سه جزیره بکر از طبیعت سیشل

سیشل نام مجموعه ای بی نظیر از 115 جزیره واقع در سواحل شرقی قاره آفریقا است که هرکدام از این جزایر زیبایی و طبیعت خاص خود را دارد. این جزایر به قدری زیبا و منحصربه فرد هستند که به بهشت آفریقا ملقب شده اند.


تور جزیره سیشل نوروز 97 ، تور سیشل نوروز 97 ، تور سیشل تابستان ٩۷ ، تور سیشل نوروز ٩۷


گردشگری و سفر به سیشل

با سفر به سیشل می توانید از مناظری دیدن کنید که تا به حال کمتر با آن مواجه شده اید. این جزایر به دلیل اینکه از آب و هوای گرم و استوایی برخوردارند، در همه ی ماههای سال مقصد قشری از گردشگران هستند. البته باید گفت که برای بهره مندی از تمام تفریحات و امکانات این جزایر فوق العاده باید ماههای خاصی را در نظر گرفت.

@title


بهترین زمان سفر به سیشل

به طور مثال ماه های می و سپتامبر بهترین زمان برای موج سواری و ماه های اپریل و اکتبر بهترین فرصت برای مشاهده ی پرنده های خاص و متفاوت در سیشل هستند. جذابیت های جزایر سیشل بسیار زیاد است اما در این متن با سه جزیره بکر و دوست داشتنی سیشل آشنا خواهید شد.

@title


جزیره ماهه در تور سیشل Mahé Island

بزرگترین و مشهورترین جزیره ی سیشل با مرکزیت شهر ویکتوریا شناخته می شود. این جزیره بیش از 60 ساحل فوق العاده زیبا و بکر را در خود جای داده وطبیعت آن یکی از بی نظیرترین مناظری است که تا کنون با آن مواجه شده اید. کوه های بلند، جنگل های انباشته و حیات وحش دریا و خشکی، این جزیره را به منطقه ای بی بدیل در قاره آفریقا تبدیل کرده است.

@title


جزیره کوساین ذر تور سیشل Cousine Island

این جزیره ی زیبا محل زندگی گونه های گیاهی و جانوری نایاب و یا در حال انقراض است. از جمله ی این جانوران می توان به گونه های عجیب لاک پشت منقاردار و کبوتر دریایی دم باریک اشاره کرد. سفر به این جزیره و گشت و گذار در دل طبیعت برای علاقه مندان به گونه های جانوری خاص بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

@title


جزیره ی لادیگوئه در تور سیشل La DigueIsand

جزیره ی لادیگوئه یک مکان بکر و آرام، عاری از هرگونه آلودگی و شلوغی است و می تواند یکی از بهترین نقاط جهان برای ریلکس کردن و آرامش یافتن باشد. شهرت این جزیره از جزایر سیشل بیشتر به واسطه سنگ ها گرانیتی خارق العاده ایست که همچون جواهرات زینتی، ساحل آن را زیبا کرده اند. یکی از عوامل بکر ماندن این جزیره راه نیافتن تکنولوژی به درون آن است. به طوریکه ساکنان محلی از روش های سنتی برای حمل و نقل استفاده کرده و اقامتگاههای در نظر گرفته شده برای گردشگران نیزدارای بافت محلی و بومی است. این وجه از ساحل لادیگونه باعث شده تا این جزیره در میان گردشگران خارجی از محبوبیت ویژه ای برخوردار باشد.

@title

جهت مشاهده تورهای مسیر سیشل به صفحه تور سیشل مراجعه بفرمایید .
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تا پایان تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 | قیمت تور سیشل |قیمت و فروش ارزانترین تور جزیره سیشل تابستان 97

مدت اقامت : ,5 شب و 6 روز | تور سیشل - قیمت تور سیشل تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 ، مشاهده پکیج‌ها و لیست قیمت

شروع قیمت از :

Qeshm Airlines

تاریخ اعتبار : تا پایان تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 | قیمت تور سیشل |قیمت و فروش ارزانترین تور جزیره سیشل تابستان 97

مدت اقامت : ,5 شب و 6 روز | تور سیشل - قیمت تور سیشل تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 ، مشاهده پکیج‌ها و لیست قیمت

شروع قیمت از :

