سفر به ژوهانسبورگ یا شهر طلا در تور آفریقای جنوبی

سفر به آفریقای جنوبی به‌عنوان یکی از انتخاب‌های مهیج و تفریحی است که هر گردشگر می‌تواند در زمان انتخاب تورهای خارجی مورد بررسی قرار دهد. آفریقای جنوبی به دلیل بهره‌مندی از طبیعت غنی، تاریخ پرفراز و نشیب و جاذبه‌های توریستی مختلف موردتوجه گردشگران جهان قرارگرفته است.

@title


تور آفریقای جنوبی , تور آفریقای جنوبی ارزان


سفر به ژوهانسبورگ یا شهر طلا در تور آفریقای جنوبی

بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر در آفریقای جنوبی بانام ژوهانسبورگ یا شهر طلا شناخته می‌شود. این کلان‌شهر آفریقای جنوبی به دلیل برخورداری از تاریخچه باسابقه در استخراج طلا از مهم‌ترین شهرهای اقتصادی و صنعتی قاره سیاه‌پوستان به‌حساب می‌آید. این شهر دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی در جهان است. ژوهانسبورگ بزرگ‌ترین شهر در کره زمین است که در مجاورت هیچ‌گونه رودخانه یا دریا و دریاچه‌ای قرار نگرفته است

@title


امکانات گردشگران در ژوهانسبورگ و تور آفریقای جنوبی

هرچند این شهر درگذشته از شرایط نامناسبی برخوردار بوده است، اما امروزه امکانات موردنیاز برای گردشگران در ژوهانسبورگ به‌طور مداوم در حال افزایش است. در کنار طبیعت ناب و حیات‌وحش بی‌نظیر این منطقه انواع گالری‌های هنری، رستوران‌های به‌روز و حرفه‌ای و هتل‌های متعدد این شهر باعث شده‌اند تا آمارهای موجود حاکی از افزایش ورود گردشگران به این شهر توریستی باشد.

@title


آب و هوای ژوهانسبورگ در تور آفریقای جنوبی

شهر ژوهانسبورگ ازنظر آب‌ و هوایی دارای اقلیم نیمه گرمسیری است. این شهر به دلیل ارتفاع بالا نسبت به آب‌های آزاد عموماً دارای آب‌وهوای ملایم است. به‌طور معمول روزهای ژوهانسبورگ دارای هوای آفتابی و گرم بوده اما پس از غروب آفتاب و آغاز شب دمای هوا به سمت خنک و سرد تمایل می کند.

@title


پارک gold reef city در تور آفریقای جنوبی

پارک gold reef city در فاصله نزدیک به 8 کیلومتری مرکز ژوهانسبورگ قرار دارد. در این مجموعه گردشگران با دوران مختلف طی شده در تاریخ شهر طلا آشنا می شوند. وجود نمادهای مختلف از بناهای تاریخی در بخش های گوناگون این پارک، بازدیدگنددگان را به سال های بسیار دور خواهد برد. بازدید از بخش هایی از یکی از غنی ترین معادن طلا در دنیا نیز همراه با آشنا شدن نسبت به عملکرد معدنچیان در معادن طلا از دیگر جاذبه‌های بازدید از این پارک توریستی است.

@title


جاذبه‌های توریستی ژوهانسبورگ در تور آفریقای جنوبی

از دیگر جاذبه‌های توریستی موجود در شهر طلا می توان به موزه آپارتاید، موزه ماندلا، گالری هنری ژوهانسبورگ، تپه قانون اساسی، طبیعت پرتوریا، منطقه مابوننگ، موزه ویکتوریایی لیندفیلد، مجموعه تئاتر بازار، موزه هنر ویتز و موزه ملی ارتش آفریقای جنوبی را نام برد که همگی می توانند در سفر به آفریقای جنوبی و بازدید از شهر ژوهانسبورگ موردتوجه گردشگران قرار بگیرند.

@title


قیمت تور آفریقای جنوبی , تور آفریقای جنوبی ارزان

@title

تور آفریقای جنوبی

@title

تور آفریقای جنوبی ارزان
تورهای مرتبط

تاریخ اعتبار :

مدت اقامت :

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : تا پایان بهمن 95

مدت اقامت : ,9 شب و 10 روز

شروع قیمت از : ,11.500.000تومان

تاریخ اعتبار : نوروز 97 | تور آفریقا لوکس،تور آفریقا نوروز 97،قیمت تور آفریقا نوروز 97،تور ارزان آفریقا

مدت اقامت : ,۱۰شب و ۱۱روز (۱ فروردین) | تور کیپ تان،تور آفریقا لوکس،تور آفریقا نوروز 97،

شروع قیمت از :

تاریخ اعتبار : آذر ماه 97 | با پرواز امارات | شامل : ۳ شب کیپ تاون + ۲ شب سان سیتی + ۱ شب پارک جنگلی + ۲ شب ژوهانسبورگ

مدت اقامت : ,8 شب و 9 روز | تور افریقای جنوبی,قیمت تور افریقای جنوبی,تور ارزان افریقای جنوبی,بهترین تور افریقای جنوبی,تور لحظه آخری افریقای جنوبی,تخفیف خرید تور افریقای جنوبی

شروع قیمت از :

Qatar Airways

تاریخ اعتبار : ویژه 12 خرداد

مدت اقامت : ,7 شب و 8 روز

شروع قیمت از : ,9890000تومان

مطالب مرتبط

جاذبه های آفریقای جنوبی

جاذبه های آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی (رنگین کمانی از اقوام و ملت ها) به جنوبی ترین کشور قاره سیاه خوش آمدید ،جائیکه دو اقیانوس عظیم هند و اطلس به یکدیگر میپیوندند.

ادامه مطلب ...
سفر به ژوهانسبورگ یا شهر طلا در تور آفریقای جنوبی

سفر به ژوهانسبورگ یا شهر طلا در تور آفریقای جنوبی

سفر به آفریقای جنوبی به‌عنوان یکی از انتخاب‌های مهیج و تفریحی است که هر گردشگر می‌تواند در زمان انتخاب تورهای خارجی مورد بررسی قرار دهد. آفریقای جنوبی به دلیل بهره‌مندی از طبیعت غنی، تاریخ پرفراز و نشیب و جاذبه‌های توریستی مختلف موردتوجه گردشگران جهان قرارگرفته است. [(img)|1024427064442001B]

ادامه مطلب ...