جذابیت های جزیره سیشل در تور سیشل | تور سیشل

حتما این جمله را قبلا شنیده اید که هرگاه از شلوغی ها و استرس های زندگی روزمره به تنگ آمدید، چشمان خود را ببندید و خودت را در منطقه ای آرام و سبز با فضایی رویایی تصور کنید. حال تصور کنید در ساحلی با شن های سپید و دریایی آرام نشسته اید، نوازش آفتاب را بر روی صورتتان حس می کنید و گرمای آن وجودتان را گرم می کند، صدای پرندگان را می شنوید و هنگامی که سر بر می گردانید انبوه درختان و گیاهان سرسبز شما را به وجد می آورد. حال چشمان خود را باز کنید و برای سفر به چنین منطقه ای به تور سیشل مراجعه کنید.

@title


تور سیشل


جزیره ی سیشل در تور سیشل

سرزمین رویایی که از آن با شما سخن گفتیم انتراعی نیست بلکه جایی در غرب اقیانوس هند و در 1600 کیلومتری سواحل شرقی افریقا است. جزایر سشیل بی شک یکی از مناطق بکر و یکی از بی نظیرترین اقامتگاهها برای سپری کردن اوقات فراغت و دور شدن از دنیای پر استرس و مدرن امروزی است.

@title


جاذبه های گردشگری در تور سیشل

@title

مجمع الجزایر سشیل با داشتن شمار زیادی از جزایر متنوع و دست نخورده که هنوز دستمایه تغییرات بشر نشده، مکانی بسیار فوق العاده برای بازیافتن انرژی و آرامش است. آب و هوای سشیل گرم و استوایی بوده و دمای هوا در زمستان به 24 درجه و در تابستان نهایتا به 32 درجه می رسد. بنابراین تورهای سشیل تورهایی چهار فصل هستند و شما هر زمان که بخواهید می توانید به آنجا مراجعه کنید.


گونه های گیاهی در تور سیشل

وله دمه و آن آلدابرا نام دو جزیره در سشیل است که به سبب داشتن مناطق بکر و کمیاب در یونسکو به ثبت رسیده اند. در این جزایر انواع درختان میوه از جمله نارگیل وجود دارد و گونه های کمیابی از گیاهان به چشم می خورد. این گونه های کمیاب در باغ موزه گیاه شناسی در پایتخت سشیل شهر ویکتوریا، جمع آوری شده است. شکل صخره ها و سواحل نقره گون این جزایر بسیار زیبا است و بیننده را به خود خیره می کند.

@title


هتل ها و اقامت گاهها در تور سیشل

در جزیره سشیل هتل ها و اقامتگاههای مدرنی با تمامی خدمات و تجهیزات وجود دارند، که بهترین و کامل ترین سرویس ها را به گردشگران ارائه میدهند. رستوران های بزرگ و کافه های 24 ساعته که می توانید پس از گشت و گذار در جزیره به آنها مراجعه کنید و یک وعده غذایی لذیذ و یا یک نوشیدنی گوارا میل نمایید. برای علاقه مندان اما کلبه های کوچک و مجهزی در اطراف ساحل در نظر گرفته شده که می توانند شب را در آنجا سپری کنند و به استراحت بپردازند. از میهمانان این کلبه ها با انواع غذاهای دریایی بومی و خوشمزه و نوشیدنی های طبیعی پذیرایی می شود.

@title


تور سیشل
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار : تا پایان تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 | قیمت تور سیشل |قیمت و فروش ارزانترین تور جزیره سیشل تابستان 97

مدت اقامت : ,5 شب و 6 روز | تور سیشل - قیمت تور سیشل تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 ، مشاهده پکیج‌ها و لیست قیمت

شروع قیمت از :

Qeshm Airlines

تاریخ اعتبار : تا پایان تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 | قیمت تور سیشل |قیمت و فروش ارزانترین تور جزیره سیشل تابستان 97

مدت اقامت : ,5 شب و 6 روز | تور سیشل - قیمت تور سیشل تابستان 97 | تور سیشل تابستان 97 ، مشاهده پکیج‌ها و لیست قیمت

شروع قیمت از :

Qatar Airways

مطالب مرتبط

آب و هوا ی جزیره سیشل

آب و هوا ی جزیره سیشل

جزایر سیشل آب و هوای دریایی و استوایی همراه با نسیم ملایم که تحت تاثیر جریانات دریایی می باشند. در این منطقه از جهان دمای هوا در سال متفاوت است. در ماه می درجه حرارت به 24 الی 30 درجه سانتی گراد می رسد. میزان بارش در در دامنه کوه های ویکتوریا سالانه بین 29 میلی متر تا 36 میلی متر گزارش شده است. در دیگر جزایر سیشل، بارندگی اندکی کمتر است. در سردترین ماه های سال (ژوئیه تا اوت) حداقل دمای هوا معمولاً به 24 درجه سانتی گراد می رسد. بادهای جنوب شرقی اغلب از ماه می تا نوامبر می وزد و این زمان، بهترین فصل برای سپری کردن اوقات در سیشل به شمار می رود. بیشترین میزان رطوبت هوا 80 درصد است که در ماه های سال یعنی دسامبر تا آوریل به وجود می آید.

