4 منطقه پربازدید عمان

عمان کشوری با نظام پادشاهی است که درآمد اصلی حکومت آن از فروش نفت تأمین می شود. اما به تازگی این کشور عربی گام های بلند و مؤثری در صنعت گردشگری برداشته و لذا به نظر می رسد در آینده ای نزدیک، صنعت گردشگری این کشور حرف های زیادی برای گفتن در منطقه ی خاورمیانه داشته باشد.

@title

در ادامه به معرفی 4 منطقه جذاب از جاذبه های کشور عمان خواهیم پرداخت که به عنوان پربازدیدترین مناطق گردشگری این کشور شناخته می شوند.

@title


مسقط - فلات مسندم - نزوی - رمال آل وهیبه


مسقط

مسقط به عنوان پایتخت کشور عمان ،دیدنی ترین شهر این کشور است. این شهر می تواند سلیقه ی انواع گردشگران را پوشش دهد. در مسقط انواع جاذبه های گردشگری از جمله برج وقصر، بازارمحلی و موزه، جاذبه های طبیعی مانند ساحل و بندرگاه وجود دارد. کاخ سلطنتی قصرالعلم و برج های آل جلیلی و آل میرانی که برای حفاظت از کاخ اصلی بنا شده اند، نگین های شهر مسقط به حساب می آیند. همچنین مسجد سلطان قابوس یکی دیگر از بناهای زیبای شهر مسقط بوده که معماری بسیار زیبای آن در کنار فرش زیبای ایرانی اش که از بزرگترین فرش های جهان است، چشم هر بیننده ای را به خود خیره خواهد کرد.

@title


فلات مسندم

شبه جزیره ی مسندم در شمالی ترین بخش عمان واقع شده و تکه ای جدا از سایر قسمت های عمان است. این شبه جزیره مناظر زیبا و باشکوهی دارد که برای بازدیدکنندگان لذت بخش و روح نواز هستند. طبیعت بکر ودست نخورده، سفر با قایق، تماشای دلفین ها و غواصی بخشی از خاطره های سفر به این جزیره زیبا هستند .

@title


نزوی

نزوی پایتخت سابق عمان ، شهرت امروز خود را مدیون قلعه ی فوق العاده زیبا و شگفت آوری است که در این شهر وجود دارد. در این قلعه ی استوانه ای بسیار زیبا که متعلق به قرن هفدهم میلادی است، شیوه های جالبی برای دفاع در مقابل دشمنان در نظر گرفته شده است. از این جمله می توان به تله های عسل و پنجره هایی با قابلیت تیراندازی به دشمن اشاره کرد. یکی دیگر از جاذبه های عجیب شهر نزوی بازار بز است که دوبار در هفته درهای خود را به روی مردم و گردشگران خارجی باز می کند.

@title


رمال آل وهیبه

در مرکز عمان صحرایی قرار دارد که می توانید زندگی اصیل یک عرب صحرانشین را در آنجا نظاره گر باشید. در این منطقه همه چیز سنت و اصالت خود را حفظ کرده و بازدید از آن برای بسیاری از گردشگران تجربه ای جذاب وخاطره انگیز است. در آل وهیبه می توانید کمی بعد از غروب آفتاب، شتر سواری در صحرای پر ستاره را نیز تجربه کنید.

@title

برای مشاهده قیمت ها و امکانات این تور کلیک کنید : تور عمان

@title


تور عمان
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور عمان - مسقط و صلاله | تور عمان مسقط 97

مدت اقامت : ,3 شب و 4 روز | تور عمان ارزان قیمت Oman، تور تابستان 97 عمان، تور عمان ۹۷

شروع قیمت از : ,2300000

Oman Air

مطالب مرتبط

اطلاعات عمان

اطلاعات عمان

عمان ، کشوری عربی در ساحل جنوب شرقی شبه جزیره عربستان است .

ادامه مطلب ...
4 منطقه پربازدید عمان

4 منطقه پربازدید عمان

عمان کشوری با نظام پادشاهی است که درآمد اصلی حکومت آن از فروش نفت تأمین می شود. اما به تازگی این کشور عربی گام های بلند و مؤثری در صنعت گردشگری برداشته و لذا به نظر می رسد در آینده ای نزدیک، صنعت گردشگری این کشور حرف های زیادی برای گفتن در منطقه ی خاورمیانه داشته باشد. [(img)|1024423324041001B] در ادامه به معرفی 4 منطقه جذاب از جاذبه های کشور [(link)|عمان|http://www.golbargtravel.com/تور-عمان-ارزان-قیمت] خواهیم پرداخت که به عنوان پربازدیدترین مناطق گردشگری این کشور شناخته می شوند. [(img)|1024426324041001B]

ادامه مطلب ...