون در تور فیلیپین

@title آتشفشان مایون همانند مخروطی کاملاً مقارن است و به واسطه ی همین شکل شهرت زیادی دارد. ارتفاع این آتشفشان به بیش از 2400 متر می رسد و فعالیت های زیادی همانند کمپینگ، کوه نوردی، پیاده روی و عکاسی بر روی آن انجام می گیرد. آتشفشان مایون در طول 400 سال گذشته 49 بار فوران کرده که مخرب ترین آن در سال 1817 اتفاق افتاده است. اثرات این تخریب را می توان در ساختمان برج ناقوس کلیسا و کلیسای باروک مشاهده کرد. با قطعیت می توان گفت که این آتشفشان، فعال ترین آتشفشان در سراسر تور فیلیپین است.


جزیره مالاپاسکوا در تور فیلیپین

@title جزیره ی مالاپوسکوا یک جزیره ی کوچک است که موقعیت آن برای غواصی بسیار عالی بوده و به همین سبب در بین گردشگران از محبوبیت خاصی برخوردار است. مناظر طبیعی و شگفت انگیز این جزیره به خیال پردازی های رؤیایی می ماند که در ذهن متصور می شویم. آب روشن کریستالی، درختان سرسبز و زیبا با میوه هایی همچون نارگیل و باغ های مرجانی رنگارنگ از جمله ی این مناظر رؤیایی است. از دیگر جاذبه های جزیره ی مالاپاسکوا می توان به وجود گونه های کمیاب آبزی و نوعی کوسه در آبهای آن اشاره کرد.


شهر پورتو گلارا در تور فیلیپین

@title پورتو گلارا شهر ساحلی بسیار زیبایی است که در جنوب شهر مانیل قرار گرفته است. این شهر ساحلی تنوع گسترده ه ای به لحاظ وجود گونه های دریایی دارد و با سواحل پر زرق و برق خود توانسته گردشگران زیادی را به خود جذب کند. محبوب ترین سواحل این شهر ساحل سفید و ساحل سابانگ می باشد. از دیگر جاذبه های ساحلی این منطقه می توان به بندر طبیعی مول بای اشاره کرد که انبوهی از مرجان ها و گونه های مختلف ماهی در آن به چشم می خورد. همچنین در شهر پورتو گلارا هتل ها، رستوران ها و مناطق اقامتی زیادی برای رفاه حال گردشگران در نظر گرفته شده است.


پورتو پرنسیا، رودخانه زیرزمینی در تور فیلیپین

@title پورتو پرنسیا جزیره ی بسیار زیبا و کم نظیری است که به بهشت زمینی شهرت دارد. علت این نام گذاری را می توان مناظر بکر و ناب و حیات وحش فوق العاده تماشایی این منطقه عنوان کرد. در پورتو پرنسیا بلندترین رودخانه ی زیرزمینی جهان جای گرفته که زیبایی این ساحل زیبا را کامل می کند. از این رودخانه ی طبیعی برای کشتیرانی نیز استفاده می شود.


جزیره دونسل در تور فیلیپین

@title دونسل جزیره ای بسیار تماشایی در استان سوروسوگون است. آبشارهای فوق العاده زیبا، دهکده های ماهیگیری و غارهای کمتر شناخته شده ی دونسل، از جمله جذابیت های این جزیره ی ساحلی است. در بین ماههای نوامبر و ژوئن گردشگران بسیاری برای تماشای کوسه نهنگ های غول پیکر به این جزیره سفر می کنند. گردشگران علاوه بر بازدید از کوسه ها می توانند با قایق از میان جنگل های حرا و درختان خرما گذر کنند و در شب به نظاره ی نقطه های نورانی که توسط کرم های شب تاب ایجاد می شوند، بپردازند.


تپه های شکلاتی در تور فیلیپین

@title تپه های شکلاتی نام مجموعه ای از تپه ها در جزیره ی بهل است که ویژگی خاص آنها اشکال غیرمتعارفشان می باشد. این مجموعه شامل بیش از 1660 تپه است که در مرکز جزیره قرار دارند. تپه های شکلاتی در فصل تابستان پوشیده از درختان و گیاهان سرسبز هستند و در فصل های کم باران به رنگ قهوه ای در می آیند و همانند نامشان شکلاتی رنگ می شوند.


