تور کنیا دروازه آفریقا

نام هتل خدمات
قیمت ۲ تخته قیمت ۱ تخته کودک با تخت ۶ تا ۱۲ سال کودک بدون تخت ۲ تا ۶ سال توضيحات موقعیت
RADISSON BLU درجه هتل
B.B

LAKE NAKURU درجه هتل
F.B

BAO BAB درجه هتل
ALL

9890000 تومان

13890000 تومان

7890000 تومان

1990000 تومان

RADISSON BLU
درجه هتل
درجه هتل
خدمات
B.B
LAKE NAKURU
درجه هتل
درجه هتل
خدمات
F.B
BAO BAB
درجه هتل
درجه هتل
خدمات
ALL
نرخ اتاق 2 تخته

9890000 تومان

نرخ اتاق 1 تخته

13890000 تومان

کودک با تخت

7890000 تومان

کودک بدون تخت

1990000 تومان

موقعیت مکانی
توضیحات
  • اطلاعات تور
  • تصاویر
  • ویدیو
نام تور برنامه ریزی شده
تور کنیا دروازه آفریقا
نوع تور
تور سافاری و حیات وحش ماجراجویی ساحل شهر و خرید طبیعت گردی
روزهای رفت
جمعه
مدت اقامت
7 شب و 8 روز
تاریخ اعتبار
ویژه 12 خرداد
محل اقامت
هتل
حمل و نقل
هواپیما
نوع پرواز
چارتر
نوع بلیط
بلیط رفت و برگشت
توضیحات تور
نرخ INF مبلغ 1.990.000 تومان می باشد. ممنوعیت خروج از کشور بر عهده مسافر بوده و آژانس همسفر هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد. پرداخت بیمه جهت افراد بالای 60 سال الزامی بوده و هزینه آن جداگانه و بر عهده مسافر می باشد. پرواز و هتل چارتر و غیرقابل استرداد می باشد. واکسن مالاریا در کشور کنیا الزامی نبوده و مسافر میتواند به صورت دلخواه اقدام نماید. خدمات : بلیط رفت و برگشت با هواپیمایی امارات - ویزای توریستی کشور کنیا - ترانسفرهای فرودگاهی و بین شهری و پرواز داخلی به مومباسا - اقامت در هتل نایروبی با صبحانه - در پارک جنگلی ناکورو به صورت فولبرد - در هتل ساحلی جزیره مومباسا با خدمات صبحانه و ناهار و شام و نوشیدنی رایگان - یک گشت شهری تمام روز در نایروبی همراه با ناهار و یک شام در رستورانی متفاوت - یک گشت در دریاچه نایواشا - سه گشت سافاری در ناکورو - گشت نیم روزی در مومباسا - بیمه مسافرتی - راهنمای فارسی زبان کلیه ورودی ها و گشت ها به همراه کلیه وعده های غذایی در کشور کنیا به عهده آژانس همسفر می باشد .
شروع قیمت ها از
9890000تومان
کشور مقصد
کنیا
برنامه سفر
مدت اقامت: : 2 شب نایروبی + 2 شب ناکورو + 3 شب مومباسا روز اول : : پرواز از تهران با هواپیمایی مـدرن امارات به مقصد دبی بوده و بعد از ورود به فرودگاه و انجام ترانزیت کوتاه، ادامه مسـیر به سمت نایروبی می باشد و سپس ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره رادسیون بلو و اقامت آنی در هتل. روز دوم : : پس از صرف صبحانه ، حرکت به سمت مرکز پرورش بچه فیل های بی سرپرست و سپس بازدید از مرکز زرافه ها ، صرف نهار و سپس بازدید از دهکده فرهنگی بوماس(قبایل محلی کنیا) و بازگشت به هتل.

در ساعت 19:30 حرکت به سمت رستورانی بسیار متفاوت ( در این رستوران خاص در یک فضای کاملا متفاوت که تا به حال تجربه نکرده اید به اندازه دلخواه و نامحدود میتوانید از میل کردن گوشت های گریل شده لذت ببرید ) روز سوم : : صبح زود حرکت به سمت پارک جنگلی ناکورو که در بین راه به مدت یک ساعت قایق سواری بر روی دریاچه نایواشا و بازدید از طبیعت بی نظیر و اسب های آبی و عقاب های ماهیگیر و انواع گونه های حیوانات و سپس ادامه مسیر به سمت دریاچه ناکورو که یکی از زیباترین پارکهای طبیعی حیات وحش کنیا و جهان است با 188 کیلومتر مربع مساحت و 1756 ارتفاع از سطح دریا واقع می باشد. دریاچه این پارک که در سال 1968 به ثبت رسیده است مملو از هزاران هزار فلامینگو و پیرامون آن زیستگاه گونه های شگفت انگیزی از حیات وحش از جمله مجموعه ای از پستانداران بزرگ می باشد.

پارک ملی ناکورو واقع در دره ریفت ولی دارای 450 گونه پرنده از جمله بیش از یک و نیم میلیون فلامینگوی صورتی، پلیکان، مرغ ماهی خوار، عقاب و ... است. از ویژگیهای شاخص این پارک نسبت به سایر پارکهای حیات وحش کنیا راههای داخلی مناسب داخل پارک با علائم راهنمایی کافی است که امکان بازدید از پارک با ماشین سواری معمولی فراهم می کند.

بعد از ظهر روز دوم رسیدن به هتل Lake Nakuru Lodge و صرف نهار و تحویل اتاق ها و بعد از ظهر اولین تور سافاری (گیم درایو) و سپس بازگشت به هتل و استراحت روز چهارم : : بعد از صرف صبحانه، تور سافاری دوم (گیم درایو) و ادامه گشت و گذار در طبیعت و بازدید از بخش های دیگر پارک سپس بازگشت به هتل و صرف نهار و بعد از ظهر استراحت در هتل و استفاده از امکانات و استخر و چشم انداز رویایی و هوای بی نظیر آن. روز پنجم : : بعد از صرف صبحانه حرکت به سمت نایروبی (حدود 3 ساعت) و صرف نهار و حرکت به سمت فرودگاه جهت پرواز به مومباسا ، بعد از رسیدن به مومباسا ترانسفر به سمت هتل 5 ستاره بائوباب. روز ششم و هفتم: : اقامت در هتل 5 ستاره بائوباب و لذت بردن از سواحل رویایی و ماسـه ســفید مومباسا با خدمات All به همراه یک گشت نیم روزی در جزیره مومباسا و بازدید از شهر قدیمی، پیاده روی در کوچه های باریک و خانه های سنتی و مساجد تاریخی) ، قلعه پرتغالی ها و بلوار عاج فیل.

از جاذبه های دیدنی مومباسا میتوان به قلعه پرتقالی ها ، خیابان های شـهر قدیم و دروازه ورودی شهر قدیم ، بلوار عاج فیل اشاره کرد . روز هشتم: : صبحانه و سپس چک آوت از اتاق ها و ترانسفر به سمت فرودگاه مومباسا، سپس پرواز به فرودگاه نایروبی و ادامه مسیر با هواپیمایی امارات به سمت دبی و سپس پرواز به سمت تهران و رسیدن به تهران و پایان تعهدات شرکت