13 روز سفر رویایی به اروپا و دیدار از 3 کشور : ایتالیا ، اسپانیا، فرانسه

نام هتل خدمات
قیمت ۲ تخته قیمت ۱ تخته کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال توضيحات موقعیت
قیمت برای هر نفر در اتاق و کابین بالکن دار دو نفره درجه هتل
ALL

16860000 تومان

قیمت برای هر نفر در اتاق و کابین بالکن دار دو نفره
درجه هتل
درجه هتل
خدمات
ALL
نرخ اتاق 2 تخته

16860000 تومان

نرخ اتاق 1 تخته

کودک با تخت

کودک بدون تخت

موقعیت مکانی
توضیحات
  • اطلاعات تور
  • تصاویر
  • ویدیو
نام تور برنامه ریزی شده
13 روز سفر رویایی به اروپا و دیدار از 3 کشور : ایتالیا ، اسپانیا، فرانسه
نوع تور
مسافرت با کشتی
روزهای رفت
جمعه
مدت اقامت
13 روز
تاریخ اعتبار
ویژه 2 تیر 96
مناسب برای
خانواده همراه با کودکان زوج ها افراد مجرد جوانان متخصصان
خدمات
صبحانه نهار شام بیمه مسافرتی گرفتن ویزا سه وعده غذایی و خدمات راهنما فرودگاه گشت شهری ترانسفر فرودگاهی
محل اقامت
هتل
حمل و نقل
هواپیما کشتی تفریحی
نوع پرواز
چارتر
کلاس پرواز
کلاس اقتصادی
نوع بلیط
بلیط رفت و برگشت
توضیحات تور
زندگی در یک هتل لوکس شناور بر آب ، با امکاناتی بی نظیر صرف صبحانه ، ناهار ، شام به صورت رایگان در کشتی بهره گیری از برنامه های تفریحی زیبا و متنوع به صورت رایگان بازدید از چند کشور با آداب و فرهنگ متمایز در مدت زمانی کوتاه بازدید از مقصدهای بکر و دیدنی بازدید از مقاصد گوناگون بدون چندین بار ورود و خروج به هتل ها کاهش استرس پرواز و یا جا به جایی زمینی از شهری به شهر دیگر فضایی سالم و آرام بدون هرگونه آلودگی صوتی و ترافیک شهری تجربه زندگی با مردمی از سراسر جهان در شهری شناور بر آب هوای دریا با یون منفی بسیار زیاد ، اثرات مفیدی را بهمراه دارد. خدمات تور :پروازهاي بين المللي و داخلي ،3 شب اقامت در هتل چهار ستاره در رم با صبحانه ، 7 شب اقامت در کشتي همراه با صبحانه ،ناهار ، شام ، امکانات تفريحي و سرگرم کننده و نمايشهاي ديدني ،3 شب اقامت در هتل چهارستاره در پاريس با صبحانه ،ترانسفرهاي فرودگاهي و بندري ، 5 گشت نيم روز ، بيمه مسافرتي تا سقف 50.000 يورو ، راهنماي مجرب از ايران .
شروع قیمت ها از
3190 یورو 3790000تومان
برنامه سفر
برنامه سفری : : روز اول : پرواز از تهران به رم ، در ساعت 04:10 بامداد جمعه ، 2 تير 96 ، ورود به رم و انتقال به هتل و استراحت ،بعدظهر گشت آشنايي با جاذبه هاي گردشگري رم ، پايتخت امپراتوري رم باستان ، اقامت در رم .

روز دوم : روز آزاد در رم ، اقامت در رم .

روز سوم : ترک هتل ، انتقال به بندر رم جهت سوار شدن به کشتي “ ام اس سي اسپلنديدا ” ،استفاده از امکانات و برنامه هاي تفريحي کشتي ، اقامت در کروز .

روز چهارم : ورود کروز به جزيره سيسيل ايتاليا ، بزرگترين جزيره درياي مديترانه ، بازديد از جاذبه هاي گردشگري بندر بالرمو ، اقامت در کروز .

روز پنجم : ورود کروز به بندر کالياري ، مرکز جزيره سارديني ايتاليا ، امکان بازديد از جاذبه هاي گردشگري کالياري ( اختياري) ، اقامت در کروز .

روز ششم : ورود کروز به جزيره مايورکا اسپانيا ، امکان بازديد از جاذبه هاي گردشگري پالما دو مايورکا ( اختياري ) ، اقامت در کروز .

روز هفتم : ورود کروز به بندر والنسيا اسپانيا ، گشت آشنايي با جاذبه هاي گردشگري شهر والنسيا ، اقامت در کروز .

روز هشتم : ورود کروز به فرانسه ، بندر مارسي ، بازديد از جاذبه هاي گردشگري ، اقامت در کروز .