جزیره بوراکای در تور فیلیپین

@title بوراکای جزیره ای بسیار کوچک است. اما این کوچکی نباید شما را از دیدن مناظر و استراحتگاه های فوق العاده زیبای آن منصرف گرداند. این جزیره امکانات تفریحی و سرگرمی بی شماری دارد که نشاط و شادابی فراوانی را به گردشگران می بخشد. از جمله ی این تفریحات می توان به غواصی، چتر بازی، دوچرخه سواری، اسب سواری، کایت و .. اشاره کرد. همچنین در این جزیره تورهایی وجود دارد که با پیوستن به آن ها می توانید به اکتشاف غارهای آتشفشانی و تالاب های فیروزه ای بپردازید و از تماشای غروب آفتاب لذت ببرید.


شالیزارهای پلکانی بانائو در تور فیلیپین

@title بازدید از شالیزارهای بانائو یکی از بی نظیرترین رخداد هایی است که با تور فیلیپین تجربه خواهید کرد. این شالیزارهای پلکانی در کوه های ایفاگائو قرار دارد. این منطقه حدود 2000 سال پیش توسط قبایل ایفوگائو در دورانی به دور از تکنولوژی و ابزارهای مدرن به وجود آمده است. مردم بومی در زمان حاضر نیز در این منطقه به کشت برنج و سبزیجات می پردازند. همواره از شالیزارهای پلکانی بانائو به عنوان یکی از جالب ترین پروژه های کشاورزی جهان نام برده می شود.


تور فیلیپین
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار :

مدت اقامت :

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : تا پایان زمستان 96

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز

شروع قیمت از :

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : پاییز ۹۶

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز

شروع قیمت از : ,9000000تومان

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : نوروز ۹۷| تور ترکیبی فبلبپین مانیل سبو نوروز 97

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز | ارزانترین تور مانیل و سبو نوروز 97

شروع قیمت از : ,4740000تومان

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : تا ۱۵ اسفند 96 | تور فیلیپین | تور لحظه آخری,تور ارزان

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز | تور مانیل و جزیره بوراکای 96

شروع قیمت از : ,4350000تومان

Qatar Airways

مطالب مرتبط

ده جاذبه برتر کشور فیلیپین | تور فیلیپین | تور مانیل

ده جاذبه برتر کشور فیلیپین | تور فیلیپین | تور مانیل

فیلیپین کشوری در شرق آسیا است که بیش از هفت هزار جزیره درون خود جای داده است. در این جزایر مناظر شگفت آوری وجود دارند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند. سواحل دست نخورده و آرام، مناظر طبیعی بسیار زیبا و مکان های تاریخی بسیار تماشایی بخشی از جذابیت این جزایر را به خود اختصاص داده اند. آشنایی با فرهنگ مردم محلی و قبایل بومی هر یک از این جزایر، خاطره ای فراموش نشدنی برای بازدید کنندگان به همراه خواهد داشت. جاذبه های برتر کشور فیلیپین در [(link)|تور فیلیپین|http://www.golbargtravel.com/تور-فیلیپین-مانیل-قیمت-لحظه-آخری-Philippine-Manila-Tour-Price] [(img)|1024421978931001B]

ادامه مطلب ...
جاذبه گردشگری دهکده ساحلی ال نیدو El Nido شهر مانیل در تور فیلیپین

جاذبه گردشگری دهکده ساحلی ال نیدو El Nido شهر مانیل در تور فیلیپین

خلیج زیبا و فانتزی باکیت یک جزیره ی پوشیده از سنگ های آهکی در کشور فیلیپین است. منظره ساحل بی نقص این خلیج همانند کارت پستالی زیباست که ساعت ها می توانید بدون خسته شدن به آن چشم بدوزید. مکانی بسیار زیبا که کاملاً هم تراز با سواحل مشهور کشورهایی مانند تایلند و ویتنام است. [(img)|1024424880141001B]

ادامه مطلب ...
جزیره زیبا بوراکای فیلیپین

جزیره زیبا بوراکای فیلیپین

جزیره ی بوراکای در کشور فیلیپین با فاصله بیش از سیصد کیلومتر از شهر مانیلا یکی از جاذبه های پرطمطراق این کشور است. این جزیره ی بسیار زیبا با داشتن سواحلی با شن های سفید و فضایی آرام بخش، توانسته مورد تحسین جهانگردان و مجلات گردشگری فراوانی قرار بگیرد. در سال 2012 مجله ی Travel + Leisure عنوان بهترین جزیره ی جهان را به جزیره ی بوراکای داد.

ادامه مطلب ...