گردشگری در کشور عمان

عمان به عنوان کشور کوچک و نفت خیزی خاورمیانه ای در سال های اخیر سیاست گذاری های بسیاری در جهت جذب توریست و گردشگر انجام داده است تا بتواند از این طریق جایگزینی بر درآمدهای نفتی خود داشته باشد. مسئولین این کشور با سرمایه گذاری ویژه ای که در این بخش کرده اند، توانسته اند در سالهای اندکی هتل های بسیار باشکوه و مجلل احداث کنند، کیفیت خطوط هوایی و آژانس های مسافرتی خود را بهبود بخشند و تسهیلات خدماتی فراوان دیگری به وجود آورند.

@title


تور عمان ، تور ارزان عمان ، قیمت تور عمان


ورود گردشگر به کشور عمان

آمارهای متعدد منتشر شده نشان از تأثیر مثبت سرمایه گذاری های انجام شده بر میزان جذب گردشگران خارجی توسط این کشور دارد. در سال های اخیر علاوه بر اینکه میزان ورود گردشگر به کشور عمان افزایش قابل ملاحظه ای پیدا کرده، سهم این بخش در تولید ناخالص داخلی کشور عمان نیز افزایش چشمگیری یافته است.

@title


معرفی شهر مسقط و سلاله در تور عمان

مسقط پایتخت کشور عمان، شهر زیبا و ساحلی کهعلاوه بر سواحل زیبا و تفریحات مربوط به آن، بناهای تاریخی و مذهبی باشکوهی نیز دارد. وجود هتل ها، فروشگاهها و رستوران های مجلل، مسقط را به یک شهر مدرن و امروزی تبدیل کرده است. شهر سلاله نیز در کنار مسقط، دیگر شهر توریستی عمان به حساب می آید. سلاله همجوار با دریا و کوهستان است و به همین سبب سرسبزی های زیادی دارد. وجود چشم انداز های بسیار زیبا در سلاله گردشگران زیادی را به این شهر ساحلی کشانده است.

@title


جاذبه های توریستی تور عمان

تک جاذبه های زیادی در عمان وجود دارد که عجیب، زیبا و حیرت آورند. از جمله این جاذبه ها می توان به مجسمه ی کندرسوز اشاره کرد. مجسمه ای که بر فراز پارک ریام قرار گرفته و تصویر ظرفی را نشان می دهد که در آن کندر در حال دود کردن است. این مجسمه یکی از نمادهای کشور عمان در بین گردشگران خارجی محسوب می شود. جاذبه ی دیگر کشور عمان غار مجلس الجن است. این غار بسیار عجیب عمقی بیشتر از یک برج 50 طبقه دارد! باستان شناسان عمان عنوان می کنند که هرم خوفو مصر را می توان در این غار طویل به راحتی قرار داد.

@title


آینده گردشگری تور عمان

در سند چشم انداز 2040 کشور عمان میزان ورود گردشگر به این کشور سالیانه 5 میلیون نفر برآورد شده و سهم بخش گردشگری از تولید ناخالص داخلی بایستی افزایش قابل توجهی یافته باشد. به نظر می رسد کشور عمان تمام تلاش خود را برای رسیدن به این مقصود انجام داده تا بتواند از تمامی ظرفیت های خود در بخش گردشگری استفاده کند. کشوری که قطعاً در سالهای نه چندان دور حرف های بسیار زیادی در زمینه گردشگری از آن خواهیم شنید.

@title
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور عمان - مسقط و صلاله | تور عمان مسقط 97

مدت اقامت : ,3 شب و 4 روز | تور عمان ارزان قیمت Oman، تور تابستان 97 عمان، تور عمان ۹۷

شروع قیمت از : ,2300000

Oman Air

تاریخ اعتبار : تا پایان تعطیلات تابستان 97 | تور ارزان لحظه آخری تابستان عمان ۹۷

مدت اقامت : , 3 شب و 4 روز | تور عمان بهار 97 | تور عمان تابستان 97 | آفر قیمت تور عمان

شروع قیمت از : ,2280000تومان

مطالب مرتبط

اطلاعات عمان

اطلاعات عمان

عمان ، کشوری عربی در ساحل جنوب شرقی شبه جزیره عربستان است .

ادامه مطلب ...
4 منطقه پربازدید عمان در تور عمان | تور عمان

4 منطقه پربازدید عمان در تور عمان | تور عمان

عمان کشوری با نظام پادشاهی است که درآمد اصلی حکومت آن از فروش نفت تأمین می شود. اما به تازگی این کشور عربی گام های بلند و مؤثری در صنعت گردشگری برداشته و لذا به نظر می رسد در آینده ای نزدیک، صنعت گردشگری این کشور حرف های زیادی برای گفتن در منطقه ی خاورمیانه داشته باشد. [(img)|1024423324041001B] در ادامه به معرفی 4 منطقه جذاب از جاذبه های [(link)|تور عمان|http://www.golbargtravel.com/تور-عمان-ارزان-قیمت] خواهیم پرداخت که به عنوان پربازدیدترین مناطق گردشگری این کشور شناخته می شوند. [(img)|1024426324041001B]

ادامه مطلب ...