روز نهم : ورود کروز به بندر جنوا در شمال ايتاليا ، امکان بازديد از جاذبه هاي گردشگري جنوا ( اختياري ) ، اقامت در کروز .

روز دهم : بازگشت کروز به بندر رم ، انتقال به فرودگاه رم براي پرواز از رم به پاريس ، ورود به پاريس و انتقال به هتل ، اقامت در پاريس .

روز يازدهم : گشت بازديد از جاذبه هاي گردشگري پاريس ، اقامت در پاريس .

روز دوازدهم : روز آزاد در پاريس ، اقامت در پاريس .

روز سيزدهم : ترک هتل و انتقال به فرودگاه و پرواز از پاريس به سوي ايران .

تور مرتبط

تاریخ اعتبار : ویژه 2 تیر 96

مدت اقامت : ,13 روز

شروع قیمت از : ,3190 یورو,3790000تومان

تاریخ اعتبار : ویژه 24 خرداد 96

مدت اقامت : ,18 شب

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : ویژه 30 مرداد 96

مدت اقامت : ,17 شب و 18 روز

شروع قیمت از : ,3.990.000 یورو,4.690.000تومان

مقاله مرتبط

تاریخچه سفرهای دریایی

تاریخچه سفرهای دریایی

دریانوردی به صورت گسترده از زمانی آغاز شد که کاشفان درجستجوی سرزمینهای نو و ناشناخته عزم سفرکردند و به دنبال افقهای جدید دل به دریا زدند . بر اثر همین کنجکاوی و شور و شوق دریانوردان بود که سرزمینهای جدیدی همچون آمریکا ، استرالیا ، نیوزلند و بسیاری ازجزایر کوچک و بزرگ دراقیانوسهای اطلس ، آرام، و هند شناخته شدند. از جزایر ماداگاسکار در ساحل شرقی آفریقا گرفته تا جزایر کوچک یخی درقطب شمال سفرهای دریایی به صورت جدی ازقرن 15 میلادی آغاز شد و این پرتقالی ها، اسپانیایی ها و سپس هلندی ها بودند که درجستجوی طلا ، ابریشم ، نیشکر وادویه به سرزمین های جدید پا نهادند. درقرن نوزدهم میلادی سفرهای دریایی رفته رفته حالت تفریحی به خود گرفتند و ازسال 1858 اولین کشتی های تفریحی در آبهای آزاد حضورداشتند . دهه1930 میلادی دوران طلایی و رونق کشتی های تفریحی – مسافرتی میباشد و فصل جدیدی در تاریخ سفرهای دریایی دراین دهه آغاز گردید و کشتی های عظیم و مجللی همچون کونین مری و کونین الیزابت باظرفیتی بالغ بر 2000 نفر در آبهای اقیانوس اطلس و آرام خودنمایی میکردند .

ادامه مطلب ...
فضای کشتی کروز

فضای کشتی کروز

ادامه مطلب ...
مسیر های کشتی کروز

مسیر های کشتی کروز

مسیرهای متفاوت کشتی کروز

ادامه مطلب ...
انتخاب کشتی کروز

انتخاب کشتی کروز

شما ممکن است فکر کنید راه های زیادی برای انتخاب به عنوان کروز MSC به عنوان گزینه برای انتخاب وجود دارد وجود دارد. از آنجا که ما ارائه طیف گسترده ای از برنامه های سفر در سراسر جهان برای الهام بخشیدن به همه سلیقه ها و منافع هستیم . نگران نباشید ، واقعا بسیار آسان ! نگران نباشید، خواسته خود را دنبال کنید. کروز خود را انتخاب کنید به کشف آن بشتابید . به سادگی کشتی کروز شما را برای کشف تمام جزئیات آماده می کند و شب شما را به دنیای هنر و سرگرمی ، کلوپ ها و رقص ، تئاتر، موسیقی و... نشان می دهد . رقص شب در سالن پر زرق و برق کشتی و یا جمعیت بزرگ در سرگرم کننده و باز تا وقتی که ساعت کوچک ، شما تبریک فردا قبل از اینکه شما آن را می دانم .

ادامه مطلب ...
سفر دریایی

سفر دریایی

سفرهای دریایی اکتشافی گرفته تا سفرهای گردشگری ،تعطیلات دریایی و سفر به مقاصد دور و نزدیک در اقیانوس ها و دریاهای آزاد است.

ادامه مطلب ...
امکانات کشتی ها

امکانات کشتی ها

رستوران های متعدد با غذاهای متنوع ،مرکز خرید ،عکاسخانه ،استخر ،سالن های ورزشی ،بدنسازی ،آمفی تاتر ،سینما ،اجرای برنامه های سرگرم کننده سالن های بازی های کامپیوتری و ویدئویی.

ادامه مطلب ...