جاذبه گردشگری دهکده ساحلی ال نیدو El Nido شهر مانیل در تور فیلیپین

خلیج زیبا و فانتزی باکیت یک جزیره ی پوشیده از سنگ های آهکی در کشور فیلیپین است. منظره ساحل بی نقص این خلیج همانند کارت پستالی زیباست که ساعت ها می توانید بدون خسته شدن به آن چشم بدوزید. مکانی بسیار زیبا که کاملاً هم تراز با سواحل مشهور کشورهایی مانند تایلند و ویتنام است.

@title


تور فیلیپین 97 | تور فیلیپین تابستان 97 | تور فیلیپین قیمت


شهر جزیره ای ال نیدو در تور فیلیپین

شهر جزیره ای ال نیدو درون خلیج باکیت قرار گرفته و از لحاظ جغرافیایی در جنوب غربی مانیل و شمال استان پالاوان است. این شهر با داشتن آب و هوای معتدل و بسیار مناسب و نیز مناظر شگفت انگیز، گویی قطعه ای گم شده از بهشت بر روی زمین است. به همین دلیل اِل نیدوتقریباًمقصد تمامی گردشگرانی است که به کشور فیلیپین سفر می کنند.

@title


معرفی جزیره ی ال نیدو در تور فیلیپین

جزیره ی ال نیدو با داشتن شن های نقره گون در سواحل خود منظره ای وصف ناشدنی به وجود آورده و دارای طبیعت آرام و روح نواز است.تماشای غروب خورشید و قدم زدن در کنار اقیانوس و پیاده روی روی شن ها با پاهای برهنه در ساحل لاس کاباناس از خاطره های خوش سفر به این منطقه است. در کنار لذت بردن از مناظر فوق العاده اِل نیدو، تفریحات مهیجی نیز برای گردشگران در نظر گرفته شده است. از جمله این تفریحات می توان به سه چرخه سواری در کنار ساحل و غواصی در دل آب های زلال اشاره نمود.

@title


ساحل نکپان ، یکی از سواحل زیبای اِل نیدو در تور فیلیپین

یکی از سواحل زیبای ال نیدو ، ساحل نکپان است که با موتور سیلکت حدود 45 دقیقه از مرکز شهر فاصل دارد. گستردگی ساحل نکپان در حدود 3 کیلومتر است. این ساحل با داشتن شن‌ هایی به رنگ بژ در مجاورت آب های کریستالی شکل، حال و هوای خاصی دارد.

همچنین ساحل نکپان از بهترین مکان ها برای یک شنای لذت بخش است. در اطراف ساحل کلبه هایی وجود دارد که به منظور پذیرایی از گردشگران با غذاهای دریایی و اسنک های پرطرفدار آماده شده اند. قطعاًپس از مدتی شنا در آب ‌های گرم اقیانوس، صرف یک وعده ی غذایی پر انرژی و لذیذ بهترین تصمیم ممکن برای یک گردشگر خواهد بود.

@title


ساحل هفت کماندو ، یکی دیگر از سواحل زیبای ال نیدو در تور فیلیپین

هفت کماندو ساحل دیگری در شهر ال نیدو است که در جنوب غربی آن واقع شده است.تنها راه دسترسی به این ساحل افسانه ای با استفاده از قایق امکان پذیر است. به احتمال زیاد بازدید از ساحل هفت کماندو و تماشای مناظر زیبای آن، خاطره ای فراموش نشدنی در زندگیتان را خواهد ساخت.

@title


نکات منفی شهر جزیره ای ال نیدو در تور فیلیپین

باید گفت که در کنار حسن ها و زیبایی های بیشماری که وجود دارد، اِل نیدو دارای نکات منفی نیز هست. از جمله ی این نکات منفی می توان به شلوغی و ازدحام موجود در این شهر اشاره کرد که ممکن است گاهی برخی از گردشگران حساس را کلافه کند .

@title


جهت مشاهده تورهای مسیر ال نیدو به صفحه تور فیلیپین مراجعه بفرمایید .
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تا پایان زمستان 96

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز

شروع قیمت از :

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : پاییز ۹۶

مدت اقامت : ,۷ شب و ۸ روز

شروع قیمت از : ,9000000تومان

Qatar Airways

مطالب مرتبط

ده جاذبه برتر کشور فیلیپین | تور فیلیپین | تور مانیل

ده جاذبه برتر کشور فیلیپین | تور فیلیپین | تور مانیل

فیلیپین کشوری در شرق آسیا است که بیش از هفت هزار جزیره درون خود جای داده است. در این جزایر مناظر شگفت آوری وجود دارند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کنند. سواحل دست نخورده و آرام، مناظر طبیعی بسیار زیبا و مکان های تاریخی بسیار تماشایی بخشی از جذابیت این جزایر را به خود اختصاص داده اند. آشنایی با فرهنگ مردم محلی و قبایل بومی هر یک از این جزایر، خاطره ای فراموش نشدنی برای بازدید کنندگان به همراه خواهد داشت. جاذبه های برتر کشور فیلیپین در [(link)|تور فیلیپین|http://www.golbargtravel.com/تور-فیلیپین-مانیل-قیمت-لحظه-آخری-Philippine-Manila-Tour-Price] [(img)|1024421978931001B]

ادامه مطلب ...