ادامه مطلب ...
طبیعت سیشل

طبیعت سیشل

در جزیره اتفاقی مانند از دست دادن تنوع زیستی از زمانی که انسان برای اولین بار در منطقه پا گذاشت ، از جمله ناپدید شدن بسیاری از لاکپشتهای غول پیکر از جزایر گرانیتی ، قطع جنگل ساحلی و در سطح میانی ، و انقراض گونه مانند شاه بلوط کنار چشم سفید، طوطی کوچک دم دراز سیشل، و تمساح آب شور. با این حال، به مراتب کمتر از انقراض در جزایر مانند موریس یا هاوایی تا حدودی به دلیل مدت کوتاه تر از اشغال انسان (از 1770) بود. امروز سیشل برای موفقیت در حفاظت از گیاهان و جانوران آن شناخته شده است .از پرندگان نادر سیشل سیاه طوطی ، پرنده ملی کشور ، در حال حاضر محافظت می شود.

ادامه مطلب ...
ماههMahe  بزرگ ترین جزیرۀ  مجمع الجزایر سیشل

ماههMahe بزرگ ترین جزیرۀ مجمع الجزایر سیشل

ماهه، جزیره ای با 28 کیلومتر طول و 8 کیلومتر عرض، جایگاه بزرگترین جزیره و قطب فرهنگی-اقتصادی را در میان دیگر جزایر سیشل، به خود اختصاص داده است. این جزیره میزبان جاده ها و فرودگاه بین المللی سیشل بوده و پایتخت این کشور محسوب می شود. ماهه حداکثر 90% از کل جمعیت جزیرۀ سیشل را که در حدود 72700 نفر برآورد شده اند، در خود جای داده است. این جمعیت قومیت های مختلفی از آفریقایی، هندی، چینی و اروپایی را شامل می شود. ماهه با داشتن پس زمینه ای از کوه های گرانیتی که ارتفاع قله های آنان به 1000 متر می رسد، گنجینۀ فوق العاده ای از عنصر فلور است که در طول سالیان متمادی بر روی هم انباشته شده اند. گیاهان بومی بسیار نادری که زینت بخش جنگل های کوهپایه ای ماهه هستند را در هیچ جای دنیا نمی توان یافت. از جمله مهمترین این گونه ها می توان به درخت " چتر دریایی"، گیاهان گوشتخوار کوزه ای و ارکیده وانیلی سیشل اشاره کرد. بعد از اولین بازدید کشور بریتانیا از ماهه در سال 1609، کسی پا به این جزیره نگذاشت تا اینکه در سال 1742 لازار پیکائول به این منطقه سفر کرد. در این دوره جزیرۀ ماهه کم­کم تحت سلطۀ فرانسویان در آمد. استعمار فرانسه در این جزیره تا سال 1814 ادامه یافت و پس از آن به دولت بریتانیای کبیر واگذار شد. کشور سیشل نهایتاً در سال 1976 به کشوری مستقل تبدیل شد. ماهه نقش قطب حمل و نقلی را در میان جزایر مجاور سیشل ایفا کرده و گشت و گذار در آن ها را ممکن می سازد. تمام پروازهای داخلی جزیرۀ سیشل توسط شرکت "ایر سیشل" از همین جزیره انجام می شود. شما می توانید با اتومبیل در یک گشت 2 تا 5/2 ساعته در جزیرۀ ماهه، از جاذبه ها، اماکن فرهنگی و طبیعت آن نهایت بهره را ببرید.

ادامه مطلب ...
سیشل کجاست ؟

سیشل کجاست ؟

سیشل مجمع الجزیره از 115 جزیره در اقیانوس هند در آفریقا که پایتخت آن ویکتوریاست.

ادامه مطلب ...
 جاذبه های گردشگری جزیره سیشل

جاذبه های گردشگری جزیره سیشل

اطلاعات جزیره سیشل : سیشل جزیره ای در اقیانوس هند می باشد که پایتخت آن ویکتوریا است .مجمع الجزایر سیشل از 115 جزیره تشکیل شده است که در 1500 کیلومتری شرق قاره آفریقا قرار گرفته است و در حدود 530 هزار نفر جمعیت دارد و احتمالا یکی از کم جمعیت ترین کشورهای قاره آفریقاست .با ما همراه باشید با معرفی [(link)|تور سیشل|http://www.golbargtravel.com/تور-سیشل-آفریقا]

ادامه مطلب ...
سه جزیره بکر از طبیعت سیشل

سه جزیره بکر از طبیعت سیشل

سیشل نام مجموعه ای بی نظیر از 115 جزیره واقع در سواحل شرقی قاره آفریقا است که هرکدام از این جزایر زیبایی و طبیعت خاص خود را دارد. این جزایر به قدری زیبا و منحصربه فرد هستند که به بهشت آفریقا ملقب شده اند.

ادامه مطلب ...
جاذبه های ویکتوریا پایتخت سیشل کدامند ؟

جاذبه های ویکتوریا پایتخت سیشل کدامند ؟

ویکتوریا نام پایتخت زیبای کشور سیشل است. شهری سرشار از جاذبه های رنگارنگ و زیبا که گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. این شهر زیبا مملو از رستوران های بین المللی، کافه ها، کلوپ ها و بازارهای محلی است. در کنار بازار محلی جاذبه های گردشگری زیادی در ویکتوریا هست که بازدید از آنها می تواند برای شما جذابیت بسیاری داشته باشد. از جمله ی این جاذبه ها می توان به خانه هایی با سبک سنتی کشور فرانسه، باغ گیاه شناسی، برج ساعت و موزه های آثار هنری اشاره کرد. [(img)|1024424165141001B]

ادامه مطلب ...