Qatar Airways

مطالب مرتبط

آب و هوا ی جزیره سیشل

آب و هوا ی جزیره سیشل

جزایر سیشل آب و هوای دریایی و استوایی همراه با نسیم ملایم که تحت تاثیر جریانات دریایی می باشند. در این منطقه از جهان دمای هوا در سال متفاوت است. در ماه می درجه حرارت به 24 الی 30 درجه سانتی گراد می رسد. میزان بارش در در دامنه کوه های ویکتوریا سالانه بین 29 میلی متر تا 36 میلی متر گزارش شده است. در دیگر جزایر سیشل، بارندگی اندکی کمتر است. در سردترین ماه های سال (ژوئیه تا اوت) حداقل دمای هوا معمولاً به 24 درجه سانتی گراد می رسد. بادهای جنوب شرقی اغلب از ماه می تا نوامبر می وزد و این زمان، بهترین فصل برای سپری کردن اوقات در سیشل به شمار می رود. بیشترین میزان رطوبت هوا 80 درصد است که در ماه های سال یعنی دسامبر تا آوریل به وجود می آید.

ادامه مطلب ...
طبیعت سیشل

طبیعت سیشل

در جزیره اتفاقی مانند از دست دادن تنوع زیستی از زمانی که انسان برای اولین بار در منطقه پا گذاشت ، از جمله ناپدید شدن بسیاری از لاکپشتهای غول پیکر از جزایر گرانیتی ، قطع جنگل ساحلی و در سطح میانی ، و انقراض گونه مانند شاه بلوط کنار چشم سفید، طوطی کوچک دم دراز سیشل، و تمساح آب شور. با این حال، به مراتب کمتر از انقراض در جزایر مانند موریس یا هاوایی تا حدودی به دلیل مدت کوتاه تر از اشغال انسان (از 1770) بود. امروز سیشل برای موفقیت در حفاظت از گیاهان و جانوران آن شناخته شده است .از پرندگان نادر سیشل سیاه طوطی ، پرنده ملی کشور ، در حال حاضر محافظت می شود.

ادامه مطلب ...
ماههMahe  بزرگ ترین جزیرۀ  مجمع الجزایر سیشل

ماههMahe بزرگ ترین جزیرۀ مجمع الجزایر سیشل

ماهه، جزیره ای با 28 کیلومتر طول و 8 کیلومتر عرض، جایگاه بزرگترین جزیره و قطب فرهنگی-اقتصادی را در میان دیگر جزایر سیشل، به خود اختصاص داده است. این جزیره میزبان جاده ها و فرودگاه بین المللی سیشل بوده و پایتخت این کشور محسوب می شود. ماهه حداکثر 90% از کل جمعیت جزیرۀ سیشل را که در حدود 72700 نفر برآورد شده اند، در خود جای داده است. این جمعیت قومیت های مختلفی از آفریقایی، هندی، چینی و اروپایی را شامل می شود. ماهه با داشتن پس زمینه ای از کوه های گرانیتی که ارتفاع قله های آنان به 1000 متر می رسد، گنجینۀ فوق العاده ای از عنصر فلور است که در طول سالیان متمادی بر روی هم انباشته شده اند. گیاهان بومی بسیار نادری که زینت بخش جنگل های کوهپایه ای ماهه هستند را در هیچ جای دنیا نمی توان یافت. از جمله مهمترین این گونه ها می توان به درخت " چتر دریایی"، گیاهان گوشتخوار کوزه ای و ارکیده وانیلی سیشل اشاره کرد. بعد از اولین بازدید کشور بریتانیا از ماهه در سال 1609، کسی پا به این جزیره نگذاشت تا اینکه در سال 1742 لازار پیکائول به این منطقه سفر کرد. در این دوره جزیرۀ ماهه کم­کم تحت سلطۀ فرانسویان در آمد. استعمار فرانسه در این جزیره تا سال 1814 ادامه یافت و پس از آن به دولت بریتانیای کبیر واگذار شد. کشور سیشل نهایتاً در سال 1976 به کشوری مستقل تبدیل شد. ماهه نقش قطب حمل و نقلی را در میان جزایر مجاور سیشل ایفا کرده و گشت و گذار در آن ها را ممکن می سازد. تمام پروازهای داخلی جزیرۀ سیشل توسط شرکت "ایر سیشل" از همین جزیره انجام می شود. شما می توانید با اتومبیل در یک گشت 2 تا 5/2 ساعته در جزیرۀ ماهه، از جاذبه ها، اماکن فرهنگی و طبیعت آن نهایت بهره را ببرید.

ادامه مطلب ...
سیشل کجاست ؟

سیشل کجاست ؟

سیشل مجمع الجزیره از 115 جزیره در اقیانوس هند در آفریقا که پایتخت آن ویکتوریاست.

ادامه مطلب ...