زیباترین شهر صربستان نووی ساد کجاست ؟

نووی ساد یکی از زیباترین شهرهای کشور صربستان است. این شهر زیبا که در منطقه ی وویوودینا قرار گرفته، پس از بلگراد دومین شهر بزرگ صربستان محسوب می شود. تاریخ بنای شهر نووی ساد به سال 1964 میلادی بازمی گردد. در آن زمان تاجران صربی با توجه به موقعیت تجاری مناسبی که در این مکان وجود داشت، تصمیم گرفتند آن را به یک مرکز تجاری تبدیل کنند. این شهر بخش زیادی از زیبایی اش را مرهون کوههایFruška Gora و رود دانوب است که در نزدیکی آن واقع شده اند.

@title


تور صربستان


دلایل سفر به نووی ساد در تور صربستان

نووی ساد یک منطقه ی بسیار دلنشین با فضایی دل انگیز و لذت بخش است و به دلیل وجود پارک های متعدد، سرسبزی و زیبایی مخصوص به خود را دارد. بسیاری از افراد، نووی ساد را به واسطه یفستیوال مشهور اگزیت می شناسند و می توان گفت یکی از بارزترین دلایل سفر به این شهر، شرکت در فستیوال موسیقی اگزیت است.

@title


جاذبه گردشگری نووی ساد در تور صربستان

نووی ساد را می توان شهر مورد علاقه ی جوانان دانست. این شهر با رقص و موزیک و زندگی های شبانه عجین شده و سرگرمی و تفریحات فراوانی در آن یافت می شود. همچنین بناهای تاریخی متعددی در نووی ساد وجود دارد که بازدید از آنها با جذابیت های فراوانی همراه است. یکی از زیباترین این بناها پترووارادین Petrovaradin نام دارد که یک قلعه ی تاریخی زیبا است و فستیوال اگزیت در آن برگزار می گردد. ساختمان های تاریخی این شهر متعلق به قرن نوزدهم بوده و دارای معماری بی نظیری است. آثار و بناهای تاریخی مرکز شهر نووی ساد یکی از نقاط قوت گردشگری این شهر محسوب می شوند.

@title


فستیوال موسیقی اگزییت در تور صربستان

یکی از مشهورترین فستیوال های موسیقی اروپا فستیوال اگزیت نام دارد که در شهر نووی ساد صربستان برگزار می شود. اولین بار این فستیوال توسط یک جنبش دانشجویی در سال 2000 میلادی و با عنوان صلح و دموکراسی در صربستان و منطقه ی بالکان اجرا شد. امروزه این فستیوال در شهر نووی ساد با حضور هنرمندان مطرحی در سطح بین المللی به اجرا در می آید. این فستیوال موسیقی سبک های مختلفی همچون پاپ، راک، دنس، هیپ هاپ، الکترونیک، متال و... را در بر می گیرد و علاقه مندان به هر کدام از این شاخه ها می توانند از شنیدن صدای موسیقی محبوبشان لذت ببرند.

@title


اراک و نووی ساد در تور صربستان

نووی ساد مردمان خونگرم و بسیار مهمان نوازی دارد و در کنار آنها احساس غربت به شما دست نمی دهد. این شهر همچنین در سال 2007 میلادی با شهر اراک که یکی از شهرهای زیبای کشورمان است، به عنوان خواهرخوانده معرفی شده اند.

@title

تور صربستان

@title


تور صربستان
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تابستان 97 | تور صربستان + بلگراد تابستان ۹۷ | مجری مستقیم تور صربستان

مدت اقامت : ,4 شب و 5 روز |تور صربستان ارزان تابستان 97 |تور صربستان تابستان 97

شروع قیمت از :

Qeshm Airlines

مطالب مرتبط

در حال حاضر مطلبی مرتبط درج نشده است