4 منطقه پربازدید عمان در تور عمان | تور عمان

عمان کشوری با نظام پادشاهی است که درآمد اصلی حکومت آن از فروش نفت تأمین می شود. اما به تازگی این کشور عربی گام های بلند و مؤثری در صنعت گردشگری برداشته و لذا به نظر می رسد در آینده ای نزدیک، صنعت گردشگری این کشور حرف های زیادی برای گفتن در منطقه ی خاورمیانه داشته باشد.

@title

در ادامه به معرفی 4 منطقه جذاب از جاذبه های تور عمان خواهیم پرداخت که به عنوان پربازدیدترین مناطق گردشگری این کشور شناخته می شوند.

@title


مسقط - فلات مسندم - نزوی - رمال آل وهیبه


مسقط

مسقط به عنوان پایتخت کشور ،دیدنی ترین شهر این کشور است. این شهر می تواند سلیقه ی انواع گردشگران را پوشش دهد. در مسقط انواع جاذبه های گردشگری از جمله برج وقصر، بازارمحلی و موزه، جاذبه های طبیعی مانند ساحل و بندرگاه وجود دارد. کاخ سلطنتی قصرالعلم و برج های آل جلیلی و آل میرانی که برای حفاظت از کاخ اصلی بنا شده اند، نگین های شهر مسقط به حساب می آیند. همچنین مسجد سلطان قابوس یکی دیگر از بناهای زیبای شهر مسقط بوده که معماری بسیار زیبای آن در کنار فرش زیبای ایرانی اش که از بزرگترین فرش های جهان است، چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد.

تور عمان

@title


فلات مسندم

شبه جزیره ی مسندم در شمالی ترین بخش در تور عمان واقع شده و تکه ای جدا از سایر قسمت های عمان است. این شبه جزیره مناظر زیبا و باشکوهی دارد که برای بازدیدکنندگان لذت بخش و روح نواز هستند. طبیعت بکر ودست نخورده، سفر با قایق، تماشای دلفین ها و غواصی بخشی از خاطره های سفر به این جزیره زیبا هستند .

@title


نزوی

نزوی پایتخت سابق در تور عمان ، شهرت امروز خود را مدیون قلعه ی فوق العاده زیبا و شگفت آوری است که در این شهر وجود دارد. در این قلعه ی استوانه ای بسیار زیبا که متعلق به قرن هفدهم میلادی است، شیوه های جالبی برای دفاع در مقابل دشمنان در نظر گرفته شده است. از این جمله می توان به تله های عسل و پنجره هایی با قابلیت تیراندازی به دشمن اشاره کرد. یکی دیگر از جاذبه های عجیب شهر نزوی بازار بز است که دوبار در هفته درهای خود را به روی مردم و گردشگران خارجی باز می کند.

@title


رمال آل وهیبه

در مرکز عمان صحرایی قرار دارد که می توانید زندگی اصیل یک عرب صحرانشین را در آنجا نظاره گر باشید. در این منطقه همه چیز سنت و اصالت خود را حفظ کرده و بازدید از آن برای بسیاری از گردشگران تجربه ای جذاب وخاطره انگیز است. در آل وهیبه می توانید کمی بعد از غروب آفتاب، شتر سواری در صحرای پر ستاره را نیز تجربه کنید.

@title

برای مشاهده قیمت ها و امکانات این تور کلیک کنید : تور عمان

@title


تور عمان
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور عمان - مسقط و صلاله | تور عمان مسقط 97

مدت اقامت : ,3 شب و 4 روز | تور عمان ارزان قیمت Oman، تور تابستان 97 عمان، تور عمان ۹۷

شروع قیمت از : ,2300000

Oman Air

مطالب مرتبط

اطلاعات عمان

اطلاعات عمان

عمان ، کشوری عربی در ساحل جنوب شرقی شبه جزیره عربستان است .

ادامه مطلب ...
مسجد سلطان قابوس، اوج معماری اسلامی عمان

مسجد سلطان قابوس، اوج معماری اسلامی عمان

مسجد جامع سلطان قابوس واقع در شهر مسقط و کشور عمان است. از مسجد سلطان قابوس می توان به عنوان یکی از زیباترین و مدرنترین مساجد جهان نام برد. این مسجد ترکیبی از سبک های معماری اسلامی، عربی و سنتی عمان را به نمایش می گذارد. [(img)|1024422115141001B]

ادامه مطلب ...
آشنایی با غذاهای کشور عمان | تور مسقط | تور عمان

آشنایی با غذاهای کشور عمان | تور مسقط | تور عمان

غذاها بخشی از فرهنگ و شناسنامه ی یک کشورند. خوردن غذاهای محلی یک کشور در طول اقامت در شهرهای مختلف آن، جذابیت ویژه ای دارد و شما را با ذائقه و سلیقه مردم محلی آنجا آشنا می سازد. عمان کشوری در خاورمیانه است که نگاه به لیست غذاهای سنتی آن در مقایسه با غذاهای کشورهایی مثل کشورهای آفریقا،تعجب و حیرت کمتری را در شما ایجاد خواهد کرد. در ادامه قصد داریم شما را با بخشی از غذاها و خوراکی های عمان آشنا سازیم. [(img)|1024428978242001B]

ادامه مطلب ...